Best of Beauty 2019

Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

dittus1105

2013. június 17.

Én nem tudom, de nekem ez a parfüm ugyanolyan illatú, mint a sima Curious. Még abban az időben vettem, mikor piacra dobák, és akkor is úgy reklámozták, hogy régi illat új külsővel. Szóval nem értem hogy van ez.. :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

csillag1219

2011. szeptember 4.

Az egyik kedvenc parfümöm. A neten rendeltem, ha jól tudom limitált széria volt. Már alapból nagyon tetszik ez a pumpás csomagolás. A Curioust is ugyanígy nagy kiszerelésben rendeltem meg. Ez egy picivel jobban tetszik a sima Curiousnál, mert picit gyümölcsösebb az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.