Britney Spears

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5290 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Fekete Cseresznye, Framboise, Szilva, Orchidea, Frézia

Ár: 5290 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 7 700 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1790 Ft/10 ml, 1190 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta
Ár: 3000 , Eladó: Nixon96
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, Packetával küldöm, személyes átvétel is lehetséges Szeged belvárosában.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nanook9212

2022. március 19.

Cukrozott szilva. Kész, ennyi. Ha valaki szereti a szilvát, jó édesen, akkor ezt a parfümöt imádni fogja.
Van egyébként valami samponos feelingje, de nem is az olcsóbb fajtából, hanem kicsit olyan mintha egy méregdrága samponnal mostam volna hajat és kicsit olyan hajmosás/fürdés utáni illatom van tőle. Egyébként sokan mondják, hogy a legtöbb Britney parfümnek van egy ilyen samponos beütése, én eddig csak ennél ettem észre illetve egy minimális mértékben a Cicrcusban.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

Imádom!

Pirukas

2022. január 11.

A sima Fantasyvel ellentétben ez egy isteni illat. Leginkább nyalókára, szappanbuborék fújóra, vagy arra emlékeztet, miután frissen kiszálsz a zuhanyból hajmosás után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

Serpentina

2021. március 5.

Na jó... Ez eddig a legjobb Britney illat, amivel tapasztalatom volt. Hihetetlen jól sikerült. 👍🏼
Teljesen más karakterű, mint a klasszikus, rózsaszín Fantasy - egyáltalán nem hasonlítanak -, pont ezért sokkal-sokkal-sokkal jobban tetszik.
Nem érzek benne semmilyen “midnight” hangulatot. Édes, kis friss szellőt tartalmazó napfényes fuvallat.
Ha nem tudnám, hogy celeb illat, azonnal rávágnám, hogy egy Viva La Juicy flanker. Hasonlóan szexi, fincsi, csajos, azzal a különbséggel, hogy ebben emellett még megbújik valami szelíd, nőies “barackvirágos” romantika a frézia és orchidea szirmok által.
Azoknak is kedvére lehet, akik nem kifejezetten kedvelik a virágos alkotásokat.
Olcsó, de nincs az a gagyi, egydimenziós, tinilányos hatása.
Leszáradás előtt vattacukros, mint a Viva La Juicy Noir vagy az Ariana Grande Sweet Like Candy, de ez egy fokkal melegebb, olvadósabb, hosszabb ideig karamellizált cukor illat, mellé még nagy marék lédús, “ragadós”, cukorsziruppal elárasztott koktélcseresznyével. Később megérkeznek a virágszirmok, egyre közelebb merészkednek, és bájos, tiszta, ártatlan nőiességgel lengik körbe az alkotást. 🍬🍒🌸🌾
Pont olyan, mintha a Juicy Couture és az Armani My Way, vagy valamelyik Gucci Bloom házassága lenne ez a parfüm.
Letisztult, édes, fehér virágos illatú nő mellett ül a játékos kedvű férjecskéje, aki átkarolja és a vállára hajtja a fejét, miközben cseresznye ízű rágógumit kóstolgat. 🍒😊
Mindemellett megfelelő töménységű és intenzitású és még tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Azoknak is kedvére lehet, akik nem kifejezetten kedvelik a virágos alkotásokat.
Olcsó, de nincs az a gagyi, egydimenziós, tinilányos hatása.
Mindemellett megfelelő töménységű és intenzitású és még tartós is.

quesadilla

2021. február 3.

Ár érték arányban mindenképp megéri. ANNYIRA durván nem tartós, de jó illat. Tudom, hogy elvileg cseresznyés illatú, de én eskü narancsot érzek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

Blackey

2020. október 18.

Régen kimérősben volt meg, de most meg vettem rendes eredeti verzióban.
Továbbra is nagy kedvencem, egyszerűen imádom! :)
Nekem ő is picit hamarabb eltűnik vagy csak megszokom, de szinte minden parfüm hamarabb eltűnik rólam vagy megszokom.(kivéve a Pink Sugar :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Régen kimérősben volt meg, de most meg vettem rendes eredeti verzióban.
Továbbra is nagy kedvencem, egyszerűen imádom! :)

katalinmester13

2020. október 15.

Nekem ez nagyon tetszik. A leírás szerint szilvás-málnás-vadcseresznyés illatkombóval indít. Én nem érzem egyiket sem, de valami nagyon jó illatot alkotnak. Én nem vettem észre, hogy idővel megváltozna az illata. Végig friss, édes gyümölcsös finomság. Tartóssága végtelen ruhán és bőrön is. Ilyen tartós parfümmel még nem találkoztam. Nekem ez nagyon fontos. A Fantasy-t is nagyon szerettem. Ezt még jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

nagy.nikike

2020. szeptember 26.

Őt is birtoklom mind szerintem lassan az összes Britney Spears illatot, nagyon nekem lettek kitalálva 😁
Na szóval hol is kezdjem elég érdekes a viszonyom ezzel az illattal.
A harmadik üveggel érkezett meg hozzám tegnap
Az elsőt hatalmas örömmel fújtam el kb fél év alatt nagyon szerettem, aztán kis pihenő után újra rendeltem viszont akkor már annyira nem volt nagy az öröm untam nem is kicsit tehát el ajándékoztam az év elején.
Most viszont bele mászott a fejembe ebben az egyre hűvösebb időben milyen jól esne tehát ismét újra rendeltem majd elválik hogy csak pillanatnyi fellángolás volt- e, vagy társam lesz ahogy lassan bandukolunk a télbe.
Az illat maga nagyon édes cseresznyés finoman simogató tündér illat ami ahogy saját magamon tapasztalom néha sok tud lenni még nekem is aki oly könnyedén elfújt 25 felett is pár üveg Pink Sugart 😅
Viszont tartós óhhh de még mennyire, 12 órát és még az után is.
Az üvege pedig hihetetlenül gyönyörű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Na szóval hol is kezdjem elég érdekes a viszonyom ezzel az illattal.
A harmadik üveggel érkezett meg hozzám tegnap
Viszont tartós óhhh de még mennyire, 12 órát és még az után is.
Az üvege pedig hihetetlenül gyönyörű

Kodi

2020. február 3.

Véleményem róla nagyjából három szóban összefoglalható, csak félek házirendellenes fogják jelölni. Gyengécske szilvás lötty. Schwaches!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.

Erika80

2020. február 2.

2017. aug. 15.: Nagyon szeretem a gyümölcsös illatokat és számomra ez is egy finomság. Különlegesebb, mint a sima Fantasy, bár az is tetszik. Édes, mégsem fojtó. Még nem volt szerencsém mindegyik B.S. illathoz, de amiket ismerek azok számomra kellemesek.

Update: Még mindig van az üvegemben belőle és így hűvös időben, nagyon szeretem használni. Számomra egy megnyugtató, kiegyensúlyozott, kellemes, leginkább a mindennapokra való illat. Mély, meleg, zamatosan gyümölcsös, vidám. A lelkemben megbújó kislányt előcsalogatni hivatott aroma. :)Nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Vivo33

2019. július 16.

Az sima Fantasyt nagyon szeretem, emiatt kedvet kaptam a Midnight kipróbálásához is. Nagyon finom élénk gyümölcsös illata van, egy kis vaníliával vegyítve. Tartósságával sincs baj, nap végén is erősen érzem. De azt kell mondjam ez nem az én parfümöm, egyáltalán nem tükröz engem ez az illatvilág. Az original fantasy inkább én vagyok. Maga a parfüm a maga nemében 5 csillag, de számomra 2őt ér el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.