Britney Spears

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 200 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Fej: Kiwi, Eper, Birsalma,

Szív: Fehércsokoládé, Jázmin, Orchidea, Muffinsüti,

Alap: Pézsma, Fa, Orrisz Gyökér

Ár: 5990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 5 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Britney Spears Fantasy EDP
Ár: 3000 Ft , Eladó: beachvibes
Állapot: Változó, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

parkaitimi

2020. október 24.

Gimis éveimben ez volt az abszolút kedvenc, így néhány évente visszatérek hozzá nosztalgiázni, és 30-hoz közel is megállja a helyét, jó érzéssel tölt el, és dicsérni is szokták. A tartóssága is rendben van, főként ennyi pénzért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

nagy.nikike

2020. szeptember 26.

Három éve lassan az egyik legnagyobb kedvencem ez az illat😍😍
A környezetem teljesen velem azonosítja hiába használok mellette számtalan más illatot is, őt mindig meg jegyzik, hogy igen ez az igazi.
Finom gyümölcsös édes kicsit harsány egyáltalán nem egy komoly illat, én pont ezért imádom.
A tartóssága kiváló rajtam 8 órát lazán bír mondjuk ez nem akadályoz meg benne hogy a nap folyamán egyszer fel ne frissítsem.
Az árát abszolút megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Három éve lassan az egyik legnagyobb kedvencem ez az illat😍😍
Az árát abszolút megéri

Serpentina

2020. június 8.

Az illat, amiről még mindig nem tudtam eldönteni, hogy szeretem-e, vagy nem.
Az olcsóbb parfümök között valóban figyelemreméltó, jól felépített, - azonban ez nekem már hangyányit túllő a kellemesen édes kategórián, de még elviselhető mértékben.
Olyan, mintha a VS Bombshell / Juicy Couture Couture La La nyári, “vizes gyümölcsös”, és az Aquolina Pink Sugar kissé “dohosan cukros” illatok keresztezése lenne. Határozottan érzem benne a kiwit, ugyanakkor van egy nagyon édes, púderes, fehércsokis alapillata.
Alapvetően jól összerakott, izgalmas kis nyári koktél, - de inkább a kétezres évek tinilányai ugranak be róla.
Sajnos nem tartós. Kb. 1-2 óra alatt teljesen megsemmisül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Az illat, amiről még mindig nem tudtam eldönteni, hogy szeretem-e, vagy nem.
Sajnos nem tartós. Kb. 1-2 óra alatt teljesen megsemmisül.

2020. május 19.

20-as éveim végén is bátran fújom magamra. Annyira finom édes illat és nagyon tartós is. Nem egy bonyolult, kifinomult parfüm, de mindig feldobja a napom, mikor őt viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Scara

2020. január 8.

Soha, de soha nem gondoltam volna, hogy egyszer egy celeb parfümért fogok rajongani. :D Az igazság az, hogy eddig kerültem az összes ilyesmit. Múlt hétvégen viszont a kozmetikusnál kezelés közben végig azon pörgött az agyam, hogy vajon milyen parfümöt használhat, amit nem ismerek és ennyire fantasztikusan gyümölcsös-édes. Végül rákérdeztem és nagyon ledöbbentem, amikor mondta, hogy ez bizony a Fantasy. :)
Úton hazafelé meg is rendeltem a fehér üveges Fantasy Intimate kiadással együtt (nagyon megtetszett a fehér, rózsaszín kövekkel kirakott üvege :) ) és azóta felváltva használom őket.
Hihetetlenül jólesik ebben a hideg időben ez az édes, de nem fullasztó illat és még a férjem is megjegyezte, hogy az utóbbi szerzeményeim közül ez tetszik neki a legjobban. :) A tartóssága 7+ óra, ami igazán elismerésre méltó egy ilyen alacsony árkategóriás parfümnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

CsinCsilla

2019. szeptember 10.

Finom sütiillat, nem tolakodóan édes. Hidegebb időben bontakozik ki igazán, igazi őszi/téli illat, vidámságot csempész a szürke téli hétköznapokba. Az üvege is egyedi, aki gyűjti a parfümöket, annak a gyűjteményében a helye ennek a parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

katalinmester13

2019. július 26.

Drogéria alsó polcáról vásároltam nagyon kedvező áron. Már ott sem látom, és más Britney parfümöt sem. Szerintem elférnének a többi között, és még csak nem is a legalsó polcon lenne a helyük. Bizonyára kiöregedtek. Nem az első BS parfümöm, az első miatt vettem meg, az nagyon tetszett. Az üvege ... A kristályok tetszenek, de a forma és az a műanyag izé az üveg nyakán nem. Ehhez a gömbformához egy kissé béna voltam, nem mindig találtam el a célt. Az illatban nem fedeztem fel gyümölcsjegyeket csak virágot 1,5-2 órán keresztül, majd fás pézsmával folytatódik, és puha pézsmával zárul kb. 9 óra múlva. A virágos rész elég intenzív és van hatósugara. Az én virágos illatokat kedvelő "Igen"-asszony barátnőm is csodálja. Pedig ő a drága parfümök kedvelője. A muffinillattal én nem tudok mit kezdeni. Milyen muffin? Csokis, banános, fahéjas, gyömbéres vagy valamilyen más muffin illata? Ruhán kevésbé érvényesül. Bőrön mutat jól. A lényeg, hogy ez egy tartós, finom édeskés illat. Nekem talán túl finom is. Hiányzik belőle valami, valami meglepő, talán egy kis erő is. Nem tudom. Ennek ellenére elfogyott, és szerettem. Szerintem kortalan. Nemcsak a 20 éveseké, ahogy a világ sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

Vivo33

2019. július 16.

Sokáig "A Parfüm" volt számomra. De ahogy változunk, úgy az ízlésünk is. Az első fizetésemből ez volt az első dolog amit vettem magamnak, abban az évben dobták a piacra, újdonságnak számított.(személyes kötődésem így alakult ki) Akkor és még hosszú évekig úgy éreztem nekem találták ki az illatvilágát. Ez egy édes parfüm, de nem fejfájdítóan hanem érzéki gyümölcsös árnyalattal valóban a szolidabb ámde kedves, ércelődős nőknek ajánlanám. Azt gondolom mind eseményekre, mind hétköznapra megállja a helyét. Szuper tartós, ár arányban kevés ilyen tartós parfüm van. Az utóbbi pár évben érzem hogy már "nem én vagyok" és más parfümre váltottam.

Tartósság: 10/10
Intenzitás: 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Tartósság: 10/10
Intenzitás: 10/10

hippiesaur

2019. június 17.

Hatalmas kedvencem volt tini koromban. Állandóan ezt fújkáltam magamra, többször is újravettem. Még nem fogyott el a legutóbb vásárolt 100 ml-es kiszerelésem belőle, de viszonylag ritkán is használom, mert azóta elég sok parfümöm lett már. Nagyon szeretem az édes, gyümölcsös illatokat, de így fiatal felnőttként már nem mindig ezek viseléséhez hangulatom. Télen kicsit gyakrabban kerül elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

dumbika

2019. június 17.

Még tiniként kaptam egyszer és imádtam, csupa jó emlék kötődik hozzá. Ma már nem hiszem, hogy megvenném, inkább tizenéveseknek való, egyszerű édes illat.
De egyébként finom, csajos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

De egyébként finom, csajos.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.