Bourjois

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 4.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes formulájú, szatén hatású rúzs, ami a három legfontosabb kívánalmat egyesíti magában: mesés szín, mesés kényelem és mesés viselet.

Katie

2020. január 27.

Ajándékba kaptam a 11-es árnyalatot. Mostanában ritkán sminkelek, főleg ilyen élénk színekkel, úgyhogy először nem voltam túl lelkes, de azért felpróbáltam, ha már megkaptam. Nagyon könnyű vele bánni, szép éles vonalakat lehet húzni vele, nem is kell mellé ceruza sem. Viszonylag tartós, nem szárít és nem is ragad. A színe nem rossz, mondjuk engem ez a szín öregít, de néha azért szerintem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

0bikbik0

2019. július 28.

A pink nem az én szinem, ebből a rúzsból mégis a 07 Perlimpinpink ragyogóan rózsaszin jött velem haza.
Formája miatt felkenni egyszerű, kellemes az állaga, könnyen csúszik, de nem csúszkál.
Rajtam extrémen tartós is, evés-ivást kifejezetten birja, és ha kopik is, azt szépen teszi.
Gondolkodom még a 14-es Clair de Plum árnyalaton is, talán őszre meglepem magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

zsazsi1

2019. július 2.

A színe csábított el, ami a - számomra - tökéletes nude, ami nem rózsaszínes, nem barnás, nem barackos és nem bézs, hanem NUDE. Na meg a féláras kupon. Nem rossz rúzs, könnyen felvihető, krémes de nem zsíros érzetű, van egy kis fénye, fedése közepes. Ez az árnyalat (01) nem is kíván precíz munkát, amolyan futtában feldobható. Krémes rúzs létére viszonylag tartós, ha nem eszel, pár órát kibír. Kopásában sem zavaró. A formája praktikus.
Négy csillagot adnék, mert a szín nagyon bejön, de az ára miatt csak hármat kap. Teljes áron nem hiszem, hogy meg fogom venni.

Update: kap egy 4. csillagot, mert őhozzá nyúlok a legtöbbször mostanában. Féláras kuponnal lehet újravevős :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 30.

A 01 és a 03 jött velem a kuponos napon, mindkét árnyalat csak éppen egy kicsit felerősíti a szám színét, így akár tükör sem kell a felvitelhez. Drogériás szinten szerintem egy jó kis rúzs, szinte nem is érezni, hogy van valami az ajkunkon. És végre íze sincs, de semmilyen, pedig van benne parfüm az INCI szerint. A tartóssága is megfelelő, és ez a két núdos árnyalat szépen is kopik.
A kupakja egy kicsit béna - vagy én vagyok az, úgy kell megerőszakolni, hogy rácsukódjon. Ha viszont rákattan, akkor hermetikusan zár, és ez nem rossz tulajdonság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 30.

elwing88

2019. május 14.

Óóó hát ez olyan csodálatos !! Nekem izolált ekcémám van a számon, ami hol jobb, hol rosszabb, de mindenesetre a legtöbb rúzs alatt kiszárad, repedezik és hámlani kezd a szám emiatt. Na de ez alatt nem, olyan mintha ajakápoló lenne rajta, elképesztően kényelmes, jó érzés viselni, az árnyalatok gyönyörűek, a 02 á l'eau de rose van meg de a többit is teszteltem a DMben, mind intenzíven pigmentált, szép szín, tényleg szép szaténos, elegáns végeredményt ad, szerintem ez a rúzs mindent teljesít amit ígér. Ha egy zsebkendőre csücsörítve 'ráharapunk' majd kihúzzuk a szánkból akkor a fogakra sem fog kenődni a fölösleg. Életem legjobb rúzsa idáig!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Szofe

2019. április 25.

Három dolgot tudnék mondani,ami nálam pozitív: a színe gyönyörű (11-es árnyalat), könnyen felvihető és Glamour meg egyéb kuponjaimmal 735 Ft-ot fizettem érte :) Ami nagy csalódás,hogy nekem örökké össze-vissza kenődik, értsd ezalatt,hogy a fogam folyamatosan rúzsos lesz és ez a piros árnyalatnál kicsit ciki. Nálam eddig a MAC matt rúzsok voltak az etalonok, úgy látszik maradnak is. Ez sem rossz, de az elkenődés miatt meg amiatt,hogy nyomot hagy nem venném újra, teljes áron biztosan nem. A tartóssága annak ellenére nem rossz, amennyi nyomot hagyok a poharakon, kanalakon stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

csill87

2019. április 13.

Azt hittem, hogy 100 vélemény lesz már itt, annyira jó ez a rúzs, még lepődtem, hogy még egy sincs. A másik amin meglepődtem, hogy ez tényleg jó, pedig az esélytelenek nyugalmával vettem meg :D Nagyon különleges a formulája, még nem használtam korábban ilyet. Nagyon kényelmes érzés, igazából nem is érzem hogy van valami a számon. Először valóban van egy pici fénye, de ahogy kopik, úgy mattul. De közben matt állapotában is teljesen kényelmes. Nagyon minőségi cucc, megdöbbentem. Nekem a 6os árnyalat van még, üde tavaszi kis barackos változatosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.