Best of Beauty 2019

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 6.

Kiszerelés:   7,7 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Matt ajaklakk

Matt hatás, extra komfort érzet, egyenletes felvitel, 24 órás tartósság.

8 árnyalatban kapható

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Bourjois Rouge Edition Velvet, 07 Nudeist árnyalatban
Ár: 2200 , Eladó: viennor
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 2500 Ft postával , Eladó: Blackxentric
Állapot: Egyszer kézen swatcholt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Anne74

2019. május 16.

Nem ismertem. Teljesen vakvasarlas volt. S nagyon kellemesen csalódtam. Tartós,minőségi,nem szárít... S gyönyörű színek... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

tunderelefant

2019. május 13.

nekem nem szárít egyáltalán (szoktam előtte krémezni vagy ajakápolózni), kicsit talán hosszabb idő mire megszárad teljesen, de szépre szárad. Nem fog nyomtalanra száradni, de nem is fog lefolyni semerre. Könnyű vele dolgozni, inkább krémszerű, mint folyékony. Jól fed és nem áll össze a szájon, illetve alig érezni, hogy rajtam van. (07 nude-ist árnyalat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Sajnos olyan szinten szárította a számat hogy az nem emberi. Betudom annak hogy eddig az összes matt szájkencével így jártam. Azért 3 csillag mert a színe viszont szép egyenletes és tartós, alig bírtam leszedni ami valamilyen szinten kötelezően elvárt és előnyös egy szájszínezőnél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ddori95

2019. április 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon tartós, reggeli után kentem fel és a napközbeni 2 kisebb és egy nagyobb étkezést és a folyamatos ivást is szuperül bírta. A vacsi alatt kopott meg igazán. Könnyen felvihető, bár nekem kicsit egész nap kissé ragacsos érzést nyújtott. Nekem nem szárított.
Szóval összességében szerintem szuper kis rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Szóval összességében szerintem szuper kis rúzs.

Niki0331

2019. április 1.

Szerintem nagyon szuper. Elég tartós számomra, a színei is szépek. Kicsot maszatol, csókállónak azért nem mondanám.
Aránytalanul drága de azért jó akciókat lehet kifogni

Update:
Fantasztikus felfedézsem:
Hajszárítóval kb 20 mp alatt megszárítom, így stabil, nem maszatol, ha kopik, azt szépen egyenletesen teszi. Örülök magamnak 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Aránytalanul drága de azért jó akciókat lehet kifogni

Update:
Fantasztikus felfedézsem:

bgabryellla

2019. március 23.

Telitalálat! Tavaly a Glamour napokon szereztem be féláron a 07-es "Nude-ist" árnyalatot. Gyönyörű hétköznapi rózsás szín. Ez az állag.. odáig vagyok érte! Más márkánál még nem is találkoztam ilyennel. Picit "géles" állagúnak mondanám, de nagyon szépen pigmentált, jól terülő textúrája van. Felvitel után nekem nem teljesen matt, picit szaténosnak mondanám inkább. Nagyon szeretem viselni, nem szárít, sőt mintha hidratálna is. A teljes árát is maximálisan megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

KanikReni

2019. március 6.

Kellemesen meglepett az első használatkor a textúrája, annyira selymesen puha. Könnyű felvinni, szép a pigmentációja, jól tart. Valóban kissé szárít, bár az én ajkaimat szinte minden szárítja, szóval részemről megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

anevemhelye

2019. március 2.

Gyönyörűek az árnyalatok, elképesztően jól pigmentált, de felkenés után kb azonnal beüt az irgalmatlan szárítás, hiába hidratáltak az ajkaim. 20 perc és nagyon csúnya, szinte cserepes szárazság társul a színhez, ami nemcsak csúnya de iszonyú kellemetlen érzés is. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

IvettM

2019. február 11.

Eleinte csak a színek nyűgöztek le, rögtön bátorkodtam 2 színt is venni, pedig nagyon óvatos vagyok, sok pénzt kidobtam már rossz termékekre. De ez, egyszerűen hibátlan. Annyira jól pigmentált, hogy ha kopik is(nehezen), az ajkamat úgy megfesti egy erősebb árnyalat (13-Fuchsia), hogy nem látszik. A kezelhetősége nem a legkönnyebb, de én nem szoktam aládolgozni sem, és mégsem szárad az ajkam, nem csomósodik, és ami a legfontosabb számomra, hogy megmarad a kontúrja, akkor is ha beszélek, eszek-iszok, nem kell félnem, hogy maszatolódik. Már kinéztem 4 következő színt, alig várom 🤩

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Orsi0625

2019. január 26.

Több felé színben is megvan, imádom őket. Gyönyörűek szerintem, nagyon kellemes viselet, nem maszatlódik és egész tartós. Nem szárítja ki a számat,sok matt rúzs alá hidratálás mellett is szárít, itt nem tapasztaltam ilyet. Nem olcsó, de megéri az árat, sokszor van pl Rossmannban akciós áron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Red 28 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 Lake / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Red 22 Lake / CI 45380

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.