Bourjois

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: Kata033, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Zsíros

Egy merész vízálló szempillaspirál, mely teltebb, hangsúlyosabb, göndörebb szempillákat nyújt. Azonnali, feltűnő, intenzíven dús szempillákat eredményez. Az extra dúsító, emelő kefét kifejezetten a gyors és könnyű használatra szánták, 15 tároló egység található a sörték között. Ez a kialakítás a pillák maximális fedését eredményezi egy húzással a szempillák teljes hosszán, a tövektől a végekig. Csodálatos szempillák gyorsan és könnyedén…akár 16 órán keresztül! Mélyfekete, selymes formulája egy vonással vonja be és íveli a szempillákat. Több rétegben felvihető formulájával rugalmasan húzhatunk újabb rétegeket, anélkül, hogy a szempillák kiszáradnának, vagy megkeményednének. Formulája tökéletes ahhoz, hogy „szálankénti” Twiggy hatást érjünk el, amivel a mostani szezonban a kifutókon találkozhatunk.

Amadea

2020. augusztus 27.

Nem igazán szerettem. Ível, szétválaszt, hosszít, de közben pár szálat mindig keresztbe-kasul összetapasztott és göböket hagyott a szempillák végén. Rajtam az ígért dúsító hatása sem érvényesült.
Nem pergett, nem irritált, könnyű volt lemosni, de a hibái miatt alig vártam, hogy leteljen a fél éve és kidobhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Jucccc

2020. augusztus 20.

Végre egy jó spirál, amiért nem kell egy vagyont fizetni. Szépen dúsít, hosszabbít, nem kenődik és nem pereg, viszont nem olyan nagyon nehéz lemosni. Egyelőre a szempilláimat sem törte le, ez a legnagyobb félelmem a vízálló spiráloknál. A többi sajnos idővel roncsolt, eddig ez nem. Heti 1-2 alkalommal lenne indokolt a használata számomra, a hatása miatt azonban többször nyúlok hozzá. Igyekszem nem minden nap, hogy tényleg ne roncsoljon túlságosan. Ha roncsol, akkor lesz update, addig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

HHH97

2020. július 13.

Nem egyszerű jó szempillaspirált találni az én pilláimhoz (nagyon rövidek és egyenesek), és ez sem vált be. A szempillagöndörítő által adott ívet nem tudja megtartani, lelapulnak a pilláim tőle, és még maszatolódik is a nap folyamán. Szerencsére kedvezménnyel vettem, de soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Ritcyke

2020. május 15.

Nagy reményekkel vettem meg, hisz több szempillaspirált is használtam már ettől a márkától. Viszont sajnos ez nem túl jó. Összeragadt a szempillám és darabokban hullott le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Lilien3

2019. október 19.

Inkább öszetapad tőle a szempillám azonkívül az enyém nagyon pereg.Az ezer forintos spirálok nekem jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

tonic

2019. október 19.

Az utóbbi időben kevesebbet kísérletezek a spirálokkal,mint korábban,de ezt nem tudtam otthagyni a Glamouron,mert úgy voltam vele,hogy féláron azért csak kipróbálom. A spirál szép fekete színű, szép pillákat csinál, (persze ez relatív,mert nekem elég töketlen pilláim vannak, nem óriásiak), kicsit sok a festék rajta,így lassabban tudtam vele dolgozni,tehát nem rohanós reggelekre van,de amúgy meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

Tempete

2019. október 15.

Wow!!! Eddig ez életem legjobbja! :D Most vettem meg glamour napokon, olyan spirált keretem, amelyik kicsit ível is, mert egyenes szempilláim vannak. Ez rengeteget javított a helyzeten. Tényleg nagy a kefe, de nem visz fel sok festéket, nem maszatol, engem egyáltalán nem szúrt a kefe sem. és ami hatalmas pozitívum, és ezzel nyert nálam: NEM POTYOG! Végre. Eddig ezt egyedül a Lancome hypnose tudta produkálni. Szépen dúsított is:) lemosni közepesen nehéz, de egyáltalán nem kell vele közelharcot vívni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

avalanche

2019. augusztus 5.

Akár egy jó spirál is lehetne, de mégsem az. Csak akkor nyúlok hozzá, ha tudom, hogy bőven van időm: vagy leszedni a keféről azt a rengeteg festéket, amit felvesz, vagy lemosni az egészet és újrakezdeni, ha véletlen nem úgy alakul a dolog, ahogy terveztem. Nagyon-nagyon sok anyagot vesz fel a keféje, ezért összetapaszt de brutálisan, ha nem vagyok extra óvatos. Nekem a vízállóságával nem volt gondom, de biztos, hogy nem fogom újravenni, mert nincs ennyi időm egy dologgal való szerencsétlenkedésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

BLili

2019. július 8.

Nagyon rossz. Ahogy egy előttem szóló is írta, túl hegyesek a sörtéi. Ezt még ki lehetne küszöbölni egy másik kefe használatával. Először tusolás előtt használtam és letusoltam az arcomat, tehát olyan őrült sok víz nem érte a szememet. Nem folyt le az egész arcomon, mint egy sima spirálnál, hanem rendesen pandamaci szemeket csinált. Tehát gyakorlatilag semmire sem jó. Viszonylag hosszú pillákat csinált, de nem vízálló. Kidobott pénz volt. Kár, hogy nem a notino-ról rendeltem, mint anno egy másik Bourjois spirált, hanem a Rossmannban vettem, mert az előbbibe legalább vissza lehetett vinni az érzékeny szemre valót - ami meg csípte a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Melszi

2019. május 21.

Jó-jó, de nekem mégsem az igazi. A festék szuper, de nekem ez a kefe nem vált be. Van amikor megszúrja a szemhéjam, olyan hegyesek és kemények a kefe szálai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Emolliensek: Paraffin, Cyclopentasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Palmitic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Tribehenin, Isododecane
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.