Bourjois

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   drogáriék, online

Szatén hatású, 24 órás tartósságú, krémes szemhéjfesték.

Ár: 1600Ft , Eladó: Crimson
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Blaneczka

2022. április 11.

nem egy egész napon át fixen ott maradó termék, de valamiért mégis szeretem. krémes, szép fénye van. de tényleg lehetne tartósabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

maow

2022. január 21.

Vakon megvettem rögtön 3 árnyalatot is kuponos napokon féláron, pedig a zsíros szemhéjam miatt hadilábon állok a krémes szemhéjfestékekkel. Sajnos egyáltalán nem jött be, néhány óra után összeáll a mélyítővonalamban, tehát egyáltalán nem tartós, illetve eldolgozva szinte alig látszik a szín, nem eléggé pigmentált. Pár próbálkozás után leselejteztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

x

2021. november 18.

Kiárusításon tegnap megvettem egy bronzos árnyalatot. Kedvelem a márkát, tetszett a szín, nekem jól állnak a csillogós bronzok és aranyak, a 24 órás tartósság pedig meggyőzött, mert a szemhéjammal problémás szokott lenni a tartósság, szóval ilyen kedvezménnyel nem hagyhattam ott. Utána nekiálltam itt megnézni a véleményeket, és azok alapján nem sok jóra számítottam, belenyugodtam, hogy valószínűleg folyós, gyenge színű, alulpigmentált és csúszkálós lesz, de majd szemhéjpúder alá alapozni elhasználom. Nos, nem így lett. A színe egész látható, közepesen erős, az állaga tökéletes, és gyönyörűen tart, nem mászkál el. Nagyon elégedett vagyok így az első használattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

KisTigris

2021. november 13.

Nagyon nagyon olcsón vettem a Rossmannban, örültem is, hogy ilyen márkát ilyen olcsón meg tudok venni.
Ma ki is próbáltam és csípte a szemem. Bekönnyeztem, végül lesikáltam a szememről. A termék a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 13.

Szjohanna

2021. április 16.

Csípi a szemem sajnos, pedig nagyon szép és tartós. Ha nem csípné 5-öst is adnék, de ezt így nem igen tudom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

vanessza16

2021. április 8.

A 02 árnyalatban vásároltam meg és nagyon elégedett vagyok vele. Szép szín és megfelelő fedés. Rétegezve kicsit foltos. A no makeup makeup napokon szoktam hozzá nyúlni. Szeretem, de drágának találom. Akcióban viszont megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

lollypoppy

2021. január 16.

Egy rétegben szoktam használni, így nagyon finom, áttetsző csillogást ad - minimál sminkhez tökéletes. (2-es színben van meg.) Felvitelkor kicsit kell vele melózni, hogy egyenletes legyen. Icipicit pereg a nap során, de nem olyan vészesen. Fél áron tudtam megvenni a Rossmannban, így nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

cattitude

2021. január 11.

5-ös árnyalatot vettem, picit kékeslilás színe van. meglehetősen folyós, ennél krémesebb állagú folyékony festékekhez vagyok szokva. sajnos nem túl pigmentált, legalább 2 réteg kell belőle, hogy picit is látszódjon a szín a csillogáson kívül. átlagos a száradási ideje és a tartóssága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

krisztinakasza91

2021. január 2.

Nekem kellett egy kis idő mire ráéreztem hogy tudom szépen felvinni, de azért nem nehéz. Miután megszárad, utána nagyon tartós marad. Kicsit visszafogott lesz a végeredmény, de nem bánom. Mindennapos használatra nagyon jó annak aki a diszkrét sminket szereti. Nálam kedvenc : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Adora

2020. november 24.

Két színben van meg, ugyanaz a problémám mind a kettővel. Vékony rétegben könnyű felkenni, és így belátható időn belül meg is szárad (a szélek eldolgozására még éppen van idő), de így nagyon halovány az eredmény. Több/vastagabb rétegben pedig nekem már foltosodik, nehezen szárad. Viszont mivel alapként elég tartós, én végül erre használgatom el, pláne, hogy most a szokásos szemfestékalapom elfogyott. Erre megfelel, önmagában nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.