BradoLife

Ár:   749 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémh, az összetevőket feltöltötte: Kirara94, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazási terület: bőrfertőtlenítésre, higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható.

Antimikrobiális spektrum: baktericid (MRSA), tuberkulocid, fungicid, virucid (HBV, HIV inaktiváló hatású is).

100 G biocid termék tartalmaz: 72,9% Etanol, 0,2% Szubsztituált Fenol, 0,2% Kationaktív Tenzid,  parfüm, víz

cicaaholdrol

2019. augusztus 19.

A szagát nem bírom, de a hatásért mindent. :)
Én is ollóra, csipeszre, borotvára, fésűre, sőt még irrigátorra is használom.
Bőrfertőtlenítése körömvágáskor, sarokreszeléskor, gyantázás előtt/után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

A szagát nem bírom, de a hatásért mindent. :)
Én is ollóra, csipeszre, borotvára, fésűre, sőt még irrigátorra is használom.
Bőrfertőtlenítése körömvágáskor, sarokreszeléskor, gyantázás előtt/után.

Betty81

2019. február 23.

Szintén alapdarab nálunk. Számomra nagyon fontos a higiénia, így sokat használom, mindig van nálam, a táskában, munkahelyen, autóban egy-egy pici flakon. Sérülést követően azonnal ezzel fújjuk be a sebet, "kozmetikai beavatkozások" előtt és után (pattanás-, mitesszer kinyomás). Használjuk kézfertőtlenítésre, főleg influenza szezonban, pl., ha boltból kijövök, lefújom a kezem, különféle eszközök fertőtlenítésére: távirányító, lázmérő, kisbabám orrsray-nek szórófeje, orr-szívó, olló, körömreszelő, körömcsipesz, szemöldökcsipesz, borotva, hajkefe, fogkefe (persze utána jól el kell öblíteni), és minden olyan használati tárgyra, amely a bőrrel érintkezve sérülést ejthet azon. Néha, ha kiveszem a fülbevalóm, ezzel áttörlöm. Betegség esetén kilincsek fertőtlenítésére. Ha a kocsi szerelőnél volt, a kormány, a sebváltó, és a kilincsek tisztítására. Strandról, uszodából hazaérve lefújom vele az ott használt papucsokat. Ha nagyon leizzadok, fürdés előtt, vattakorongra fújva hónaljam letörlésére. Hirtelen ennyi jutott eszembe! Enyhe tisztaságmániám miatt számomra is "windex", de mégis hónapokig elég egy flakon, mert a szórófeje szépen elporlasztja a szert. :) Illata nekem kicsit erős, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

cattitude

2018. december 9.

jó ár-érték arányú cucc, sebesülésekre szoktam fújni, vagy ha ritkán begyullad a tágított füllyukam, arra is. a dolgát jól végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

sdm

2018. szeptember 28.

Szeretem használni, gyorsan szívódik. Ha van pár vágás a kezemen vagy sem akkor tuti használom mert tényleg fertőtlenít. Napi ngyakorisággal 2x használom ha kell, többször nem, mert szárít. Az illata sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Dorcsa

2018. szeptember 4.

Sminkcuccok, ecsetek, körömvágó olló, szemöldökcsipesz és ilyesmik fertőtlenítésére használom. Praktikus, hamar elpárolog, én szeretem az illatát is. Kiadós adag, jó áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

ami2015

2018. augusztus 9.

Én is használom, szimpatikusabb nekem, mint a zselés változata, bár táskába inkább azt hordom. Alapkellék lett itthon, nagyon jó, kb. univerzális, annyi mindenre használjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

exhocmomento

2018. augusztus 9.

Nálam is alapkellék. :) Kézre tömegközlekedésen (vagy bármikor máskor, amikor kell, vagy amikor nincs lehetőség kezet mosni), wc-ülőkére koliban, hotelszobában. Én is fertőtlenítem vele a körömvágó kisollómat is, sőt, a sminktartómat is, de néha már a hajkefém is befújkáltam. Tömegközlekedéses időszakban napi szinten a telefonom, a táskám fülét, a bérlettartóm. :D A barátaim iszonyú jókat derülnek a mániákus fertőtlenítési szertartásomon, de én így vagyok nyugodt.
Ár-érték arányban szerintem is jó, nagyon sokáig elég a termék. Pedig ha valaki, hát én fújkálom rendesen. Irritálni nem irritál, viszont nagyobb mennyiségben kicsit szárít. Nem bőrhámlasztós módon, csak érzem. De ez aligha felróható egy erős fertőtlenítőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

helgus96

2018. március 17.

Multifunkcionális termék az biztos. Kézfertőtlenítésre elsősorban, de használjuk borotva fertőtlenítésre, köröm festés előtt kézre,telefonra, egérre, illetve ha valaki beteg a családban akkor kilincsekre, wc ülőkére, egyszóval mindenhova. Nagyon lassan fogy, és egy-egy fújás bőven elég mert elég kiadós adag jön ki egyszerre. Dm-ben szereztem be, szerintem az ára barátai, ha azt nézem hogy sokáig elég és tényleg egy nagyon hasznos termék. Én nagyon ajánlom minden háztartásba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

titanilla25

2017. december 7.

Borotválkozás utáni hűsítő,fertőtlenítőnek vettem,na meg hogy ne pattogjon ki a lábam és bevált. Imádom egyébként annyira kis praktikus,mindenre használható, szemöldökcsipesz, pattanások, telefon stb. Egy a baj vele, engem nagyon tud csípni és olyankor falra tudnék mászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

csudex

2017. november 23.

Nagyon szeretem. Oriasi kiszereles, nem konnyu elfogyasztani. Fujom mindenhova, a kezemre, sminkecsetre, telefonra meg sokszor az irodaban az asztalomat is ezzel torlom at. Ha netan elfeledkezem magamrol es nyomkodom az arcom akkor ezzel attorlom mindig utana. Koromfestesnel elokesziteskent is hasznalom a kormeimre. Egyszoval mindenre jo. Sokkal gazdasagosabb mint barmelyik hasonlo fujos fertotlenito.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenol

Lásd denaturált alkohol.

Színtelen, levegőn rózsaszín kristályos anyag. Vizes oldatát fertőtlenítésre használják. Savassága erősebb az alkoholokénál. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló és antimikrobiális (segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában) hatású összetevő, illetve tartósítószerként is használatos. Az EWG szerint az összetevő veszélyesége abban rejlik, hogy bőrrel érintkezve, szembe kerülve maró, lenyelve vagy belélegezve pedig mérgező hatása lehet.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: felületaktív összetevők.