Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gretiperry, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: licsi, citrom, ibolya levél, gyöngyvirág, jázmin, petymeg, ózonikus jegyek, barna cukor, vanília, napraforgó, fehér pézsma, benzoin

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

redheadvrouw

2018. február 22.

Az utóbbi idők parfümtermésének egyetlen olyan darabja, amivel 100%-ig elégedett vagyok, sőt azt hiszem ez szerelem. Amikor első látásra érzed, hogy ez az lehet, aztán vágyakozol utána és amikor a tiéd lesz tényleg olyan, mint amilyennek elképzelted...Mennyire ritka az ilyen. Egyszerűen ez az illat nekem kívül-belül szép. Nem egy nagy összegű parfümről beszélünk, mégsem akartam vakon egy teljes üveget rendelni, ha nem azt nyújtja amit várnék. Az anyaillatot egyszer illatoltam és picit tartottam tőle, hogy ez is egy uncsi cukros lötty lesz. És mit is vártam az üveg alapján? (Mert ez a cuki hógolyó babonázott meg.:) Puha, édeskés, krémes, nyugtató illatot. Voilá, az Intimate Fantasy pontosan ilyen. Kifújáskor én érzem a citromot és a licsit, ami ad neki egy kis frissességet, mégsem veszik el a harmónia. Aztán jön az ibolya, amit én a Daisy parfümökben is imádok, szerintem nyugtató hatással van az idegeimre.:D így ez az illat is számomra tökéletes munkába és vasárnapi relaxra. A tartóssága 3-4 óra, ez rendben is van. Itt a KM-n vettem egy maradék üveget, de ahogy elfogyott azonnal megrendeltem az 50 ml-s kiszerelést. A 100 is elfogyna, de táskába túl nagy lenne egy akkora gömb.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Ada992

2017. június 13.

Szeretem nagyon a Britney parfümöket,de ez a cukiság sajnos nem nagyon nyerte el a tetszésemet.Még jó hogy csak 30 ml-set rendeltem belőle.
Számomra nagyon kesze-kusza,nem túl tartós illat. Inkább testpermetnek vagy valami hajspraynek tudnám elképzelni.Otthonra elmegy,de máshová nem nagyon.Csak azért adok 3 csillagot,mert az üvegcséje imádnivaló. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Erina

2017. április 19.

Teljesen ismeretlenül rendeltem meg, és nem bántam meg! Az üvege valami imádni való, a benne rejlő illat szintén. Én csak a vanília, barna cukor édes keveredését érzem magamon, de nagyon szuper és tartós illat! Szerencsémre gyümölcsöt egyáltalán nem érzek, nem szeretem az olyan illatokat. De ez így, ahogy magamon érzem, nagyon de nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

doora87

2017. február 17.

Alapjaban érződik a Fantasy,de hiszen az anyaillat flankeréről van szó. Mégis,nem olyan (tinilanyosan)édes mint a sima Fantasy. Rajtam abszolut nem erzodnek a fejillatban említett citrusok.Szerintem elég "katyvasz" lenne ugy ha a citrusossag,édesség,es puderesség egybevágna.
Inkabb egy kozepesen edes púderes,nőies,bájos nagyon tartós illat.Mondhatnam úgy is hogy a Fantasy egy fokkal érettebb,nőiesebb változata.
És igen tartós,ami nalam eldönti hogy marad vagy megy-e a polcrol a parfum,hát Ő most marad! :-)
Nem maradhat emlites nelkul az uvege,szerintem mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Nem maradhat emlites nelkul az uvege,szerintem mesés!

pomme

2017. február 3.

Igaz, csak egyszer próbáltam, de rajtam nagyon vintage hatású volt, púderes illatú szőrmekabátos nős (nénis) parfüm. Gyenge nagyon és egysíkú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Panna91

2016. október 11.

Nagyon lágy, nőies, krémes illat. Imádom a Britney parfümöket. :) Jelenlegi kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

akovacs82

2016. szeptember 23.

Nagyon finom, kellemes illata van. Szeretem az eredeti Fantasyt is, és a Midnight-ot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

klau810614

2016. július 7.

Britney Fantasy illata csak sokkal érettebb nőiesebb kiadásban.Édes,de nem émelyítően ,krémes vanilíás ,pézsmás finomság gyönyörű üvegben. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Seahorse82

2016. június 26.

Eddig nem ismertem Britney illatait, valahogy tini parfümnek gondoltam őket. Viszont ennek az üvege nagyon megtetszett. A belbecs sem rossz. Egy édes illatot képzeljünk el, de nem émelyítő. Gondolom erre utalhat a nevében az intimate. Az illatban nagyon szépen fekszenek a különböző illatjegyek egymásra. Édes vaníliás illatnak érzem magamon, leszáradása hasonlít szerintem a Pink Sugar Sensuell illatára. Ár/érték arányban jó kis illat. Tartóssága kb. 4 óra, de lehet, hogy csak az orrom szokja meg hamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.