Bourjois

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Endless, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Egyenletes tónusú, matt, mégis sugárzó arcbőrt biztosít.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1800 , Eladó: andi1214
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, fox post, szemelyes atvetel
Bourjois Healthy Mix Púder 01Vanilla + Essence mosaic compact powder
Ár: 3000 ft + pkg. , Eladó: petra81
Állapot: Alig használtak, Helyszín: Kiskőrös, fizetés: Fizetés banki utalással, postán maradóra küldve

Petalodirosa

2020. augusztus 5.

Nekem nagyon tetszik ez a púder. Az 51-es árnyalatú alapozóhoz próbáltam ki a 01 Vanilla árnyalatot és nagyon szép lett a smink. Matt, sima bőr órákon át, a RT 204-es ecsettel vittem fel a púdert. Nekem meleg tónusú a bőröm, tökéletes lett. Újra fogom fogom venni majd, a kedvenceim között lesz, úgy mint a Mac púderem. Kerestem egy olcsóbb púdert, mint a Mac és ez remek választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

ditta91

2020. augusztus 5.

Jó az állaga, de érdekes, hogy feltéve sokkal sötétebb mint amit látok a tégelyben. El is üt a bőrszínemtől, de nem bánom most nyáron mert mindenki azt mondja de jó színem van. Tehát olyan mintha lebarnult volna az arcom :D Azt hiszem nem a legvilágosabb van meg hanem az egyel sötétebb. Télre muszáj leszek venni egy világosabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

sophialeslie

2020. június 11.

Legjobb púderem, ami valaha volt. Én találtam számomra megfelelő árnyalatot és nem lettem narancssárga. Nagyon szépen fed. Érzékeny a bőröm azért választottam ezt. Sokáig kitart. Glamour és Joy napokon szokott lenni 40-50%-os kedvezmény, úgy főleg megéri. La roche posay színezett hidratálóval használom, szépen dolgoznak együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Szelena

2020. április 24.

Egyszer kaptam alapozó mellé ajándékba. Önmagában jó púder, de az 51-es árnyalat nem passzol a márka saját 51-es alapozójához. Túl sötét, és emiatt foltosan néz ki. Nem tudtam használni, el kellett ajándékoznom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

AligatorBaby

2020. április 20.

Összességében nagyon jó púder, szépen mattít, nem okoz pattanásokat, sőt szerintem jótékony hatással van a pattanásokra is, viszont lehetne egy világosabb szín is belőle :( A 01-es is igen sötét az én bőrömre, pedig nem vagyok azért porcelánfehér, de sajna elüt a bőrömtől, ezért csak nyáron tudom elhasználni, mikor nem annyira feltűnő, hogy picsit sötétebb púder van rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

arizona07

2020. január 5.

Az árához képest szerintem egy jó alapozó, drogériás viszonylatban pláne. Kellemes az illata, kompakt a csomagolása és szinte egyátalán nem porzik. Érzékeny, de egyben problémás is a bőröm, viszont nem okoz allergiás reakciót és nem okoz pattanásokat. Sajnos a tág pórusokat kiemeli, így olyan helyeken csínján alkalmazom, viszont ez nem feltétlenül a termék hibája. Nagyon zsíros bőrön azért átfénylik, de kategóriájához mérten szerintem jól bírja pár óráig. A legjobb tulajdonsága hogy nagyon kellemes a viselete, selymes és puha vele a bőröm viszont icipicit sárgás a színválasztéka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

vikubogyo

2019. november 29.

Korábban a Healthy Balance púderjét használtam, de azt már régóta nem látom a polcokon,így ez maradt.
Hasonló a másikhoz, talán picit porosabb, és gyengébb a fedése.
Minden esetre, én csak ezt használom :)
Bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Hasonló a másikhoz, talán picit porosabb, és gyengébb a fedése.
Minden esetre, én csak ezt használom :)
Bevált.

SugarB

2019. október 18.

Véletlen vettem meg a Healthy Balance helyett (Ne kérdezze senki velem előfordulnak ilyenek :D), már jó ideje taposom nagyon kiadós adag. Kicsit jobban porol, mint az, de ez is szép puha hatást kelt, de kevésbé fixál a zsíros részeken, és a színe nem tökéletes, muszáj vagyok másik poros púderrel tompítani. De szerintem ettől még másnak akár tökéletes is lehet, én nagyon válogatós vagyok púderben. Hozza a márka jó színvonalát teljesen.
(Also: nekem a szivacs és a tükör felesleges bele, de a tükör egész jól működik.:D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Bozizu

2019. július 16.

Az én zsíros, tág pórusú bőrömet is üdévé, egységessé varázsolja. A színárnyalatot is sikerült eltalálnom, nagyon természetesnek hat. A matt hatását nem tartja meg sokáig, de már megszoktam, hogy ezen a fronton a csodák engem elkerülnek. Ezzel együtt nagyon szeretem, kiváló minőségű, finom illatú, jó érzés feltenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

tbanett

2019. június 11.

2018. november 14. Imádom! Olyan selymes és finom... mmm tökéletes. A márka saját primerére és hol a BB- vagy CC krémjére, hol pedig az alapozójára használom és mindegyikkel jól működik. Szépen fed és egységesít, és valóban nem fényesedik át. Azóta már vettem még egyet.

Update: azóta is imádom, még mindig ugyanazt a darabot használom, nem fogy gyorsan, és ami a minőségét is alátámasztja, hogy többször sikerült elejtenem, de a púder nem tört el, csak a teteje... továbbá nem képződtek csomók a púderben, még mindig ugyanolyan selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0