Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Intenzív fekete.

vorosruzs

2015. április 11.

Nagyon szeretem mert eros fekete szine van es amikor a hegye mar megkopott egy vekony ecset segitsegevel tokeketesen dolgozhato vele ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

gilda007

2014. május 31.

Nagyon hosszasan szemeztem vele, mire rászántam magam, hogy megvegyem (bedőltem a reklámjának :) , és kb 2 hétig nagyon szerettem. Intenzív, szép fekete vonalat lehetett vele húzni, ami igen tartósnak bizonyult. Aztán ahogy elvesztette a szép hegyét fokozatosan a használattól, úgy lett egyre rosszabb. És igazából ettől a hibától tartottam, a megvételkor ezért hezitáltam. Nem tudom hegyezni, és már eléggé tompa. Széles, nagy vonalat húz, ami továbbra is elég jól tapad, és nagyon nehéz korrigálni. A helyzet valószínűleg csak rosszabb lesz a sok használattól, mert kúp alakja van, ahogy használva van egyre-egyre vastagabb. Abszolút lehet az is, hogy én nem jöttem rá arra, hogy mi itt a megoldás, és csak ügyetlenkedem, de 3500 Ft körüli terméknél azért erre nem számítok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate