Britney Spears

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

marcsi1233

2019. november 18.

Nagyon finom édes illat, volt, aki megjegyezte, hogy nem tudja, mi ez a parfüm, de ismerős neki:) Nem volt tartós raktam, de még tervezem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

pomme

2017. augusztus 24.

Nem lettünk barátok. Rajtam savanykás, púderes lesz, valami fejfájdító virággal és cukorral. Nem lenne amúgy rossz a koncepció, de akkor most vagy édes legyen, vagy virágos, vagy gyümölcsös, de így a 3 grácia együtt már kicsit a dudások meg a csárda esetét hozzák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

SSSAAA

2017. július 30.

Talán tinilányoknak jól áll, de nekem kicsit unalmas, sőt zavaró volt már néha, megváltam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

ErikaErika

2017. június 23.

Vettem tobb BS illatot, ez is koztuk volt. Nem rossz, de vannak jobb parfumjeim, ugyhogy elajandekoztam mindet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

Ada992

2017. június 13.

Akinek bejön a Chacharel - Amor Amor parfüm,annak érdemes megvennie,mert szerintem 95%-ban ugyanaz az illat.Nekem túl átlagos,tömény,fullasztó,édes illat.Az üveg viszont nagyon szép! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

fcsenge

2017. május 31.

Zavaróan műmálna, nem szívesen viseltem magamon, nagyon olcsó illatú. Annyira nem vész, el lehetett volna fújkálni, akik kedvelik az ilyet, de inkább elajándékoztam. Azonban, az üvegcséje csecse a kis piros sztreccskövekkel, noha a kupak és az alatta levő megműanyagosodott gyíkemberbőrből font izé már nem volt túl ízléses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

CandyAndi

2017. január 4.

Szép az üvegje, de maga az illat semmi extra. Tartósnak sem mondanám kimondottan. Anno azért vettem meg, meg akciós volt a Rossmann-ban, így nem hagyhattam ki, ugyanis Britney-nek finom parfümjei szoktak lenni. Ez elég közepesre sikerült, de azért elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Pipacs85

2016. december 7.

Elég gyenge.
A sima fantasy 1000x jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Elég gyenge.
A sima fantasy 1000x jobb.

Hanamizuki

2016. október 18.

Hááát...nem egy nagy szám. Mondhatni olyan semmilyen. Semmilyen illatjegyet nem érzek ki belőle, olyan katyvasz az egész. Tartóssága olyan közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Ezelke

2016. május 18.

Imádom ennek az illatát is mint a többi BS névvel ellátott parfümét.van bennük valami pozitív életérzést keltő dolog. különleges és nem tucat illat. sajnos a tartósságával nem vagyok megelégedve, de az árát megéri mindenképp amikor akciós a rossmannban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol