Bourjois

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Szatén hatású, 24 órás tartósságú, krémes szemhéjfesték.

Ár: 1000 Ft/db. , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lollypoppy

2021. január 16.

Egy rétegben szoktam használni, így nagyon finom, áttetsző csillogást ad - minimál sminkhez tökéletes. (2-es színben van meg.) Felvitelkor kicsit kell vele melózni, hogy egyenletes legyen. Icipicit pereg a nap során, de nem olyan vészesen. Fél áron tudtam megvenni a Rossmannban, így nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

cattitude

2021. január 11.

5-ös árnyalatot vettem, picit kékeslilás színe van. meglehetősen folyós, ennél krémesebb állagú folyékony festékekhez vagyok szokva. sajnos nem túl pigmentált, legalább 2 réteg kell belőle, hogy picit is látszódjon a szín a csillogáson kívül. átlagos a száradási ideje és a tartóssága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

krisztinakasza91

2021. január 2.

Nekem kellett egy kis idő mire ráéreztem hogy tudom szépen felvinni, de azért nem nehéz. Miután megszárad, utána nagyon tartós marad. Kicsit visszafogott lesz a végeredmény, de nem bánom. Mindennapos használatra nagyon jó annak aki a diszkrét sminket szereti. Nálam kedvenc : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Adora

2020. november 24.

Két színben van meg, ugyanaz a problémám mind a kettővel. Vékony rétegben könnyű felkenni, és így belátható időn belül meg is szárad (a szélek eldolgozására még éppen van idő), de így nagyon halovány az eredmény. Több/vastagabb rétegben pedig nekem már foltosodik, nehezen szárad. Viszont mivel alapként elég tartós, én végül erre használgatom el, pláne, hogy most a szokásos szemfestékalapom elfogyott. Erre megfelel, önmagában nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Fannica

2020. november 16.

Nagyon könnyű felvinni, hamar megszárad, a tartósságával sincs probléma:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

Nagyon könnyű felvinni, hamar megszárad, a tartósságával sincs probléma:)

candices

2020. augusztus 18.

50%-os kuponnal vettem meg egyszer, de nem sokat használtam. Nem elég pigmentált, de szemhéjalapnak jól lehet rásminkelni. A képen látható árnyalat van meg nekem is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Egy glamour-napok alkalmával dobtam be a kosaramba. Nem rossz, a világos árnyalatot (02-es) kifejezetten szerettem, de nem tartós, viszont volt egy barnás sötétebb színem, az konkrétan annyira nem volt pigmentált, ha szétoszlattam a szemhéjamon eltűnt. Nem éri meg az árát, pedig szerettem volna igazán szeretni, mert a krémes textúrákkal szívesen kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

pirospipacsocska

2020. január 3.

Az itteni jó vélemények alapján ma kipróbáltam a DM-ben a tesztert,nevét nem tudom,a sötétebb szürke árnyalatot próbáltam.Nekem bejött.Felvitele egyszerű,gyorsan megszáradt a szemhéjamon,szép csillámos-szaténos fénye volt,és még órák múlva is elkenődés nélkül,szépen ott volt a szemhéjamon.Szóval ha akciós lesz,tuti szeretnék majd venni magamnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Kataa94

2019. december 29.

A 05-ös szürke árnyalatot vettem meg kiárusítva féláron. Így az ünnepek közeledtével szerettem volna egy szép, csillogós, szürke színű szemhéjfestéket, ami ha olyan napon van csak simán felkenek, ha meg úgy van füstös szemet csinálok belőle. Sajnos a szín sokkal halványabb felkenve, mint ahogy a tubusban kinéz, több rétegben is alig látszik. Primerrel egy kicsit jobb a helyzet. Nagyon nehéz egyenletesen és szépen felvinni, a ráncokba könnyen beleül. Én sokszor ujjal próbálom javítani a helyzetet. A tartóssággal nincs gond, de sajnos nekem nagyon nagy csalódás. Jelenleg az ezüstös/kékes/szürkés színű szemfestékjeim alá használom alapnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

zsonody

2019. szeptember 13.

Nekem a Mauve Your Body árnyalat van meg, de valahogy nem tudtam vele megbarátkozni, pedig olyan ember ajánlotta, akinek adok a véleményére sminktermékek terén. Az első gondom vele, hogy egyszerűen nem jó érzés a szemhéjamra kenni, kicsit "hidegnek és nehéznek" írnám le. Alapvetően nem annyira kedvelem a krémes szemhéjárnyalókat, szóval ez az én problémám, de mivel sok jót vártam ettől, gondoltam kivétel lesz, de nem így alakult. A szín tulajdonképpen látszik, de ha csak úgy felkenem, akkor nem igazán tetszik, túl élesek a határvonalak, ha viszont satírozni kezdem, akkor valahogy elveszti a varázsát és pici ráncokba be is szárad viszonylag gyorsan, szóval itt-ott lesz egy mini sötétebb folt. Száradás után tényleg tartós, de könnyen leszedhető, viszont sajnos ez nem segít azon, hogy egyszerűen nem sikerült vele szép eredményt elérni, pedig pont az volt a cél, hogy legyen egy termék, amivel gyorsan szép, akár kicsit füstös szemfestést lehet készíteni és adott esetben ne kelljen mindenhova pl. egy egész palettát magammal vinni. Erre a célra viszont nekem a krémes ceruzás termékek jobban beváltak (pl. By Terry Ombre Blackstar).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.