Bourjois

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Endless, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   drogáriék, online

Egyenletes tónusú, matt, mégis sugárzó arcbőrt biztosít.

4 árnyalatban kapható

Bourjois Healthy Mix Púder+AJÁNDÉK ecset
Ár: 2400 , Eladó: narancsdzsem
Állapot: Kicsit használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás+ posta, vagy Foxpost
Ár: 2000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás esetén postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

csillagmarha

2021. március 8.

Nagy várakozásokkal mentem elébe, de ez a púder szerintem tévés szerepléshez vagy fotózáshoz lehet ideális, hétköznapi használatra semmiképp. Nem jó viselni, nehéz, bármennyire is leütögetem az ecsetről, vastagon lehet csak felvinni, és durván maszkhatású a végeredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

wonderbodri

2020. november 27.

Ez a púder évek óta a kedvencem! Nagyon szépen fed, egy egészséges színt ad az arcbőrömnek, anélkül, hogy sárga hatást keltene. Még talán a Glamour napokon vettem 50%-os kedvezménnyel vagy 3 darabot, de nagyon sokáig kitart egy-egy tégely!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

albaserra

2020. november 15.

Sokféle púdert kipróbáltam már: natúrkozmetikumtól kezdve drágábbakig de ez messze a legjobb. Sajnos nem kaptam múltkor sehol az én árnyalatomat és kénytelen voltam mást venni, egyből éreztem a különbséget. Szerencsére azóta már újra kaptam és maradni is fogok ennél. Talán a természetessége miatt szerettem meg annyira, olyan mintha nem is lenne rajtam semmi smink. A tartósságáról nem is beszélve, akár egész nap kitart. A szivacsot és a tükröt én sem használom, de másnak lehet, hogy praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Petalodirosa

2020. augusztus 5.

Nekem nagyon tetszik ez a púder. Az 51-es árnyalatú alapozóhoz próbáltam ki a 01 Vanilla árnyalatot és nagyon szép lett a smink. Matt, sima bőr órákon át, a RT 204-es ecsettel vittem fel a púdert. Nekem meleg tónusú a bőröm, tökéletes lett. Újra fogom fogom venni majd, a kedvenceim között lesz, úgy mint a Mac púderem. Kerestem egy olcsóbb púdert, mint a Mac és ez remek választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

ditta91

2020. augusztus 5.

Jó az állaga, de érdekes, hogy feltéve sokkal sötétebb mint amit látok a tégelyben. El is üt a bőrszínemtől, de nem bánom most nyáron mert mindenki azt mondja de jó színem van. Tehát olyan mintha lebarnult volna az arcom :D Azt hiszem nem a legvilágosabb van meg hanem az egyel sötétebb. Télre muszáj leszek venni egy világosabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

sophialeslie

2020. június 11.

Legjobb púderem, ami valaha volt. Én találtam számomra megfelelő árnyalatot és nem lettem narancssárga. Nagyon szépen fed. Érzékeny a bőröm azért választottam ezt. Sokáig kitart. Glamour és Joy napokon szokott lenni 40-50%-os kedvezmény, úgy főleg megéri. La roche posay színezett hidratálóval használom, szépen dolgoznak együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Szelena

2020. április 24.

Egyszer kaptam alapozó mellé ajándékba. Önmagában jó púder, de az 51-es árnyalat nem passzol a márka saját 51-es alapozójához. Túl sötét, és emiatt foltosan néz ki. Nem tudtam használni, el kellett ajándékoznom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

AligatorBaby

2020. április 20.

Összességében nagyon jó púder, szépen mattít, nem okoz pattanásokat, sőt szerintem jótékony hatással van a pattanásokra is, viszont lehetne egy világosabb szín is belőle :( A 01-es is igen sötét az én bőrömre, pedig nem vagyok azért porcelánfehér, de sajna elüt a bőrömtől, ezért csak nyáron tudom elhasználni, mikor nem annyira feltűnő, hogy picsit sötétebb púder van rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

arizona07

2020. január 5.

Az árához képest szerintem egy jó alapozó, drogériás viszonylatban pláne. Kellemes az illata, kompakt a csomagolása és szinte egyátalán nem porzik. Érzékeny, de egyben problémás is a bőröm, viszont nem okoz allergiás reakciót és nem okoz pattanásokat. Sajnos a tág pórusokat kiemeli, így olyan helyeken csínján alkalmazom, viszont ez nem feltétlenül a termék hibája. Nagyon zsíros bőrön azért átfénylik, de kategóriájához mérten szerintem jól bírja pár óráig. A legjobb tulajdonsága hogy nagyon kellemes a viselete, selymes és puha vele a bőröm viszont icipicit sárgás a színválasztéka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

vikubogyo

2019. november 29.

Korábban a Healthy Balance púderjét használtam, de azt már régóta nem látom a polcokon,így ez maradt.
Hasonló a másikhoz, talán picit porosabb, és gyengébb a fedése.
Minden esetre, én csak ezt használom :)
Bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Hasonló a másikhoz, talán picit porosabb, és gyengébb a fedése.
Minden esetre, én csak ezt használom :)
Bevált.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0