Bourjois

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Poison, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2019. július 26.

Kiszerelés:   30ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszan tartó, könnyed folyékony alapozó SPF 15 fényvédelemmel és azále virág kivonattal. Eltakarja  a bőrhibákat és kiegyenlíti a bőrt, akár 16 órán át is tökéletes marad. A csomagolásban egy szivacs is található, amivel az alapozó könnyen felvihető.

Nem komedogén, bőrgyógyászatilag tesztelt.

P.Lilla

2019. január 4.

A formulája szuper, de túl sötét volt a falfehér bőrömnek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

A formulája szuper, de túl sötét volt a falfehér bőrömnek :(

Martini

2017. szeptember 25.

Amikor rátaláltam,azt hittem végre!!!Meg van a tökéletes alapozó!Tökéletes fedés,nem maszkos,könnyű felvitel,tartós,nem okoz pattanásokat..erre kivonták a forgalomból!Nem értem,hogy egy ennyire jó termékkel miért teszik ezt😐Azóta 3x ennyibe kerülő alapozókat tesztelgetek,de egyik sem vált be igazán..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Leonie

2017. május 29.

Legjobb alapozóm!A fedése a színe minden passzolt hozzám.Kár hogy eltűnt a boltok polcairól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

balvenie

2017. február 3.

Leárazva vettem ezt az alapozót, sajnos nekem nem vált be. A fedése rendben van, de a legvilágosabb árnyalat, ami nekem megfelelő, egy kissé sárgás sajnos. Egyáltalán nem marad a helyén, ebben a téli időben elég néhány orrtörlés, hogy teljesen lejöjjön. Száraz bőrű vagyok, csak krémre tudom felvinni, különben szárít. Nem fogom újra megvenni, ebben az árkategóriában sokkal jobb termékek is vannak szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

helgan

2017. január 30.

Kedvenc!! Gyönyörű bőrt varázsol, nagyon jó a fedése és szuper tartós!
Müllerbe szoktam beszerezni, ha akciós akkor nagyon megéri.
Télen sajnos nem tudom használni, mert szárít.
Nyáron viszont mással nem is próbálkoznék :)
Ha lehetne 100 csillagot adnék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Kedvenc!! Gyönyörű bőrt varázsol, nagyon jó a fedése és szuper tartós!
Müllerbe szoktam beszerezni, ha akciós akkor nagyon megéri.
Télen sajnos nem tudom használni, mert szárít.
Nyáron viszont mással nem is próbálkoznék :)
Ha lehetne 100 csillagot adnék

erilan

2016. szeptember 26.

Nagyon szerettem mert szépen fed, szép tőle a bőr, kuponnal vettem a dmben vagy akciosan a douglasban de már egyikben sem kapható jó ideje. Máshol is ez a helyzet? Nagyon csalódott vagyok, hogy mire megkedvelek egy terméket, mert bevált, rendszeresen eltűnik mert nem rendelnek többet belőle. Nem értem miért van erre szükség. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Eedina

2016. szeptember 13.

Nehéz olyan alapozót választani, ami jól illeszkedik a bőrszínhez. A Bourjois alapozó krémek között a "light beige" N53 sárgásabb tónusú árnyalatok között megtaláltam a megfelelő színt. Ez egy jó fedő, mattosító alapozó, viszont ha az ember nem hidratál alá, helyenként kiszáríthatja a bőrt. Emiatt csak alkalomszerűen más termékekkel felváltva használom. Én kézzel viszem fel kevés mennyiségben. A fedését az is igazolja, hogy utána nehéz lemosni az ujjamról. A kupakban levő szivacs egyedi megoldás, inkább a terméket segít beazonosítani (egyből kiszúrod a polcon) mintsem, hogy a használatát segíti (nem igazán áll kézre). Az "üveg vége" felé járva kicsit olajos, hígabb anyag jön ki a flakonból, ezért mindig fel kell rázni használat előtt. Illata púderes, nem az a klasszikus ásványos alapozó illat, zavaró utóillata nincs. A fényvédő SPF 15 tulajdonságát érdemes kiemelni, nekem ez is szempont a választásnál. A fényvédővel ellátott alapozók mindig zsírosabbak, ennél a krémnél ez nem volt érzékelhető. A nap végére a T vonalban átfénylik, nem tart örökké:)
Kuponnapokkor érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Kuponnapokkor érdemes beszerezni.

Csevi96

2016. augusztus 3.

A fedése miatt vettem meg amikor sok pattanásom volt, arra jó volt..viszont a ruhákon nagyon könnyen nyomot hagyott és elég drága is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Viatzio

2016. június 29.

1 üveggel elhasználtam, 2 üveget pedig félbehagytam (1 árnyalat különbség volt köztük), mert addigra már meguntam, hogy nem működött együtt velem, és inkább kerestem mást. Nem emlékszem pontosan, már egy éve volt, de tudom, hogy csúnyán kiemelte a száraz részeket, bármikor amúgy nem látható kis hámló bőrre rátapadt és ahh...ezen nem segített, hogy szárított is, de közben át is fénylett, nem is tudom, miért szenvedtem vele ennyit, főleg ha hozzáteszem, hogy totál rózsaszín fejem volt tőle. :"D Legalább a fedése jó közepes volt. Na mindegy már úgysem lehet kapni, ha valaki mégis be akarná szerezni valahonnan, csak akkor tegye, ha normál bőre van, és hidratáló mindenképp kell alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Nekem annyira nem jött be. Mintha egy maszk lett volna a fejemen,könnyen le is jött az arcomról. Néha a pórusaimba is beült. Nem venném többet újra:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag