Bruno Banani

Ár:   4680 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Illatösszetevők: barack, ibolya, írisz, tea, málna, vizes jegyek, borostyán

nori1993

2019. január 5.

Számomra abszolút 5 csillagos :) évek óta ezt használom és egy másik Bruno Bananit felváltva. Nem tudom megunni. Szerintem az ára is abszolút kedvező, anyukámnak is annyira megtetszett, hogy most már neki is van vagy 2 üveggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Új kedvencem! :) Nekem nagyon kellemes az illata, másokon is mindig tetszett. Tartóssága sajnos max 2 óra, utána ismételten be kell fújnom magam. Ezért levonok egy csillagot, a tartósságához képest elég borsos ára van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

KorinLilla

2018. május 24.

Sokáig tartogattam ezt a parfümöt, mert nagy kedvencem volt. Az utóbbi időben azonban sok újdonság került a birtokomba, így a legrégebbieknek menniük kellett, többek között ennek is.
Hetekig csak ezt használtam, de hamar meguntam. Nem volt egy különleges illat, és kb 5 perc után már el is felejtettem, hogy rajtam van.
A korábbi szerelem miatt 5 csillagot érdemel, de az utóbbi hetek teljesítménye miatt le kell vonnom 1 pontot. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Danina9592

2018. április 30.

Én pont nem rajongok a Bruni Bananikért. Nagyon sokat szagoltam már közülük, de számomra vagy a tűrhetetlen, vagy a közepes kategóriát testesítették meg. Ezzel elfogult voltam, mert az üvege, és a színe sem tetszett, túl csicsásnak találtam, így sokáig nem is foglalkoztam vele. Tegnap viszont sikerült megismernem, és minden negatív érzés ellenére megszerettem. Számomra nagyon könnyed, a felfújás után 4 órával is érezhető volt, és ha figyelembe veszem, hogy sokkal drágább parfümök is ennyit produkálnak, akkor igazán is csinos illatocska ez. Talán felírom a parfüm kívánságlistámra.

Update: Sajnos nem tudtam elhasználni, eladtam, nagyon hamar meguntam az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

wildrose

2018. április 27.

Friss, könnyed, vizes málnaillat, számomra nem túl édes, abszolút viselhető. Elég tartós is, 4 órát simán érezni. Vidám, tavaszi napokon kitűnő választás lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

pflaume

2018. április 23.

Nagyon finom illata van, bár tényleg nem túl tartós. Nekem speciel az üvegcséhez tartozó lánc nem tetszett, gagyi hatást keltett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

emesebvarga

2017. október 1.

Annyira könnyed és nőies illata van. :) Sajnos a tartóssága tényleg gyatra, igy ez miatt csak 4 csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

tenagi

2017. július 28.

Barátomtól kaptam. Kissé szkeptikus voltam, de csak amíg kibontottam: az üvege nagyon jól néz ki, és amikor kifújtam, akkor az a finom édeskés illata fogott meg. Bár igaza van az előttem szólóknak: volt már tartósabb illatú parfümöm is, annyira tartós csak, mint egy testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Anita1226

2017. június 18.

Legjobb Bruno Banani!
Igazi nőies,csajos,könnyed,édeskès.
Nem nagy a hatósugara, meg elég gyengén lehet érezni, de ha jobban "beleszagolunk" akkor mindig ott van "velünk".
Az üvege szerintem nagyon csinos, dőleg azzal a lánccal.
Igazi csaj parfüm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Legjobb Bruno Banani!
Igazi nőies,csajos,könnyed,édeskès.
Az üvege szerintem nagyon csinos, dőleg azzal a lánccal.
Igazi csaj parfüm :)

nikolettazsofia

2017. május 27.

Az egyik kedvenc parfümöm, imádom! Az illatát már az előttem lévők kifejtették. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.