Brilla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. február 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyed virágillatú krém. Gyorsan felszívódik és ennek ellenére gazdagon ápol. A hársfa jó vízmegkötő, így kiválóan hidratál és enyhe baktériumölő hatással bír. Illata kellemes nyugtatja az idegeket és felfrissíti az elmét.

nikcsilá

2014. október 20.

A testvaj mellé ezt is megrendeltem, kellemes illatú, jó a textúrája is. Nekem sajnos télre már nem lenne elég, mert száraz a bőröm. Nyárra volt tökéletes választás, el is használtam alatta. Kevésbé száraz bőrű embernek viszont szerintem egész évben megfelelő. Egy pontot leveszek tőle, mert a lilial illatanyagnak nem örülök benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. április 30.

Kellemes hársfa illatú, lágy, könnyen kenhető testápoló krém. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Kitűnően hidratál és ápol. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin