Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   drogáriék, online

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: makaron, málna, savanyú meggy,

Szívjegyek: földieper, jázmin,

Alapjegyek: pacsuli.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ALettah

2018. június 7.

Jézus ereje, hát én ennél pocsékabb termékkel - parfümnek nem nevezném - még életemben nem találkoztam! Webshopban vettem a rendes rendelésem mellé, mert olyan kis cukinak tűnt, meg olcsónak, meg az illatjegyei jópofák: meggy, makaron, málna...valami bájos kis nyári gyümölcskoktélra vártam, esetleg olyasmira, mint az Avontól a Forbidden Instinct volt.
Nos akkor: a külső papírdoboz csinos, és ez az utolsó pozitívum, amit mondhatok. Az üveg kis masszív és nagyon gagyi, olcsó hatású. Na de még ez sem lenne baj, ott kezdődik a probléma, amikor az ember leveszi a kupakot és beleszippant. És...semmi. Nem érződik semmi. Ez még nem szegi teljesen kedvét egy harcos parfümmán lánynak, és magára is fúj egy adagot a rózsaszín lötyiből. Aztán pedig rémülten hőköl hátra: mi ez? cefre?borzváladék?
Először csak az alkohol érződik, aztán pedig a meggy - de nem a savanykás, nyári ropogós, hanem a meggyes vödör alján marad, két napig a napon felejtett rothadó lé. Egyéb jegyeket nem sikerült beazonosítani.
Gondoltam, hogy majd elfújkálom a fürdőszobába, de mivel büdös, még ez az ötlet sem vált be.
Oda nem adnám senkinek, nincsenek ellenségeim.
Első parfüm, ami a kukában landolt nálam.
Illatjegyek javítva: kategória: kukás-rothadós
Fejjegyek: alkohol
Szívjegyek: rothadó meggy
Alapjegyek: szerencsére hamar elillan, ilyen nincs is, esetleg: pocsolya, kínai üzletes wc tisztító

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Oda nem adnám senkinek, nincsenek ellenségeim.
Első parfüm, ami a kukában landolt nálam.
Illatjegyek javítva: kategória: kukás-rothadós
Fejjegyek: alkohol
Szívjegyek: rothadó meggy

panelli

2017. szeptember 29.

Sok parfümmel találkoztam már,de olyannal,amelyiknek konkrétan keserű a lecsengése,na olyannal még nem. Ajándékba kaptam,hát nem jött be. Tipikus olcsó húsnak híg a leve-effektus. Soha,semilyen körülmények között nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nisa

2016. szeptember 5.

Egyszerű,felejthető illat.Pacsulis málnatenger megfűszerezve a meggy frissességével.Gyümis,csajszis,könnyed.Tartóssága szinte a nullával egyenlő.Nem zavaró,talán légfrissítőként még tetszene is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Lory

2015. január 17.

Kis málnás-virágos illat.Nagyon könnyed és egyszerű parfüm amit utálni nem lehet de nagyon szeretni sincs miért,mert nagyon átlagos,nélkülöz minden csavart és rafinériát.Akinek bejön,egy szimpla hétköznapi parfümnek,egynek jó-kategóriában talán elmegy.Tartóssága sincs túl sok,1 max 2 órát marad a bőrön érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

kicsirita

2014. február 18.

Bájos kis illat. Dior cherie jellegű, ezért is vettem meg. Tartóssága minimális, naponta többször újra kell fújni, hogy érezni lehessen, ekkor is csak haloványan. Maga az illat szerethető, de a tartósság miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

csikosmatyas

2014. február 7.

Ha már bevásároltam bourjois piperékből megillatoltam ezeket is .... ej ha 20 évvel fiatalabb lennék ez is a kosárban landolt volna ... de még nincs veszve minden a gyereknek is kellett valami húsvétra :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 7.

moldvaieva

2013. december 7.

Most akciós a Müllerben szval csak 5000 ft volt :) amúgy 6300 ft kb.
Tetszik az illata, igazán csajos kissé talán kislányos beütése van,biztos a málna miatt,de nem émelyítő szval pont tökéletes, de nem az az alkalmi parfüm inkább a mindennapokra való, akkor is a hidegebb időben.
Tartóssága közepes 2 órán át éreztem magam de aztán újra lehet fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Most akciós a Müllerben szval csak 5000 ft volt :) amúgy 6300 ft kb.
Tartóssága közepes 2 órán át éreztem magam de aztán újra lehet fújni.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.