Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 6.

Kiszerelés:   7,7 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Matt ajaklakk

Matt hatás, extra komfort érzet, egyenletes felvitel, 24 órás tartósság.

8 árnyalatban kapható

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Bourjois Rouge Edition Velvet-Floribeige
Ár: 3000 , Eladó: Jonesy
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel megbeszélés szerint, Foxpost
Ár: 2500 , Eladó: kókusz90
Állapot: Új! , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás

strauszkinga

2020. október 17.

A legjobb folyékony rúzs, amivel valaha dolgom volt! A 10-es árnyalatot szereztem be. Már alig van benne pár alkalomnyi, ez is sokatmondó szerintem. Az aplikátort könnyű kezelni, egyenletesen fed, mattra szárad. Gyönyörű ez a szín és tökéletes a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

zhophia

2020. október 1.

Nincsen túl sok rúzsom, de örülök, hogy megvettem, a Nude York árnyalatot választottam. Könnyű felkenni, és mattra szárad. Szerintem viszonylag tartós, és sokkal szebben is kopik, mint egy átlagos rúzs. Az elérhető árnyalatok pedig nagyon szofisztikáltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

vvv

2020. július 8.

Most vettem meg kuponnal. A kézfejemen teszteltem előtte a színt. Intenzívnek tűnt.
Azért kap csak 4 csillagot, mert ajkakon felkenve kissé élettelen ez az amúgy vibrálóan narancsosnak tűnt árnyalat.
Nagyon szolid nappali sminkhez, alig látható rúzsnak jó.
Többet vártam volna tőle.
A tartósságot még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Nagyon szolid nappali sminkhez, alig látható rúzsnak jó.
Többet vártam volna tőle.
A tartósságot még tesztelem.

Melinda8

2020. július 1.

Imádom!! Nem szárít, nem ül be a redőkbe, krémes, tartós, szépen kopik. Rúzsokat is szoktam ezzel fedni, tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Bozizu

2020. június 29.

Nekem igazi luxus érzés, amikor felkenem. Olyan bársonyos, mint ahogy a nevében is benne van. Enyhe, finom illata van és szépen terül. Viszont lassan szárad és a tartóssága sem tökéletes, de azért szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

detti23

2020. június 19.

Azon kevesek közé tartozok, akik kénytelek lepontozni ezt a rúzst. Nekem nagyon nem jött be. Beleül a pici ráncokba, nem szárad meg rendesen az ajkaimon, de közben érzem, hogy mégis szárítja őket. Egyszerűen nem kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Fridus0807

2020. június 11.

Matt finishű, szépen pigmentált. Könnyű érzes az ajkakon. Egész nap nem tart, de elég sokáig bírja. Nekem a 10-es Don't pink of it! árnyalatban van meg,ami nagyon szép színű. Eléggé borsos az ára, emiatt valószínűleg nem fogom újra venni, de örülök, hogy kiprobáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

ziadrienn

2020. május 22.

csalódtam ,hogy nem szárad mattra ,és egy óra múlva is megfogja pl poharat stb ,de színe gyönyörű az tény(11),de ha teljesen mattra száradó rúzst keresel ,akkor ez nem a te rúzsod

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Odriuss

2020. április 24.

Viszonylag tartós, nekem azért már dél körül lekopóban szokott lenni, a színe szép, jól pigmentált, telt szín, jó a fedése, nekem egy pinkesebb árnyalat van meg, főleg nyáron szoktam használni. Nekem kicsit ki szokta szárítani a számat és kicsit drágának is találom, ha elfogy nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

almakrem

2020. április 23.

Matt finishű, szépen pigmentált, tartós ajakrúzs, nekem a 13as ciklámen van meg, kicsit tolakodó, nem a hétköznapokra való szín de nyárra tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene
Színezékek: Red 28 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 Lake / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Red 22 Lake / CI 45380

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.