Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

összetevők: jázmin, fehér csokoládé, orhidea, cupcake, fás jegyek, írisz gyökér, pézsma.

tonhalacska

2018. január 2.

Notinotol rendeltük karácsonyra, és mivel használtuk máskor is, Fantasyhoz hasonló illata van, hatalmasat csalódtunk,mert igencsak ócska hamisítványt kaptunk. Na ennyit a Notinorol. Az illata az eredetinek erős, tartós, csajos,fiatalabb korosztálynak való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Budapest77

2017. október 22.

Bvlgari Jasmin Noir beütés szerintem. Inkábbb éjszakai viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

Bvlgari Jasmin Noir beütés szerintem. Inkábbb éjszakai viselet.

Kendra

2017. augusztus 25.

No hát...-annyi szép vélemény és amit az üvegben kézhez kaptam nem is hasonlít egyikre sem.

Az biztos ez nem FANTASY! -Nem az a kedves kis kerek üveges édeskés aranyos kis illatocska!
Nem hasonlít semmiben sem arra a parfümre!
Fűszeres- elképesztően ,fás jegyekkel...talán a kis jázmin érezhető édesnek benne-de sem csoki sem cupcake'- semmi érdekesség
nincs a tartósságán kívül. -Csupán ezért nem húzom le szegényt.

Itthon elfújkáljuk sutyiban a nagylánnyal...-vakon többé nem rendelek kíváncsiságból....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nem hasonlít semmiben sem arra a parfümre!
nincs a tartósságán kívül. -Csupán ezért nem húzom le szegényt.

pomme

2017. július 30.

Meglepően jó, a fás jegyek sokat javítanak a sima Fantasy alapon. Nagyon hasonlít a Replay Stone-jára, a lila verzióra, csak hordhatóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Ada992

2017. június 12.

Egyik nagy kedvencem a Britney parfümök közül. Nagyon kellemes,édes gyümölcsös-virágos kis finomság. Az üvege csodaszépre sikeredett. Tartós nagyon,este is lehet még érezni kicsit.Csak ajánlani tudom, és nem csak fiatalabbaknak! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

_-Mia-_

2017. március 26.

Nagyon imadnivalo illat, de az en börömöm csak 3-4 oraig huzza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon imadnivalo illat, de az en börömöm csak 3-4 oraig huzza...

necra

2016. október 5.

2500ft korul vettem a Parfum-luxe webshopban. Annyit siman megért. Brutálisan édes. Ma tesztelem munkahelyen. Meglátjuk mit szol a nagyközönség. A sima Fantasy szerintem viselhetobb

Up. Nekiadtam a tinédzser unokahugomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Up. Nekiadtam a tinédzser unokahugomnak.

clacla

2016. július 7.

Kedden rendeltem meg online. Először nem ismertem az illatot, hiszen most rendeltem ebből a típusból először. Az összetevőt olvasva azt gondoltam, hogy olyan lesz, mint a Fantasy, de nem! Sőt sokkal jobb annál! Persze a Fantasy is nagyon jó, de szerintem édesebb a The Naughty Remixnél. A The Naughty Remix-et kifújva az elején még édeskés-virágos aztán egyszer csak kibontakozik, mint egy nyíló virág. Isteni dögös és nőies illatot áraszt! Egyből belezúgtam az illatába és már nagy kedvenc lett! Egy órája fújtam be magam és még mindig nagyon tartós. A csuklómon és a nyakamon van és úúú komolyan dögösnek is érzem magam tőle :D Az üvege nagyon aranyos és tetszik rajta a kis lánc is. Könnyen kezelhető és fújható a parfüm. A doboza is csinos és dizájnos. Kipróbáltam már az összes Britney Spears parfümöt, azt kell, hogy mondjam lekörözte a Fantasy-t és a Curios-t. ( Ez a kettő volt a dobogó tetején, így a The Naughty Remix átvette a vezetést.) 5 csillagot adtam rá, mert számomra ez a női illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

tundeilles

2016. február 17.

Imádom <3 teljesen ugyanaz az illata mint a courious in controll-nak :) èdes ès csábító.<3 èrezni a tónusain hogy szinte teljesen ugyan az mint az in control.perfect :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Gabriella1992

2014. december 18.

Nagyon tartós! 24 órán át éreztem a bőrömön. Rajtam nagyon édes, különösen a fehér csokit és a cupcake-t érzem, mikor leszárad akkor egy kicsit fás is nem csak édes. Eleinte egy kicsit émelyítő, de hamar meg lehet szokni. Én direkt választottam a hideg időkre ilyen édes parfümöt. Nyáron nagyon sok lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.