Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: Aprilla, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó frissességet nyújt egész nap számos, divatos, egyedi illatban.

Destina

2019. május 4.

Erőteljesen mű illata van, nem hosszantartó a hatása. A bőrömet nem irritálja és nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Csutak

2019. február 5.

Elég fura illata van. Viszont amikor a drágább illatos spray-re vagy dezodorra nem futotta, akkor bizony ezt tettem inkább a kosárba. Hónaljra fújva elég hamar elmegy az illata, főleg miután felveszek egy pólót vagy a kedvenc itthoni pulcsimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

csill87

2018. április 2.

Olyan 12 körül lehettem, mikor találkoztam ezzel a rettenettel. Emlékszem, már akkor is nagyon rossz szagúnak éreztem, nagyon erős volt és tolakodó. Utólag nem is értem a koncepciót sem, hogy miért akarjuk, hogy egy dezodor parfüm is legyen.Ennek ellenére, ha valahol meglátnám, a nosztalgia kedvéért szívesen megszagolnám. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Linda0222

2014. január 3.

Nagyon rossz! Pènzkidobàs érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Nagyon rossz! Pènzkidobàs érte!

hagicica20

2014. január 3.

Ó, te szent ég.... Kamaszkorom rémséges illata (szaga). Képzeljétek el, amikor minden lány a tornaóra után az öltözőben ezzel a filléres vacakkal fújta magát... Nos egy kiadós torna után ezt permetezni a levegőbe, olyan hogy még a legyek is inkább öngyilkosságot kövwetnek el csakhogy ne kelljen ezt érezniük....pfujjjj.... Soha rosszabbat! Na de a társait sem kell félteni....

Ophelia

2014. január 3.

Egyszer még ezer éve kaptam ilyet valakitől talán karácsonyra, de rettentően utáltam, borzasztó öreges és mű illata volt, aztán néhány év kínlódás után kidobtam. Az az igazi bántóan olcsó illat, aminél szerintem a semmi is sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Hidratálók: Propylene Glycol