Bourjois

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Endless, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Egyenletes tónusú, matt, mégis sugárzó arcbőrt biztosít.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2,500 , Eladó: vikcy1
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Utalás, Foxpostba küldöm, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 3000 , Eladó: mrs.imperator
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel
SugarB

2019. október 18.

Véletlen vettem meg a Healthy Balance helyett (Ne kérdezze senki velem előfordulnak ilyenek :D), már jó ideje taposom nagyon kiadós adag. Kicsit jobban porol, mint az, de ez is szép puha hatást kelt, de kevésbé fixál a zsíros részeken, és a színe nem tökéletes, muszáj vagyok másik poros púderrel tompítani. De szerintem ettől még másnak akár tökéletes is lehet, én nagyon válogatós vagyok púderben. Hozza a márka jó színvonalát teljesen.
(Also: nekem a szivacs és a tükör felesleges bele, de a tükör egész jól működik.:D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Bozizu

2019. július 16.

Az én zsíros, tág pórusú bőrömet is üdévé, egységessé varázsolja. A színárnyalatot is sikerült eltalálnom, nagyon természetesnek hat. A matt hatását nem tartja meg sokáig, de már megszoktam, hogy ezen a fronton a csodák engem elkerülnek. Ezzel együtt nagyon szeretem, kiváló minőségű, finom illatú, jó érzés feltenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

tbanett

2019. június 11.

2018. november 14. Imádom! Olyan selymes és finom... mmm tökéletes. A márka saját primerére és hol a BB- vagy CC krémjére, hol pedig az alapozójára használom és mindegyikkel jól működik. Szépen fed és egységesít, és valóban nem fényesedik át. Azóta már vettem még egyet.

Update: azóta is imádom, még mindig ugyanazt a darabot használom, nem fogy gyorsan, és ami a minőségét is alátámasztja, hogy többször sikerült elejtenem, de a púder nem tört el, csak a teteje... továbbá nem képződtek csomók a púderben, még mindig ugyanolyan selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

schnau.adelle

2019. június 1.

Imádom ezt a púdert. Annyira finom illata van. Kellőképpen mattít. Ajánlom mindenkinek, aki jó minőségű púdert keres. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Memi1001

2019. május 28.

Kupon napon vettem féláron, azóta teljesen odáig vagyok érte. Sikerült az én bőrömhöz illőt kiválasztani. A strapát is bírja pedig cukrászként dolgozom. Szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Gidea

2019. április 30.

Ketteskét választottam és nagyon megbántam. Narancssárga, valóban, mint mondta más is előttem. Kontúrozni használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Amea

2019. április 29.

Utazás közben vettem, hogy a hirtelen jött melegben valamivel kicsit korrigáljam a homlokomon meg az orromon a csillogást. Erre tulajdonképpen bevált, van benne egy egészen jó tükör és egy kevésbé jó szivacs. A legvilágosabb árnyalatot vettem, ami kicsit haloványabb és sárgább, mint amit szeretek, de a többi rajtam ijesztően narancssárgás volt már a bolti fényben is.
Nem kimondottan tartós, viszont a fedése egészen természetes és nem okozott irritációt. Így kompakt táskábadobós mattítónak elmegy, de nem szerettem bele, van sokkal szebb púderem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

shatzy

2019. április 16.

3 féle színben volt a Müllerben, az 1-es a legvilágosabb, azzal úgy voltam, hogy lehet, hogy pandának néznék ki vele, ezért a 2 szín mellett döntöttem. Hiába próbáltam ott ki. Másnap, amikor a korrektorra ráapplikáltam sárga volt! MIAF…Sárga, narancssárga! Szóval majd ha nyáron durván sárgásra bronzosulok, akkor talán tudom használni. 3 féle színből annyira nincs opció így választani. Kérdeztem másokat, (már későn) akik megvették, ugyanezzel a problémával találkoztak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Kinguska09

2019. április 8.

Nekem nem valt be :/
Maga a termekkel az volt a gondom hogy gyorsan kopik es foltos lesz 1-2 ora mulva
pedig mikor felteszem imadom mert selymes es finom az illata de nekem “levallik” es egyes helyeken sotet foltokat hagyott az arcomon mintha osszegyult volna:/ kar erte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Nekem nem valt be :/

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Régen volt egy Bourjois púderem amit imádtam, de már nem lehet kapni. És mivel már próbáltam pár ilyen Healthy Mixes cuccot, gondoltam kipróbálom őt. Nagyon szeretem, jó a fedése, szépen mattít, nekem nap végére sem fénylik át. Szeretem, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!