Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   parfümériák

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fej: feketeribizli, kókusz tejszínhab

Szív: gardénia, jázmin, ibolya

Alap: ámbra, pézsma, vanília, kasmírfa

Ferita

2020. július 12.

Nem tartom magam parfümsznobnak,de nem igazán találok celebillatok között magamnak semmit.Akadnak azért kivételek,pl. J LO Miami Glow-ját minden nyáron újraveszem. Cseréltem ez az illatot és megmondom őszintén tetszik.Nagyon cuki kis tini illat és bár lelkületben fiatalos vagyok,de úgy érzem nem nekem való.A gimis unokahugom viszont nagyon boldog lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Sziszilady

2018. július 2.

Nagyon finom illat. Édes, de nem cukorkásan. Viszont azt hiszem, ettől már komolyabb és intenzívebb illatokat használok. Mit nem adtam volna ezért a parfümért gimiben és az egyetemi évek elején. :) Az üvege imádni való, kedvem támadt beszerezni az összes ilyen üvegű Britney parfümöt :D Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Luna1024

2018. május 23.

Csere útján jutott hozzám ebből az engem régóta érdeklő illatból egy fújós - innen is köszönöm, Éva! :)
Én azt gondoltam, hogy első szippantásra szerelem lesz. "Rocker Femme Fantasy" - úgy véltem, a név mindent megtestesít, ami én vagyok, illetve ami hozzám közel áll: a lázadást ("Rocker"); a finom nőiességet ("Femme"); és a csipetnyi infantilizmust, ami talán még bennem van ("Fantasy"). Szóval azt gondoltam, hogy ez az illat minden ízében az Enyém lesz, így nagybetűvel, pláne mert szeretem is az édességeket, utálni így valószínűleg nem fogom...

Ez az első illat, amit Britney-től megismertem, még az alap Fantasy-t is csak futólag illatoltam, hasonlítgatni így nem tudom, bár a Fragrantica szerint nagy a párhuzam az anyaillattal. Annyit tudok elmondani, hogy ez egy édes, krémes illat, amiben ugyanakkor semmi különleges nincs. :( Érzem a szedret és a tejszínhabot, és érzek 1-2 óra után némi csokit/mogyorót/nugátos valamit is, meg egy kezelhető adag édességet, kókuszt azonban egyáltalán nem - ennek mondjuk nem tudom, örülök-e, vagy sem. Édes illat mindenképp, bár picit meglepődtem, hogy többen is túl édesnek találják (de ez biztosan bőrfüggő), mert rajtam éppcsak kellemesen, közepes mértékben az.
Szerintem gourmand illat akarna ő lenni, de ezt megakadályozza az a mérhetetlen mennyiségű MŰANYAG, ami benne van... Igen, rajtam van egy rettentő szintetikus mellékillata, rosszul vagyok sajnos az ilyenektől, és nagyon sajnálom, mert amúgy igazi kis finomság is lehetne - de én nem tudom élvezni, mert mindent elural A Műanyag... Gagyi, és - elnézést a kifejezésért, de -, igénytelen hatása lett rajtam sajnos. :(
A másik problémám az, hogy szerintem abszolút nem illik rá a neve: van benne egy adag varázslat, és tán még az is ráfogható, hogy nőies, bár inkább a cserfes, huncut típus, mint a klasszikusan elegáns... Na de hogy "Rocker" lenne...? EZ?! Semmi, de semmi vadság nincs benne, kb. annyira nem értem most a névválasztást, mint a Zadig & Voltaire illatainál...

Összességében csalódott vagyok, mert valami természetesebbre számítottam - bár joggal róhatjátok fel nekem, hogy ennyi pénzért ne várjak csodát, ami valahol igaz is. Az ára baráti, ezt mindenképp értékelem, az üvege szép, illetve az illat maga nem katasztrofálisan rossz (sőt, nem is lenne rossz, ha nem volna szintetikus), de azért nem is egy nagy dobás, celebillatok között is vannak nála ezerszer finomabbak. A hasonlóan népszerű Jessica Simpson Fancy például köröket ver rá - szerintem -, a szedres-tejszínhabos kategóriában pedig a Signorina Misterioza nekem a csúcs. :) Kipróbálni jó volt, de pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

vicuskat

2018. február 7.

Ilyen édes illatot csak nagyon ritkán fújok magamra, csak ha a hangulatom ezt kívánja. A tartóssága viszont rajtam sajnos egyenlő a nullával. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 7.

klau810614

2017. június 8.

Szeretem Britney illatait és ez is finom 😍
Én érzem benne a kókuszt is ami különlegessé teszi viszont tényleg majdnem ugyanolyan mint a sima Fantasy de ez nem baj mert mindkettő isteni finom édes illat 🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Szeretem Britney illatait és ez is finom 😍

Timi8

2017. május 27.

Nagyon kellemes meglepetés ez az illat! Tulajdonképpen az édes illatok kedvelőjeként gyakrabban is nézelődhetnék B.kisasszony háza tájékán és bár illatoltam már tőle jòt, nekem legalábbis nagyon tetszőt, nem szoktam felcsigázòdni ha egy ùj illatot dobnak tőle a piacra, valahogy nem nekem készülnek az illatai, emiatt kb.hidegen is hagynak... Erre viszont látatlanban is de sikerült rányulnom! Édes, mégpedig nagyon de mégsem sziruposan, nem is fogcsikorgatòan, hanem puhán, vanìliásan, majdnemcsak enyhén pùderesen. Olyasmi lágysága van mint a Kenzo Amour-nak. Vanìliás, tejes, gyümölcsös illat, a kòkusz kifejezetten nem jött ki rajtam de egy nagyon enyhe szárazabb-fásabb vonulat lehet, épp a kòkusznak köszönhető. Féltem, hogy nagyon műanyag vagy nagyon "sütibaba" illat lesz de nem olyan. Teljesen jò. Itthoni, esti punnyadáshoz, kései, bealvòs filmnézéshez vagy éjszakára nyugtatò/altatò helyett tökéletes! Nagyon bevált.
Az üveg szìnével és a névválasztással semennyire sem értek egyet, hiszen ha ez "rocker" meg még "femme" is (jòhogy nem "fatale" ???), baromira nem ilyen tartalom passzolna... Ha viszont már egy ilyen puha, édes és bùjòs a tartalom akkor csakis lágyabb külső dukálna, pl.vanìliasárga, vagy halvány puncsròzsaszìn vagy vmi fagyiszìn... Nem ez a leglegleg illatom, de igenis kellemes, tartòsnak is mondhatò, erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

Erina

2017. március 18.

Jujjj, hogy ez mennyire édes illat! Az üvege miatt emeltem le a polcról. Aztán fújtam egyet és hűűűha!!!! Atyavilágtejóégezmennyirenagyonédesillatlett! Ez volt az első gondoltam. Aztán csitult ez az émelyítően tömény édesség, és a végére már csak a pézsma és minimális vanília duót éreztem. Kellemes volt, tartott pár órát, de a férjem azt mondta, inkább vesz egy vattacukrot és egyem meg, minthogy magamra fújkáljam :) Aztán inkább ittunk egy jó bécsi kávét dupla adag tejszínhabbal, és kerestük tovább a tavaszi illatomat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

pomme

2017. január 24.

Mivel a sima Fantasy nekem túl sok, de mindenképp szerettem volna valami hasonlót, erre esett a választásom. Tényleg elég közel van az anyaillathoz, viszont kevésbé fejfájdító, bár ez is édes. Krémes, kókuszos-bogyós, télre tudom elképzelni napi szinten. Nagyon tartós, igazán megérte az árát.

Update: most, hogy hűvösebb van, sokkal jobban megszerettem. Két fújással már túl sok voltam magamnak is, nemhogy másoknak, annyira erős illat, de szép lassan sikerült lecsendesednie és most egy szedres (nem ribizli ez...) panna cotta vigyorog a csuklómról minimális kókusszal. Az elején nagyon édes és kókuszos, a végén inkább már csak fanyarabb és szedres, meg persze krémes <3 Nyamm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Doll66

2016. március 29.

Én megrendeltem a Ragyogjparfüm-ről, szerintem messze elmarad drága jó édesanyjától, a Fantasy-tól, de kellemes, édes, kicsit kókuszos, érzékeny orrú munkatársakat sem zavaró illat. Remélem, a fehérnek és az új pirosnak eredetibb illata van, és egyszer kaphatóak lesznek nálunk is, mondjuk, max 50 ml-s kiszerelésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.