Britney Spears

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 200 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Fej: Kiwi, Eper, Birsalma,

Szív: Fehércsokoládé, Jázmin, Orchidea, Muffinsüti,

Alap: Pézsma, Fa, Orrisz Gyökér

Ár: 5990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 5 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1200 Ft postával , Eladó: bius4
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel Miskolcon, de postázom is utalás után
Ár: 2500 + posta , Eladó: lunaticgirl
Állapot: félig , Helyszín: --, fizetés: fizetés előre utalással, szállítás postával vagy futárral
CsinCsilla

2019. szeptember 10.

Finom sütiillat, nem tolakodóan édes. Hidegebb időben bontakozik ki igazán, igazi őszi/téli illat, vidámságot csempész a szürke téli hétköznapokba. Az üvege is egyedi, aki gyűjti a parfümöket, annak a gyűjteményében a helye ennek a parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

katalinmester13

2019. július 26.

Drogéria alsó polcáról vásároltam nagyon kedvező áron. Már ott sem látom, és más Britney parfümöt sem. Szerintem elférnének a többi között, és még csak nem is a legalsó polcon lenne a helyük. Bizonyára kiöregedtek. Nem az első BS parfümöm, az első miatt vettem meg, az nagyon tetszett. Az üvege ... A kristályok tetszenek, de a forma és az a műanyag izé az üveg nyakán nem. Ehhez a gömbformához egy kissé béna voltam, nem mindig találtam el a célt. Az illatban nem fedeztem fel gyümölcsjegyeket csak virágot 1,5-2 órán keresztül, majd fás pézsmával folytatódik, és puha pézsmával zárul kb. 9 óra múlva. A virágos rész elég intenzív és van hatósugara. Az én virágos illatokat kedvelő "Igen"-asszony barátnőm is csodálja. Pedig ő a drága parfümök kedvelője. A muffinillattal én nem tudok mit kezdeni. Milyen muffin? Csokis, banános, fahéjas, gyömbéres vagy valamilyen más muffin illata? Ruhán kevésbé érvényesül. Bőrön mutat jól. A lényeg, hogy ez egy tartós, finom édeskés illat. Nekem talán túl finom is. Hiányzik belőle valami, valami meglepő, talán egy kis erő is. Nem tudom. Ennek ellenére elfogyott, és szerettem. Szerintem kortalan. Nemcsak a 20 éveseké, ahogy a világ sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

Vivo33

2019. július 16.

Sokáig "A Parfüm" volt számomra. De ahogy változunk, úgy az ízlésünk is. Az első fizetésemből ez volt az első dolog amit vettem magamnak, abban az évben dobták a piacra, újdonságnak számított.(személyes kötődésem így alakult ki) Akkor és még hosszú évekig úgy éreztem nekem találták ki az illatvilágát. Ez egy édes parfüm, de nem fejfájdítóan hanem érzéki gyümölcsös árnyalattal valóban a szolidabb ámde kedves, ércelődős nőknek ajánlanám. Azt gondolom mind eseményekre, mind hétköznapra megállja a helyét. Szuper tartós, ár arányban kevés ilyen tartós parfüm van. Az utóbbi pár évben érzem hogy már "nem én vagyok" és más parfümre váltottam.

Tartósság: 10/10
Intenzitás: 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Tartósság: 10/10
Intenzitás: 10/10

hippiesaur

2019. június 17.

Hatalmas kedvencem volt tini koromban. Állandóan ezt fújkáltam magamra, többször is újravettem. Még nem fogyott el a legutóbb vásárolt 100 ml-es kiszerelésem belőle, de viszonylag ritkán is használom, mert azóta elég sok parfümöm lett már. Nagyon szeretem az édes, gyümölcsös illatokat, de így fiatal felnőttként már nem mindig ezek viseléséhez hangulatom. Télen kicsit gyakrabban kerül elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

dumbika

2019. június 17.

Még tiniként kaptam egyszer és imádtam, csupa jó emlék kötődik hozzá. Ma már nem hiszem, hogy megvenném, inkább tizenéveseknek való, egyszerű édes illat.
De egyébként finom, csajos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

De egyébként finom, csajos.

Lexiii

2019. május 14.

Igazán szeretem ezt a parfümöt. Tartós és olyan kellemesen édes. Rajtam nem olyan cukrosan, hanem inkább olyan vaníliásan. Van némi hasonlóság a Pink Sugar Sensual és közte, de ez sokkal jobb. Egyszer lehet újraveszem, mert már vagy 5-6 éve volt, hogy használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

silver

2019. április 11.

Sütimorzsás, egydimenziós édes nekem. Bármilyen korosztályon el tudom képzelni. Nem rossz, de a Midnight Fantasy után sokkal többre számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Dominika28

2019. április 8.

Inkább a nagy markás parfümöket tartom előnyben több szempontból is pl.: tartósság. A celeb parfümöket nem nagyon szeretem ,de ez kivétel az illata nagyon finom nőies és a tartóssága meg plusz pont ,mivel jó sokáig éreztem magam ,ami bevallom meglepett. Nem fűztem sok reményt ehhez a parfümhöz ,de pozitívan csalódtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

MrsBarabella

2018. október 26.

Tartossaga emlitesre melto foleg h nem egy draga parfumrol van szo. Napokig erzem a pulcsimon, sot salon hetekig megmarad!
Imadom, edes es erdekes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Imadom, edes es erdekes.

bius4

2018. október 12.

Egyik barátnőm használta először ezt a parfümöt, eleinte még nem is igazán tetszett, aztán valamiért úgy döntöttem, hogy veszek én is egyet. Egy 100ml-es szereztem be, már egy jó ideje megvan, mert más parfümöt is használok, de eléggé megszerettem. Édeskés az illata, de nem azaz émelyítő, egy idő után elég kellemes illatot hagy maga után. Szerintem a tartóssága átlagosnak mondható, kicsit fura de én a hajamon szoktam érezni még 2-3 nap után is. Ha elfogy biztos majd újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.