Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A tökéletes trió a szofisztikált és elegáns füstös smink elkészítéséhez!

A képen Gris Lilac N12 árnyalatban látható.

Kiszerelés: 4.5g

InternationalTraveller

2019. május 14.

Nagy kedvencem volt arany-bronz színben. Kellemes árnyalat és tartós szemhéjalapozóval. Szépen pigmentált. Egy idő után bekeményedik a pirosítóhoz hasonlóan. A hozzácsomagolt ecset használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Csobanka

2018. április 20.

Hajdan a douglasban vettem. A pénzkidobás mintapéldánya. Arany-bronz színekben volt meg de egyszerűen cseppet sem volt pigmentált. Az 1000 forintos lovely-s palettámban is jobban eldolgozhatóak a színek. Nedves ecsettel ki lehetett szerencsétlnkedni egy kis színt de az sem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Katte

2018. március 6.

Mauve színben van nekem, nagyon szeretem. Tartós és jól pingmentált. A hozzá járó applikátor viszont nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Kasumi

2018. január 2.

Nekem a fekete-szürke-fehér van meg belőle.
A fekete igazán pigmentált, a fehér csodásan csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Nekem a fekete-szürke-fehér van meg belőle.
A fekete igazán pigmentált, a fehér csodásan csillog.

Ewcsi

2017. június 5.

Nagyon szeretem, tartós, szépek a színek :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Nagyon szeretem, tartós, szépek a színek :-)

beracska

2016. szeptember 8.

A barna trio változatot vásároltam belőle. Nagyon szép és sokoldalúan használható.
A két világosabbat a szemhéjamra teszem általában, a sötétebbel pedig a szemöldökömet emelem ki, mert nem olyan sötét, hogy sok legyen. Ezen kívül a sötét színű elem nem is annyira csillog, viszont a világosak gyönyörűen.
A tartósságával is elégedett vagyok, szépen fennmarad és nem gyűlik össze a szemhéjamon.
Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Ajánlom!

Lerinka

2016. július 31.

A rózsaszín árnyalatú paletta van meg. Egszerűen gyönyörű. Nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

A rózsaszín árnyalatú paletta van meg. Egszerűen gyönyörű. Nagyon tartós!

Bogi0506

2016. április 13.

Nekem a szurke-fekete van meg, nagyon szeretem eddig! Szepen pigmentalt, minimalisan potyogo szinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Nyimuska

2016. február 21.

Nem is tudom már, mit gondoltam, miért vettem meg, Lisa Eldridge Bourjois mániai és a szép látvány lehet az oka. 3 termék is megvan, tehát összesen 9-féle szemhéjpúder. Ebből 2-nek használható a pigmentáltsága 2 év távlatában. Sosem volt olyan jó, de mára megkövültek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

hbrigi25

2015. november 30.

Születésnapomra kaptam a sógornőmtől. Nekem nincs semmi bajom vele, nagyon klassz sminket tudok készíteni magamnak. Nedvesen szoktam felvinni, úgy tartósabb és mélyebb árnyalatot kapok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Cetyl Dimethicone, Dimethicone
Szilikonok: Cetyl Dimethicone, Dimethicone, Silicone
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate

Kaolin 0 0

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.