Sana Footcare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2021. június 23.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Rendszeres használata során felpuhítja és könnyen eltávolíthatóvá teszi a megkeményedett bőrt, illetve elősegíti a berepedezett bőrfelület regenerálódását. 24% urea tartalma mélyhidratáló hatású. A teafaolaj kivonata antibakteriális és gyulladáscsökkentő. Használható fürdés után a szárazra törölt sarkokon és egyéb bőrfelületeken.

kittihnl

2019. június 11.

Tavaly nyàr elején vettem, még maradt belole idénre is, nagy szerencsémre. Mert, hogy nem kell belole sok, ugyanakkor napok alatt pihe puhàvà varàzsolja a szàraz részeket. Igazàn megkedveltem, az àra kb 500 ft korul volt, és nagyon megérte, ajànlom mindenkinek, bàr az enyémnek màr uj a csomagolàsa, dehér tégellyel keressétek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

MarikaBalog

2016. augusztus 17.

A Scholl után vettem meg ezt, hogy ha nem jó, ne bukjak megint ezreket. Kb. két hete használom, ez úgy látom jó lesz. Szépen felpuhította a bőrkeményedéseket. Jó erős illata van, olyan mentolos, és mikor bekenem vele a sarkam sokáig érzem azt a hűsítő érzést. Szóval eddig max pont. Ha változik, majd frissítek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

kicsiboszi

2016. augusztus 9.

Reggel indulás előtt bekenem vele a sarkam, és a kellemes érzés kitart, amíg hazaérek. Nekem bevált, az illata is tetszik, és csak 500 forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

alizkiss

2016. augusztus 1.

Praktikus, jó és nem kell érte egy vagyont kifizetni. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Praktikus, jó és nem kell érte egy vagyont kifizetni. Nekem bevált.

cserryy

2016. június 11.

Nekem nagyon bejött. Jól ápol, és védőrétegnek sem rossz bőrszandiban, ami szárazra szívja a sarkat. Külön dicséretes, hogy nem kézzel kell felvinni, mert pl. gyors készülődéskor, nem kell még külön kezet mosnom lábkenegetés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Szabol

2015. június 23.

Én a kíváncsiság miatt próbáltam ki, mert eddig ezt a kiszerelést nem láttam más márkában. Tetszik, hogy nem kell ragadjon a kezem a felvitel után, praktikus megoldás. A bőrkeményedést is hatásosan kezeli, egy-két alkalom után nálam már látszott a javulás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Rege

2012. augusztus 9.

Szinte kizárólag csak magassarkút hordok, strapálom is a sarkamat. Úgy érzem rendszeres használata - persze habkő mellett - kellően karbantartja a bőrömet. Tetszik a praktikus stiftes forma, hogy kenegetés után is tiszta marad a kéz, viszont a szaga (nem, ez nem illat) számomra elég kellemetlen, ezért kétlem hogy újravenném közel 900 Ft-os áron. Összességében csak középkategóriásnak sorolnám be: 3 csillag. Később láttam, hogy a Baleának is van ilyen kiszerelésű terméke, így legközelebb azt próbálom ki olcsóbb - és remélhetőleg illatosabb - alternatívájaként.

Sajnos máris módosítanom kell a véleményemet. Sokat kenek fel belőle - így nem is gazdaságos -, mégsem hidratál eléggé. Egy nagy mászkálós nap után megkeményedett sarkammal nem tudott mit kezdeni, pedig előtte is használtam, megelőzésképpen. Így már az ár-érték arány sem jó. Mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Hidratálók: Urea, PEG-75, Glycerin, Propylene Glycol

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.