Britney Spears

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: kávé, tejszínhab, nektarin, klementinek

Szív: jázmin, narancsvirág, dulce de leche (karamellkrém)

Alap: ámbra, pézsma

Ár: 5000 , Eladó: iloveros3
Állapot: 50 ml / kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Ár: 6000 + posta ktsg. , Eladó: Katesz80
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vecsés, fizetés: Utalás után postán maradó, Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BodrogiNiki

2024. április 10.

Valami isteni finom boldogság illat. Télen kifejezetten tartós is rajtam, tavasszal, ősszel sem rossz a tartóssága. Édes-krémes, cukorkás, kuckózós illat. Olyan, mint a marshmallow. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 10.

little.shana

2023. július 22.

Nekem ő egy boldog barátnő találka illat, mosolygós és fiatal. Az illatában eleinte van egy generic műbarack akkord, utána nekem karamellás tejszínes kávé illat, komfortosan kuckózós, vidám illat. Felnőttként hordva nekem olyan helyzetekben tetszik, ahol nem komolynak szeretném érezni magam, hanem lányosan és könnyedén. Leginkább ősszel szeretem hordani és napközben vagy néha alváshoz is, igazi felhőtlen boldogság illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 22.

nanook9212

2022. március 1.

Nagyon nagy a szerelem és biztos vagyok benne, hogy éreztem én már régebben valakin ezt az ilattatot, mert döbbenten tapasztaltam, hogy messze nem idegen számomra. Vagy lehet, hogy nekem volt régen olyan pafümöm, ami emlékeztetett erre, nem tudom, de az tuti, hogy valahol valamilyen formában, már találkoztam vele.
Isteni finom illata van, rajtam nem igazán tartós, max ruhán, de ott se sokáig. A kávé, noha jelen van, nem domináns, ellenben ez a bizonyos dulce de leche a főszereplője ennek a privát shownak, valamint a tejszínhab, csak ezek után következik a kávé meg egy nagyon nagyon pici gyümis vonulat.
Ha nagyon nagyon hasonlítanom kéne valamihez, akkor azt mondanám, hogy egy isteni finom karamell latte vagy egy kávés-tejszínhabos alapú sütemény.
Sokan hasonlítják a Dolce Gabba The Olny One nevű parfümjéhez. Nos, nekem az is megvan, azt is imádom és egy bizonyos pontig tényleg hasonlítanak, de én azért messze nem mondanám, annyira hasonlónak. Míg a Private Showban nagyon hangsúlyos a tejes-tejszínhabos-gyümis vonulat, addig a The Olny One-ban nem beszélhetünk semmiféle tejszínhabos-gyümis dologról, abban inkább a virágos jegyek dominálnak és egyáltalán nincs benne tejszínhabos jegy. Én inkább azt mondanám, hogy a Private Showról egy fiatal lány jut eszembe, aki még csak ismerkedik a kávézás örömeivel, egyenlőre a gyomra még nem szokott hozzá az erejéhez így rengeteg tejet és habot önt mellé és mindezt megédesíti kis cukorral meg karamell sziruppal. Egy kezdő egyetemista csajszi jut róla eszembe, aki felköltözve a nagyvárosba, beül egy olcsó kis kávézóba és elkezdi a laptopja felett tervezgetni a jövőjét. A The Only One pedig már egy kávémániás, idősebb nőhöz tudom elképzelni, akkor már dolgozik, aki törtet, aki már nem ábrándozik, hanem már neki látott annak, hogy megvalósítsa az álmait és aki annyira pörög egész nap, hogy neki már erősen kell a kávé és már nem ragaszkodik a tejhez meg a cukorhoz, max egy kis karamellával vagy vaníliával megízesíti, de ennyi. Ó, és amíg a Private Show hamar elillan a bőrről, addig a The Olny One levakarhatatlan. Mégsem tudom azt mondani, hogy a The Only One a jobb, mert noha levakarhatatlan, maga a kávés-karamellás illat nem tart ki valami sokáig, hanem átadja a helyét a virágos jegyeknek és a végére már csak szimpla virág illatod lesz, és én nem feltétlenül azért vettem meg, hogy ilyen illatú legyek. Tartósnak tartós, de a lényeg ebből is hamar kiveszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

zsocinger

2021. szeptember 1.

Nagyon reménykedtem benne, hogy egy jó kis kávés, krémes illatot kapok, de ha nem tudnám, hogy van benne kávé, nem érezném. Kellemes kis illat, bár a leszárasásában van valami, ami nem tetszik. Ha a polcról emeltem volna le, biztos nem veszem meg. A tartóssága közepes, de fújni is kell rendesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

niki93093

2021. június 14.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Valóban édes, krémes illat, én virágos jegyeket nem nagyon érzek. Elég lineáris illat, rajtam szinte végig ugyanolyan. Nem túl tartós, de szerintem a kategóriájában kiemelkedő, ár-érték arányban megéri. Nekem egy 30 ml-s kiszerelésem van, azt szívesen elfújkálom, de nem fogom újravenni, mert nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Linett21

2021. március 17.

Vakon rendeltem a beígért kávéillat miatt.Nagyon örülök, hogy meg mertem venni, remek választás volt. Elsőre talán bizarrnak tűnnek a citrusos jegyek a kávéval és tejszínhabbal, de nagyon működik az egész! Édes-krémes-kávés, nagyon fincsi!
Nem túl erős, hamar bőrközelivé válik, de utána még hosszan érződik. Tartóssága 4-5 óra. Használtam hideg és meleg időben is, minden környezetben jól szuperál. Édes stílusa miatt inkább 30 év alattiakon tudom elképzelni, alkalomra is.
Tipp: talán fura, de a benne lévő kávéillat nagyon emlékeztetett a Cacharel Noa parfümjében lévőre. Kipróbáltam a kettőt együtt, és nagyon működnek együtt is!!! Amikor a Noa-t kicsit hidegnek érzem, ezzel együtt fújva rögtön 'mosolygósabbá' válik.
Az ára nagyon baráti, bár csak weboldalról lehet megvenni. De még így is nagyon ajánlom, kategóriájában remek darab, abszolút megéri :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

AvonCica

2021. március 11.

SJulitól vásároltam itt 5 ml-t, ez volt az első találkozásom ezzel a parfümmel (legalábbis most jutottam oda, hogy megszagoljam.
Őszintén: nem rossz!
Első kifújáskor határozottan érzem a tejes kávé illatot, és ez nagyon tetszik. Kicsit édes, picit krémes, van benne némi virág. Tényleg nem rossz. De 5 ml elég is lesz belőle. Annyira számomra nem kiemelkedő. Nem is túl erős, úgy érzem, tartós sem lesz rajtam, de ez még változhat. :)
Az üvege nem egy nagy extra képek alapján, de az nem biztos, hogy baj. :)
Összességében egy 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Őszintén: nem rossz!
Az üvege nem egy nagy extra képek alapján, de az nem biztos, hogy baj. :)
Összességében egy 4-es.

Agneslaura

2021. február 12.

Ajándékba kaptam, mert leírás alapján felkeltette a figyelmemet. Notinóról rendeltük egyből a 100 ml-s kiszerelést, mert úgy olcsóbb. Hű, hát, nagyon akarom szeretni, még barátkozunk... Az biztos, hogy nem irodába való, inkább randira tudom elképzelni, mert fülledt, erotikus kisugárzást teremt. Alapvetően kellemes illata van, különleges, engem picit az egyik régi Dita von Teese parfümre emlékeztet, ami szintén elég buja illat volt, de már azt se fújnám magamra hétköznap, csak ha csábítani akarok. Szóval, egyáltalán nem rossz, csak tudni kell viselni, illetve egyéni tolerancia kérdése is. Egyik nap itthon voltam és befújtam magam vele, napközben kellemesen ölelt, este mikor edzettem viszont már fojtó volt, köhögni kezdtem és alig vártam, lezuhanyozzam magamról. Viszonylag tartós.

UPDATE: nos, eltelt pár hét, és sikerült "feldolgoznom" ezt az alkotást. Mert hogy valóban az, most már határozottan odavagyok érte. Korábban légiesebb, púderesebb illatokat használtam, ezt meg kellett szokni, de határozottan előnyére vált, hogy adtam neki időt. Isteni karamelles, kávés, tejszínhabos kompozíció, az első kifújás is édes, de ahogy leül, az valami fantasztikus. Ruhán tartósabb, napok után is lehet érezni. Hidegebb napokra tökéletes. Viszont "ebben" edzeni, izzadni még mindig nem ajánlott, mert olyankor túl nehéz lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Gina19

2020. október 19.

Alapvetően kedvelem a karamellás-vaníliás-gourmet illatokat, de ebben a parfümben van valami zavaró, ami miatt nem túl kiegyensúlyozott az illatélmény. Nyárra egyértelműen túl sok, télen szódával elmegy, komolytalan napokra. :) Az üvege tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

aydua

2020. szeptember 20.

Nem tudom, én semmiféle kávét, krémességet stb. nem érzek rajta, csak egy meghatározhatatlan illatú édes szintetikus vmi, értelmezni sem tudtam...
A Fantasy-t hozza jellegében-én azt sem szeretem,-de annál sokkal rosszabb. Elnézést a kedvelőitől, rengeteg jó review-t láttam róla, engem nem emlékeztet női parfümre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.