Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 6.

Kiszerelés:   7,7 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Matt ajaklakk

Matt hatás, extra komfort érzet, egyenletes felvitel, 24 órás tartósság.

8 árnyalatban kapható

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Bourjois Rouge Edition Velvet - 27 Café olé!
Ár: 2500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Ár: 1800 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
kiscsillag248

2020. február 23.

Nagyon tartós, amint megszárad, sehol nem hagy nyomot. Egy-két étkezést is simán kibír, tökéletes alkalmakra, de egész napra is, bár úgy egy kicsit szárít. Ez nem von le az értékéből, mert nekem nagyon száraz a bőröm és az ajkam egyaránt, más rúzsoktól 1 óra hossza után teljesen kicserepesedik a szám, ettől pedig tényleg csak akkor szárad kicsit, ha egész nap rajta van. Gyönyörű színei vannak, erősen pigmentált. Nálam tuti befutó, nem is használok mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

TallodiZsofi

2020. február 21.

Nekem ez áll a dobogó első fokán a folyékony rúzsok versenyén! Bársonyos hatás látványra és érzetre is! Nem kell hozzá szájkontúr, nekem kibírt egy ebédet, fogmosást, vacsorát, még egy fogmosást és majd mikor mostam le a sminkem, akkor még mindig volt mit lemosni a számról is. Nem szárít, pici kopása van, de nagyon minimális, és nem csúnyán kopik, hanem a száj belsején és nem feltűnően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Sterc

2020. február 2.

Vegyes érzelmeim vannak vele. Egyrészt nagyon tetszik abból a szempontból hogy kényelmes viselet, mert nem szárít, nem is éreztem hogy lenne rajtam valami.

Viszont nem annyira pigmentált mint amire számítottam, ezen és a tartósság téren nekem a Maybelline superstay matt rúzsai jobban bejöttek. Ennek a tartóssága olyan közepes, evés után eléggé megkopik, bár viszonylag "szépen".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Viva777

2020. január 27.

Életem legjobb ruzsnak köze tartoznak. Hét színem van belőle, imádom mindegyiket. Nagyon tartós és glamous napokon fel árban igen csak jó árban lehet megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

petra07

2020. január 13.

A többi rúzsomhoz képest jóval tartósabb, ha 24 órán keresztül nem is tart, de többszöri evés, ivás után is szépen tartja az amúgy nagyon szép, pigmentált színét. Könnyű vele bánni, jó az állaga is. Nálam biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

reka0922

2020. január 12.

Én a 27-es árnyalatban vettem meg, a színével és pigmentáltságával nagyon elégedett vagyok, de nekem borzasztóan szárítja a számat, és beleül a kis barázdákba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Csengiful

2020. január 10.

37-es arnyalat van meg (sotet hajhoz & szemekhez nagyon jol passzol ) Szeretem felkenni, egyszeru es tartos. Mindig hidratalok ala.
Neha pirositonak is hasznalom, egy-egy apro pottyot nyomok az almacskaimra es eldolgozom ujjal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

ABarbara

2020. január 6.

A kedvenc matt ajakrúzs formulám! :)
Először akkor próbáltam, amikor újdonságként kijött sok-sok éve, azóta sok más formulát próbáltam, de mindig vissza térek ehhez.
Kedvenceim az élénk árnyalatok, tartósak, szépen kopnak és csak kicsit szárítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

A kedvenc matt ajakrúzs formulám! :)

orsikimi

2020. január 5.

Egyik legkedvencebb szájra való termékem! Nagyon nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Egyik legkedvencebb szájra való termékem! Nagyon nagyon jó!

nonex00

2019. december 11.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Glamour-napokon beszereztem 07-es árnyalatot. Eddig hatalmas nagy NYX függő voltam, de úgy gondolom át fogok térni erre a márkára, mert tökéletesen bevált, mattra szárad, tartós, a felvitele szuper egyszerű és nagyon szép színei vannak. Talán fél pontot levonnék a picit rossz illata miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Red 28 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 Lake / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Red 22 Lake / CI 45380

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.