Bruno Banani

Ár:   4680 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Illatösszetevők: barack, ibolya, írisz, tea, málna, vizes jegyek, borostyán

SzAdri90

2015. október 17.

Illatmintám volt ebből a parfümből, de nem nyerte el a tetszésem. Erősnek éreztem az elején, szinte már zavaróan. Utána 1-2 óra múlva semmi tartósság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Heli

2015. szeptember 15.

Egész kellemes illat, csak bőrön nem tartós. Ruhán viszont másnap is érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Egész kellemes illat, csak bőrön nem tartós. Ruhán viszont másnap is érezni.

Vicus

2015. augusztus 25.

Ma megszaglásztam és nagyon nem tetszett. Volt BB parfümöm, azt imádtam, de ezt biztos, hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

xszemyx

2015. június 25.

Valahogy nekem túl gyümölcsös, émelyítően. Több Bruno-t szeretek, de sajnos ő nem tartozik közéjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Nikonik

2015. május 18.

Szeretem az illatát,mert olyan friss és gyümölcsös ami hétköznapi használatra pont jó. Tudom,hogy EDT-de azért egy picivel lehetne így is tartósabb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

feszti77

2015. május 16.

Egyértelműen a szedret érzem ki belőle leginkább és nagyon tetszik :) közepesen tartósnak mondanám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 16.

senskin

2015. március 7.

Nem rossz, nem rossz, de vannak nála sokkal sobb Brunok. Szóval, nem ezt venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

Vancsi

2015. január 6.

Könnyed nyári gyümölcsös illat, kellemes.Én páromtól kaptam, neki tetszett meg, magamtól nem vennék, de ettől függetlenül nyárra vár, akkor lesz az ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

biolumi

2014. november 18.

EDT, szóval tényleg nem tartós, viszont most akciós a DM-ben! :) (így főleg megéri az árát..)

Nekem ez az illat tetszik legjobban a Banani-parfümök közül.
Olyan igazi fiatalos, kissé édes, nem feltűnő illat. Én egész nap elszagolgatnám :)
Tipikus csajos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Nekem ez az illat tetszik legjobban a Banani-parfümök közül.
Tipikus csajos illat.

yorkshirerosesamy

2014. június 14.

Határozottan uncsi.Sajnálom,de semmi extra,amolyan baba szappan illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Határozottan uncsi.Sajnálom,de semmi extra,amolyan baba szappan illat.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.