BradoLife

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Antibakteriális tusfürdő ápoló tejproteinnel és mézzel

manitia

2015. augusztus 13.

Feltöltöttem, de nem véleményeztem. Taps nekem. Jó tusfürdő, kellemes, illat, nem szárít. Árát nem tudom mert ajándékba kaptam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Honey, Sorbitol

Sorbitol h 1 1