Bronx Colors

Ár:   900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: faunafloraa, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

72 árnyalatban kapható körömlakk, mely gyorsan szárad és hosszan tart.

Mimik

2017. március 9.

Az alaplakk (NLT01) és a mattosító lakk (NL03) van meg. Nem hallottam még előtte a márkáról, a Mammut Rossmanjában találtam rá és nagyon megörültem neki, hogy kipróbálhatok valami újat. Az alaplakk nem igazán jött be, nem túl tartós. Még a Sally Hansen/ OPI körömlakksaim is hamar lejönnek miatta.Egyszeri vételnek nem volt rossz. De nem hinném h újraveszem. A matt lakk már jobban tetszett. Nem vettem észre, hogy gyorsabban kopnának. Szóval ha ez elfogy akkor szívesen venném újra.Szerintem később színes lakkokat is veszek majd onnan, mert azokra is kiváncsi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Isobutyl Acetate
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Ci 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, CI 77491, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891

Bentonite 0 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.