Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 6.

Kiszerelés:   7,7 ml
Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Matt ajaklakk

Matt hatás, extra komfort érzet, egyenletes felvitel, 24 órás tartósság.

8 árnyalatban kapható

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: lookingforperfectfoundation
Állapot: Alig használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyes átvétel lehetséges/foxpost
Ár: 1490 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Kézfejen swatcholt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

MissSejla

2022. január 15.

Itteni velemyenyek alapjan vettem meg es milyen rosszul tettem. Akinek ez a szep kopas, az nem tudom eddog milyen matt ruzsokat probalhatott... Olcso húsnak hig a leve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

beautyanna

2021. október 12.

Nem tudim, arnyalatonkent eltero lehet-e az osszetetel, vagy valtozott, de oriasi csalodas.l enynyi penzert. Kenodik, foltot hagy, egyatalan nem hozza , amit var az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 12.

Pomelo

2021. július 26.

Ez egy ár-érték arányban számomra jó, bársonyosan matt rúzs. Az applikátorát és a krémes állagát szeretem, könnyen és szépen lehet felvinni. Nekem a matt kategóriához mérten nem szárít, elég (közepesen) tartós, de egy evést nem bír ki. Közepesen szépen kopik, nem ciki, de azért kicsit beül a ráncokba. Az ízét nem szeretem, és hosszú távon az állagát sem nagyon, a bársonyos állag rászáradva összeáll a számon és kicsit tapad, szóval valahogy nem igazán szeretem, ahogy a számon van. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem. Számomra matt kategóriában sokkal jobban bevált a MAC Powder kiss (nem ilyen tartós, de sokkal kellemesebb viselet) és az YSL Tatuage (az egy álom, csoda intenzív szín, extrém tartósság, teljesen természetes viselet, de igaz, négyszer ennyibe is kerül)
Nekem a Happy nude year van meg, az egy meleg rózsaszín, nude kategóriában elég élénk, intenzív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 26.

puderpanda

2021. március 11.

A 08-as árnyalatot kaptam ajándékba a páromtól, és nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. A sötétpiros/bordó rúzsok a kedvenceim, de mindig tartok tőlük kicsit, hogy ne legyen "fakó" a színük, ne barnás legyen a megszáradt árnyalat. Ennél a terméknél erről szó sincs, talán még vibrálóbb is az ajkaimon, mint a dobozban. Nekem nem szárítja ki a szám, kivéve, ha már alapból is száraz volt, amikor felkentem (akkor sajnos még inkább kiszárítja, kiemeli a kis "cserepeket"). Éppen ezért amikor a reggeli bőrápolási rutinomat végzem, mindig használok ajakápolót, ami szépen megpuhítja a bőrt, mire a rúzshoz érek. Hihetetlenül tartós. Több étkezést is kibír, az italoktól (víz, kávé) sem kopik le, nagyon maximum délutánra az alsó és felső ajkam találkozásánál. Egyszer kipróbáltam, hogy mennyit bír - 14 óra után mostam le, akkor még szinte tökéletes volt, időközben pedig csak egyszer kentem újra. Maszk alatt is viseltem már. Ha maximálisan megszárad, és csak utána teszed fel a maszkot, akkor nem kenődik el, egyszer viszont még félszáraz állapotában húztam maszkot, és sajnos akkor egy kicsit elmaszatolódott. Összességében mindenkinek ajánlom ezt a terméket, akik egy tartós, pigmentált rúzst keresnek, ami egész nap kényelmes viselet. Biztos, hogy újra fogom venni a 08-as árnyalatot, ha elfogy, illetve a Glamour-napokon tervezek natúr színeket is beszerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

strauszkinga

2020. október 17.

A legjobb folyékony rúzs, amivel valaha dolgom volt! A 10-es árnyalatot szereztem be. Már alig van benne pár alkalomnyi, ez is sokatmondó szerintem. Az aplikátort könnyű kezelni, egyenletesen fed, mattra szárad. Gyönyörű ez a szín és tökéletes a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

zhophia

2020. október 1.

Nincsen túl sok rúzsom, de örülök, hogy megvettem, a Nude York árnyalatot választottam. Könnyű felkenni, és mattra szárad. Szerintem viszonylag tartós, és sokkal szebben is kopik, mint egy átlagos rúzs. Az elérhető árnyalatok pedig nagyon szofisztikáltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

vvv

2020. július 8.

Most vettem meg kuponnal. A kézfejemen teszteltem előtte a színt. Intenzívnek tűnt.
Azért kap csak 4 csillagot, mert ajkakon felkenve kissé élettelen ez az amúgy vibrálóan narancsosnak tűnt árnyalat.
Nagyon szolid nappali sminkhez, alig látható rúzsnak jó.
Többet vártam volna tőle.
A tartósságot még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Nagyon szolid nappali sminkhez, alig látható rúzsnak jó.
Többet vártam volna tőle.
A tartósságot még tesztelem.

Melinda8

2020. július 1.

Imádom!! Nem szárít, nem ül be a redőkbe, krémes, tartós, szépen kopik. Rúzsokat is szoktam ezzel fedni, tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Bozizu

2020. június 29.

Nekem igazi luxus érzés, amikor felkenem. Olyan bársonyos, mint ahogy a nevében is benne van. Enyhe, finom illata van és szépen terül. Viszont lassan szárad és a tartóssága sem tökéletes, de azért szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

detti23

2020. június 19.

Azon kevesek közé tartozok, akik kénytelek lepontozni ezt a rúzst. Nekem nagyon nem jött be. Beleül a pici ráncokba, nem szárad meg rendesen az ajkaimon, de közben érzem, hogy mégis szárítja őket. Egyszerűen nem kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene
Színezékek: Red 28 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 Lake / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Red 22 Lake / CI 45380

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.