Britney Spears

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 200 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Fej: Kiwi, Eper, Birsalma,

Szív: Fehércsokoládé, Jázmin, Orchidea, Muffinsüti,

Alap: Pézsma, Fa, Orrisz Gyökér

Ár: 5990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 5 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 6000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost

Pirukas

2022. január 11.

Sokan dicsérték a Britney illatokat, ezért rendeltem én is kettőt akciósan. Sajnos a sima Fantasy nem igazán jön be. Nem érzek benne sem fehér csokoládét, sem gyümölcsöket. Olyan az illata, mint 100 másiknak. A Midnight Fantasy viszont nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

Serpentina

2021. december 15.

Bár nem ő a signature illatom, és van olyan Britney parfüm, ami sokkal inkább az én ízlésem, valami hihetetlen:
A hatósugara brutális, és még fürdés után, másnap is érzem a bőrömön. 😅 Némely luxusmárka tanulhatna ettől az egyszerűnek tűnő kis celebparfüm brandtől. 😂
Sokáig csak mintám volt belőle, azonban most vettem belőle egy üveggel. Így teljesen más.
15 évvel ezelőtt anyámnak megvolt a Kylie Minogue Showtime parfüm, és nagyon emlékeztet rá.
Friss, “színpadra való”, trópusias. Rengeteg édesség és különleges gyümölcsös aroma van benne, mint a fehér csoki, cupcake sütemény, kiwi és birsalma, amik egy édes, mégis különleges elegyet alkotnak, és ez a négy elem, - de főleg a kiwi és a fehér csoki - különösen intenzív benne. 🥝🧁🍫
Egy fiatal, lebarnult bőrű floridai lány ugrik be róla, aki imádja a napfényt, a várost, a partikat. Bónusz információ, hogy még Ariana Grande is a kedvenc illatai között említette egy interjúban, rá pedig tökéletesen illik ebből az összes jelző. 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 15.

MiuMiu99

2021. március 11.

2021. február:
A legújabb szerzeményem, életem 2. parfümje.
Úgy voltam vele, hogy ha már az előző próbálkozásom kicsit csúfosan sült el egy magasabb árkategóriás parfümmel, kipróbálok egy celebparfümöt is, hiszen nagyon jó véleményeket olvastam róla fragranticán, és itt is.
Az üvege és a doboza képen giccsesnek tűnt, de élőben sokkal jobban tetszett, olyan kis retró. :)
Kicsit meglepődtem amikor kifújtam a csuklómra. Bár volt elképzelésem, de egyáltalán nem erre számítottam. Az első egy percben szinte csak egy alkoholos lötyit lehet érezni, meg kell várni hogy az lecsillapodjon. Utána jön egy nagyon édes-gyümölcsös illat, amiben a kiwi dominál leginkább. Nagyjából egy-két óra elteltével bújik elő a parfüm krémes-fehércsokis mivolta, amire annyira kíváncsi voltam. A gyümölcsös nyitány viszont nem tűnik el teljesen, csak lecsillapodik, de végig ott marad. A nap végén, nagyjából 10 óra viselés után sokkal krémesebbé válik, itt már alig lehet érezni a gyümölcsöket.
Elég jó a tartóssága, és remek a hatósugara, tényleg nem kell sok belőle. Ruhán még tartósabb.
Tényleg egy elég egyszerű, egysíkú parfüm, de van benne valami különleges a kiwis nyitánynak köszönhetően. Ez számomra egyfajta "trópusi" hangulatot kölcsönöz neki, és ha valamihez hasonlítanom kellene a parfümöt, mindenképpen a 100%-os multivitamin gyümölcsleveket mondanám.
Először azt gondoltam róla, ahh, túl egyszerű, többet vártam, de a nap végére teljesen megvett a maga egyszerűségével. Mindenkinek érdemes kipróbálnia, aki még nem tette, hiszen ár-érték arányban is megéri. Én a vip-parfüm-ről rendeltem, és eredetit kaptam, ha ez segít valakinek. :)
Update 2021. március:
A héten küldöm vissza, meguntam sajnos szegényt gyorsan. :(
Túl édes, egyben túl savanyú a kiwis nyitány, egyszerűen túl émelyítő és too much nekem.
Soha többet vakvásárlás (-próbálok úgy tenni, mintha nem egy J Fenzi parfümökból álló rendelést várnék éppen.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

2021. február:
A legújabb szerzeményem, életem 2. parfümje.
Update 2021. március:
A héten küldöm vissza, meguntam sajnos szegényt gyorsan. :(

Agneslaura

2021. február 12.

Ismeretlenül is bátran rendeltem, imádom Britney-t, eljött az ideje, hogy kipróbáljam a Fantasyt! Nagyon dicsérték, olvastam is róla, hogy ez a legnépszerűbb illata. Az üveg szép, viszonylag tartós, de nekem így elsőre kissé émelyítő cukorka illata van. Nem vagyok hozzászokva az ennyire édes illatokhoz, eddig könnyedebb, légiesebb illatokat használtam. Adok neki egy kis időt, kíváncsi vagyok rá, fog-e változni a benyomásom.

UPDATE: eltelt pár hét, és sikerült összebarátkoznunk, megszokta az orrom, és nagyon megtetszett! Mindig adok egy kis időt magamnak, hogy "lelazuljon" az első benyomásom és elkezdjen "kiengedni" az illat rajtam. Úgy hogy sikeres volt a találkozás, örülök, hogy én is beálltam Britney "csatasorába" ezzel a szuperédes kompozícióval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

parkaitimi

2020. október 24.

Gimis éveimben ez volt az abszolút kedvenc, így néhány évente visszatérek hozzá nosztalgiázni, és 30-hoz közel is megállja a helyét, jó érzéssel tölt el, és dicsérni is szokták. A tartóssága is rendben van, főként ennyi pénzért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

nagy.nikike

2020. szeptember 26.

Három éve lassan az egyik legnagyobb kedvencem ez az illat😍😍
A környezetem teljesen velem azonosítja hiába használok mellette számtalan más illatot is, őt mindig meg jegyzik, hogy igen ez az igazi.
Finom gyümölcsös édes kicsit harsány egyáltalán nem egy komoly illat, én pont ezért imádom.
A tartóssága kiváló rajtam 8 órát lazán bír mondjuk ez nem akadályoz meg benne hogy a nap folyamán egyszer fel ne frissítsem.
Az árát abszolút megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Három éve lassan az egyik legnagyobb kedvencem ez az illat😍😍
Az árát abszolút megéri

2020. május 19.

20-as éveim végén is bátran fújom magamra. Annyira finom édes illat és nagyon tartós is. Nem egy bonyolult, kifinomult parfüm, de mindig feldobja a napom, mikor őt viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Scara

2020. január 8.

Soha, de soha nem gondoltam volna, hogy egyszer egy celeb parfümért fogok rajongani. :D Az igazság az, hogy eddig kerültem az összes ilyesmit. Múlt hétvégen viszont a kozmetikusnál kezelés közben végig azon pörgött az agyam, hogy vajon milyen parfümöt használhat, amit nem ismerek és ennyire fantasztikusan gyümölcsös-édes. Végül rákérdeztem és nagyon ledöbbentem, amikor mondta, hogy ez bizony a Fantasy. :)
Úton hazafelé meg is rendeltem a fehér üveges Fantasy Intimate kiadással együtt (nagyon megtetszett a fehér, rózsaszín kövekkel kirakott üvege :) ) és azóta felváltva használom őket.
Hihetetlenül jólesik ebben a hideg időben ez az édes, de nem fullasztó illat és még a férjem is megjegyezte, hogy az utóbbi szerzeményeim közül ez tetszik neki a legjobban. :) A tartóssága 7+ óra, ami igazán elismerésre méltó egy ilyen alacsony árkategóriás parfümnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

CsinCsilla

2019. szeptember 10.

Finom sütiillat, nem tolakodóan édes. Hidegebb időben bontakozik ki igazán, igazi őszi/téli illat, vidámságot csempész a szürke téli hétköznapokba. Az üvege is egyedi, aki gyűjti a parfümöket, annak a gyűjteményében a helye ennek a parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

katalinmester13

2019. július 26.

Drogéria alsó polcáról vásároltam nagyon kedvező áron. Már ott sem látom, és más Britney parfümöt sem. Szerintem elférnének a többi között, és még csak nem is a legalsó polcon lenne a helyük. Bizonyára kiöregedtek. Nem az első BS parfümöm, az első miatt vettem meg, az nagyon tetszett. Az üvege ... A kristályok tetszenek, de a forma és az a műanyag izé az üveg nyakán nem. Ehhez a gömbformához egy kissé béna voltam, nem mindig találtam el a célt. Az illatban nem fedeztem fel gyümölcsjegyeket csak virágot 1,5-2 órán keresztül, majd fás pézsmával folytatódik, és puha pézsmával zárul kb. 9 óra múlva. A virágos rész elég intenzív és van hatósugara. Az én virágos illatokat kedvelő "Igen"-asszony barátnőm is csodálja. Pedig ő a drága parfümök kedvelője. A muffinillattal én nem tudok mit kezdeni. Milyen muffin? Csokis, banános, fahéjas, gyömbéres vagy valamilyen más muffin illata? Ruhán kevésbé érvényesül. Bőrön mutat jól. A lényeg, hogy ez egy tartós, finom édeskés illat. Nekem talán túl finom is. Hiányzik belőle valami, valami meglepő, talán egy kis erő is. Nem tudom. Ennek ellenére elfogyott, és szerettem. Szerintem kortalan. Nemcsak a 20 éveseké, ahogy a világ sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.