Bradoline

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tami99, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Extra erős hajlakk panthenollal

DianaS

2016. március 3.

Most fogyott el, erősnek erős, jól tart. Alapjában egy átlagos lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 3.

Most fogyott el, erősnek erős, jól tart. Alapjában egy átlagos lakk.

merchajnalka

2015. szeptember 14.

Nekem kifejezettem tetszik ez a lakk. Tény, hogy amikor ráfújom a hajamra, akkor olyan mintha eláztam volna és ragacsosság válik, de aztán én nem tudom hova tűnik mindez, de a tartás megmarad. Tény, hogy túlzásba se szabad esni a használatával (nekem is ki kellett tapasztalnom, hogy mennyi az elég), mert akkor olyan lesz a végeredmény, mintha vattacukrot markolásznánk. Én előredőlve a hajam alsó felére is szoktam fújni, illetve a tetejére. A kontyokat is fixen helyén tatja. Nekem nem nehezíti el egyáltalán. Napközben rendszeresen hozzáérek a hajamhoz, de egyáltalán nem kellemetlen a tapintása. Az esti kifésülés sem okoz problémát. Ennél sokkal rosszabb volt a helyzet a TAFT lakkok esetében. Többször újravettem már és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

bugosgizi

2015. augusztus 14.

Számomra ez a hajlakk nem vállt be. Lekeményíti a hajat. Ragacsos és mű hatású lesz.Kellemetlen érzés ha a hajamon van. Sőt a fejbőröm is komoly mértékben viszketni kezd tőle.
Amikor begöndörítettem a hajam gondoltam lefújom ezzel a lakkal hogy tartósabb legyen... Nem volt jó ötlet. Annyira elnehezítette a tincseket hogy kirúgta a göndörséget és csak egy ragacsos csapzott förmedvény lett a hajamból. Ráadásul fullasztóan büdös.
Csupán azért adok rá kettő pontot mert férfi ismerősök hajára valamilyen szinten tudtam használni ha híján voltunk bármiféle optimálisabb eszköznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Vitaminok: Panthenol