Britney Spears

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Britney Spears Hidden Fantasy 100 ml.
Ár: 9500 Ft. , Eladó: Budapest77
Állapot: Párszor használt. , Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 8000 Ft+pk , Eladó: BodrogiNiki
Állapot: 2 fújás hiányzik , Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után postán küldöm

BodrogiNiki

2024. április 10.

Első fújásra "fáradt narancs"-os, virágos illata volt. Aztán félretettem, és jót tett neki az idő, ahogy a Believe-nek is. Másodjára már narancsos-virágos, picit édes illat. Ez az elegy azonban mégsem nyerte el a tetszésemet, túl virágos az ízlésemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 10.

Serpentina

2021. április 15.

Nem először leptek meg a Britney illatok, de ez is valami fantasztikus kreáció! 💗 A sötétkék Midnight Fantasy után jelenleg ez a második kedvencem, de még változhat az állás. 😊 Annyira jól eltalálják ezeket a kis édeskés illatokat, hogy eddig még egy megvásárlását sem bántam meg. Mind nagyon kellemes volt eddig, és nincs két egyforma. Nem mellesleg, viccen kívül, annyira szépek élőben ezek a kis gömbök külön-külön, és egymás mellett is, mintha muranoi üvegcsék lennének.
Kifújáskor teljesen olyan, mintha az Ariana Grande Sweet Like Candy-t, vagy a Viva La Juicy Noir-t fújnám magamra. Hatalmas adag vaníliás vattacukor karamellizált bogyós gyümölcsökkel, a háttérben ámbrás csavarral. Aki kedveli a hasonló illatokat, biztos vagyok benne, hogy ezzel is jóban lenne. Hozzájuk hasonlóan természetesen ez is édes, de nem az a “bután édes”, pancsolt gyereklötty típus. Fiatalos, és pont az a kategória, amit sok pasi is imád nőkön. 😄👍🏼
Azonban ebben még kicsivel több dögösséget, fűszerességet érzek. Az ámbrás szív jóval intenzívebb, később az egészet egy szegfűszeges-narancsos-mandarinos vonal lengi körül. Itt semmiképp sem vibráló, friss hatású citrusokra kell gondolni. Sokkal inkább valami krémes narancslikőrre, ezáltal jóval melegebb, érettebb hatású.
Ezért úgy gondolom, nem véletlen, hogy ő lett a sötétpiros/bordó gömb. Tökéletesen mutatja ez a szín, hogy szexiségben és tartásban egyaránt bővelkedik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Scara

2020. november 23.

Imádnivaló illat! :) Tavaly ismerkedtem meg a Britney parfümökkel (Fantasy és Intimate Fantasy) és eddig kellemes meglepetést okoztak. Tény, hogy jeles alkalmakra nem ezekből választanék, de egy őszi-téli sétához, kiránduláshoz, otthoni bekuckózós filmezéshez nagyon kellemesek.
Amit nagyon viccesnek találok az az, hogy amióta babát várok, a drága és előkelő parfümjeim (Montale, Francis Kurkdjian, Amouage, Tom Ford, Creed stb.) szóba sem jöhetnek, csak a kis britniszpírsz az, amit el tudok viselni, sőt jólesik magamra fújni. 🙃
Majd azért tavasszal lesz egy-két szavam a kisfiamhoz ezügyben. 😁
Múlt héten szembejött egy olyan akció, hogy nem hezitáltam és megrendeltem ezt a piros gömböt is, mert nekem mindent el lehet adni azzal, hogy karácsonyi édes-fűszeres. Annyira örülök, hogy megrendeltem, az én bőrömön tényleg hozza az instant karácsonyt, de nem túl édesen, hanem pont megfelelő arányban a fűszerekkel. Ha már nem lehetnek idén karácsonyi vásárok, amikkel mindig ráhangolódom az ünnepekre, most ezzel kárpótolom magam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Majd azért tavasszal lesz egy-két szavam a kisfiamhoz ezügyben. 😁

szptimea

2019. január 26.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg, vártam a nagy süti szagra! Hát nem kaptam meg :( Ettől függetlenül egy nagyon finom, édes illat, amit nagyon szeretnék sokáig érezni, de nem tudok, mert bőrközelivé válik szinte egyből rajtam. Ezért adok csak 4 pontot, mert hamar elillan :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

ErikaErika2

2018. március 1.

Nekem ez olyan nenis szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Nekem ez olyan nenis szag.

biusjj

2017. július 13.

Jajj, hát megvettem... És nagyon vártam a friss narancsos-fűszeres illatot, helyette tényleg fáradt narancsot kaptam. Annyira nem friss, nagyon erős felfújáskor, de utána elillan. Nem tudom, hogy hűvös időben. hogy működik, de nekem most annyira nem tetszik. Picit olyan illata van, hogy mint mikor egy kevésbé jó deo-nak már frissítésre szoruló illata van...... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

pomme

2017. július 4.

Szerintem is inkább "fáradt narancs" illata van. Olyan, amit ottfelejtenek a hűtő alján vagy 3 hónapra. :D Puha, fakó, de még nem penészes. Britney-hez képest egészen visszafogottan édes, a szegfűszeget sajnos egyáltalán nem érzem, pedig szeretem. Meg nagyon mást sem. Télre jó lehet, olyan rokontól-rokonig rohangálós illatnak - ha már Karácsony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

vanillacaramella.sweet

2016. február 17.

Nem egy tömény édesség, de rajtam nem is narancsos-fűszeres, inkább csak enyhén keleties-virágos, picit gyümis, lágy illat, de tartós! Valószínűleg ami nem tetszik,azt tartósabbnak érezzük. Olyan samponos illat. Üveg színe jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

tundeilles

2016. február 17.

Erről az illatról az álmodozás ès az optimizmus jut eszembe :) erőteljesen èrezni az első fújáskor a narancsot .. Aztán leszáradáskor a szegfűszeget èrezni.de nem erőteljesen :) a tèli ünnepekre perfect..nyáron nem igazán mivel tèli ünnep beütèse van :D :D másodjára is tuti hogy megrendelem :) <3 imádom Britney Spears összes parfümjèt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

klau810614

2015. február 17.

Nagyon finom,narancsos csajos illat! Tartós is rajtam ez az új favorit!*****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Nagyon finom,narancsos csajos illat! Tartós is rajtam ez az új favorit!*****

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.