Best of Beauty 2019

Britney Spears

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5290 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Fekete Cseresznye, Framboise, Szilva, Orchidea, Frézia

Ár: 5290 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 7 700 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 5000 , Eladó: mazsola
Állapot: 1 fújásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, 7. ker., fizetés: személyes átvétel
Vivo33

2019. július 16.

Az sima Fantasyt nagyon szeretem, emiatt kedvet kaptam a Midnight kipróbálásához is. Nagyon finom élénk gyümölcsös illata van, egy kis vaníliával vegyítve. Tartósságával sincs baj, nap végén is erősen érzem. De azt kell mondjam ez nem az én parfümöm, egyáltalán nem tükröz engem ez az illatvilág. Az original fantasy inkább én vagyok. Maga a parfüm a maga nemében 5 csillag, de számomra 2őt ér el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

hippiesaur

2019. május 27.

Az eredeti Fantasy-hoz képest ez baromi tömény, már-már émelyítő. Nem gyakran nyúlok érte, pedig nagyon régóta megvan már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Szilvi0103

2019. május 25.

Wao!Erre csak ezt tudom mondani.Mintha egy süti gyárban lennék a jó értelemben.Nem fullasztó nem sok.Pont elég.Akik imádják az èdes illatokat azokanak a figyelmükbe ajánlom.Iszonyat tartós 2-2 fújás reggel a fülem tövèhez ès mèg este is érzem magamom😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Lexiii

2019. május 14.

A sima Fantasy-t szeretem. Ezt viszont nem bírom elviselni. Mű szirupos, mű gyümölcsös illata van, amitől a fejem is megfájdul, tényleg kicsit rágógumis. Rajtam baromi tartós volt, ez pozitív is lehetne, ha nem kavarná fel a gyomrom. Persze lehet, hogy valakin működik, de nekem papíron, ruhán és a bőrömön is borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Az egyik kedvenc illatom! Imádom, még a kedvem is jobb lesz tőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.

Az egyik kedvenc illatom! Imádom, még a kedvem is jobb lesz tőle!

silver

2019. február 15.

1ml-s mintám törötten érkezett az N betűs webshopból, szerencse, hogy nem metéltem el az ujjam vele... No de ugorjunk. Ez az illat tinikorom két kedvenc parfümjének hibridje lehetne. Szilvás Avon Scentini + egy bizonyos Madonna Tatttoo EDT (nagy fájdalmamra, ez utóbbiról a kétes kinézetű ebay hirdetéseken kívül semmi infót nem találok azóta sem). Lédús szilva és cseresznye, egyszerűen imádom! Sajnos nem tartós, pár óra múlva már csak egy alig érzékelhető vaníliás derengés marad belőle, ennek ellenére lecsaptam egy üvegre itt KM-en, mert annyira finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

BTLaura

2018. december 26.

Sok hetes keresgélés után már kínomban bólintottam rá erre a parfümre. Valami exkluzívabb, elegánsabb illatot kerestem, de amolyan egynek jó lesz alapon megvettem a kisebb kiszerelést. Cukros, édes, engem az áfonyás sütire emlékeztet, nyárra tökéletes. Meglehetősen tartós és a legnagyobb meglepetésemre a férfiak imádják rajtam. Sokkal jobban tetszik nekik, mint a drágább, kifinomultabb illatok. Ki érti ezt? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

MrsBarabella

2018. október 26.

Egyik kedvenc parfumom!! Vetekszik a 20-30K-s kategoriakkal!! Super tartos!
Mikor befujom magam vele egy leirhatatlan erzes kap el. Az a finom edes csabito illat ... egyszeruen imadom
Good job Britney !!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Egyik kedvenc parfumom!! Vetekszik a 20-30K-s kategoriakkal!! Super tartos!
Good job Britney !!!

Gabriall

2018. augusztus 8.

Barátnőmnek volt a rózsaszín üveges BS, ami jó, de nem az én illatom, kíváncsiságból szagoltam meg ezért boltban a Midnight Fantasy-t. Szerelem volt az első szaglásra. :) Picit fújtam a kezemre, amit még délután is éreztem, és tetszett az illata magamon. A fő parfümöm lett, imádom a vidám, édeskés, cuki és tartós illatát. :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Bea9

2018. július 30.

Tini koromban ajándékba kaptam és imádtam, majd később több üveggel is elhasználtam. Mindig jó érzés megszimatolni és sok jó emlékem fűződik hozzá.
Ezt az illatot dícsérték meg a legtöbben rajtam.
Édeskés, csábító, tartós. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Ezt az illatot dícsérték meg a legtöbben rajtam.
Édeskés, csábító, tartós. ;)

Antioxidánsok: BHT