Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Halfway, az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Kényeztető hab állagú alapozó  ásványi anyagokkal dúsítva. A hab állagú alapozók új generációját, melyet már ásványi anyagokkal dúsítottak. Könnyű és puha hab szerkezetének köszönhetően tökéletes arcszínt és púderes matt hatást érhető el, garantáltan maszk hatás nélkül. Ásványi anyag tartalma pedig segít  megőrizni a bőr egészségét  és puhaságát. Nem tartalmaz semmiféle tartósítószert. Hagyja  a bőrt lélegezni

Kiszerelés: 18 ml

gicsa

2016. április 26.

Most találtam meg szelektálás közben a sminkjeim legalján. Ez talán sokat elárul. Nem szerettem, nem nagyon használtam, mert felvitel során kukacosodott a bőrömön. Inkább folyékony alapozó párti vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 26.

doriprivat

2013. március 27.

Nem szerettem meg, lehet, hogy egy régebbi darabot fogtam ki, de 'kukacosodik' és nem is fed.. Akciósan se érte meg, semennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

rekkami

2013. március 9.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vennék hab állagú alapozót.Hát...nem lett a kedvencem. Alapvetően nagy bourjois rajongó vagyok, a folyékony alapozóikat imádom de ez nem nyerte el a tetszésem. Nagyon szárítja a bőröm és tényleg minden kis elhalt hámsejt látszik, ha nincs leradírozva előtte az arcom. Mivel nekem alapból száraz a bőröm ez így nem jó kombináció. Viszont a fedése rendben van és nagyon tetszik az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

paunemonika

2013. január 31.

Az első hab állagú alapozóm, de biztosan nem veszem többet, legalábbis ezt a fajtát tuti nem.Az állaga szuper, könnyed, mint gondolom a hab állagúnak kell lennie, de fedése nulla, és borzasztóan szárít, ráadásul a a neonfényekben lehetetlen eltalálni a színeket és világosabbat vettem, persze ez nem az alapozó hibája

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

sutyerakok

2012. szeptember 26.

Szerettem ezt az alapozót,tényleg matt marad egész nap,és az állaga is nagyon jó.De elötte muszáj mindig nagyon börradirozni,mert a kis elhalt hámsejtek nagyon látszanak töle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lauryl PCA, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.