Britney Spears

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Serpentina

2021. május 4.

Izgultam egy kicsit, mert láttam, hogy sokan nem szeretik. Aggodalomra viszont nem volt okom, cseppet sem csalódtam.
Vicces, mert minden eszembe jut róla, csak a cirkusz nem. 😄
Egy tiszta tó egy erdei tisztás közepén, fákkal körbevéve, tele gyönyörű tündérrózsákkal, ahol a levegő friss és ózonos. Maga az instant nyugalom.
A Fantasy család többi tagjához hasonlóan ez is finom, édes, nőies illat. Benne határozottan érzem a klasszikus, rózsaszín Fantasy-ból származó DNA-t (habár a kollekcióból messze nem minden darab követi ezt a sémát, a Midnight és a Hidden Fantasy pl. homlokegyenest más.) Még a kiwi magját is érzem benne, pedig sehol nem írják, hogy lenne benne. 😄 Viszont ez sokkal “vizesebb” és frissebb. Tulajdonképpen az anyaillat könnyedebb verziója a pusztító hőség idejére. Nem mondom azt, hogy “nyári verziója”, mert szerintem önmagában a rózsaszínnek is nyárias hangulata van, viszont az annyira tömény az édesség jegyeknek és a harsány trópusi gyümölcsöknek köszönhetően, hogy bizonyos hőfok felett már zavarna a viselése. Ez viszont egyértelműen a könnyed nyári szellőt juttatja eszembe. Mintha a Fantasy találkozott volna a Bombshell-lel. Ami vicces, mert a Bombshell-t egyáltalán nem szeretem, de így tökéletes kreáció. Egy gyümölcssaláta jut eszembe, amiben mindenféle nyári gyümölcs vegyül. Talán a vízililiom az, ami csavar rajta egyet, és ózonos, friss, könnyed “felhő” illattá változtatja. Egy kis friss “uborkás” vonal is megcsendül benne. Még a Juicy Couture Couture La La is eszembe jut róla. 🌸🥝🍉💦
Szóval, egyértelműen meleg időben képzelem el.
Most nem annyira erős hatósugarú, mint amit már megszoktam a jobb Britney illatoktól, de az ehhez hasonló, légiesebb, cukorkás műfaj melegebb időben jobban kapaszkodik, tehát ezzel még várok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Vicces, mert minden eszembe jut róla, csak a cirkusz nem. 😄
Szóval, egyértelműen meleg időben képzelem el.

marcsi1233

2019. november 18.

Nagyon finom édes illat, volt, aki megjegyezte, hogy nem tudja, mi ez a parfüm, de ismerős neki:) Nem volt tartós raktam, de még tervezem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

pomme

2017. augusztus 24.

Nem lettünk barátok. Rajtam savanykás, púderes lesz, valami fejfájdító virággal és cukorral. Nem lenne amúgy rossz a koncepció, de akkor most vagy édes legyen, vagy virágos, vagy gyümölcsös, de így a 3 grácia együtt már kicsit a dudások meg a csárda esetét hozzák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

SSSAAA

2017. július 30.

Talán tinilányoknak jól áll, de nekem kicsit unalmas, sőt zavaró volt már néha, megváltam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

ErikaErika

2017. június 23.

Vettem tobb BS illatot, ez is koztuk volt. Nem rossz, de vannak jobb parfumjeim, ugyhogy elajandekoztam mindet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

Ada992

2017. június 13.

Akinek bejön a Chacharel - Amor Amor parfüm,annak érdemes megvennie,mert szerintem 95%-ban ugyanaz az illat.Nekem túl átlagos,tömény,fullasztó,édes illat.Az üveg viszont nagyon szép! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

fcsenge

2017. május 31.

Zavaróan műmálna, nem szívesen viseltem magamon, nagyon olcsó illatú. Annyira nem vész, el lehetett volna fújkálni, akik kedvelik az ilyet, de inkább elajándékoztam. Azonban, az üvegcséje csecse a kis piros sztreccskövekkel, noha a kupak és az alatta levő megműanyagosodott gyíkemberbőrből font izé már nem volt túl ízléses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

CandyAndi

2017. január 4.

Szép az üvegje, de maga az illat semmi extra. Tartósnak sem mondanám kimondottan. Anno azért vettem meg, meg akciós volt a Rossmann-ban, így nem hagyhattam ki, ugyanis Britney-nek finom parfümjei szoktak lenni. Ez elég közepesre sikerült, de azért elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Pipacs85

2016. december 7.

Elég gyenge.
A sima fantasy 1000x jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Elég gyenge.
A sima fantasy 1000x jobb.

Hanamizuki

2016. október 18.

Hááát...nem egy nagy szám. Mondhatni olyan semmilyen. Semmilyen illatjegyet nem érzek ki belőle, olyan katyvasz az egész. Tartóssága olyan közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.