Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Madlene dezodorok tökéletes megoldást kínálnak mindenkinek és minden alkalomra.
Hosszantartó frissességet nyújtanak egész nap számos, divatos, egyedi illatban.

Hecate

2018. május 2.

Kellemes illatú parfüm testspray. Nagyon régen egy csarnokban dolgozó eladónő tukmálta rám, de annyira olcsón, hogy végül megvettem. Az illata már akkor tetszett. Inkább az bántott, hogy annyi mindent vettem, jól kiköltekeztem nála és még ezt is rám erőltette. Az erőszakos rátukmálás miatt egy ideig nem használtam. Később azonban félretettem az élménnyel szembeni ellenérzésem és nagyon megkedveltem. Még mindig van belőle, mert külön bizonyos alkalmakra tartogatom. Olyan kincs, hogy vigyázok rá, mert illatként igen jól harmonizál a bőrömmel és felér egy parfümmel. :o)

Örülök ha újra lehet kapni, biztos veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Örülök ha újra lehet kapni, biztos veszek belőle.

Vendy254

2018. április 3.

Emlékszem hogy kisebb koromban mennyire imádtam szinte az összes illata megvolt nekem. Ez egy elég erős illatú dezodor ami simán elmegy parfümnek is mert annyira megmarad az illata. én mindig ruhéra nyakra fújtam sose használtam kimondottan dezodornak :) láttam megint kapható megszoktam szagolni de azért már megvenni még nem vettem de lehet megfogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Hidratálók: Propylene Glycol