Bruno Banani

Ár:   4680 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Illatösszetevők: barack, ibolya, írisz, tea, málna, vizes jegyek, borostyán

pajeri

2014. április 27.

A legújabb Brunom. Nagyon szeretem ezt is, nem tudnám megunni. Hétköznapi parfümnek használom inkább. Tartóssága számomra megfelelő, és az ára sem vészes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

petoandika

2014. január 30.

Jó illata van, de egyáltalán nem tartós. Nem lesz a kedvenc parfümöm, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Fanny098

2014. január 28.

Alkalmakra, ünnepre tökéletes de mindennap nem használom.:)
A tartósságával vannak bajok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Alkalmakra, ünnepre tökéletes de mindennap nem használom.:)
A tartósságával vannak bajok...

bizsuka

2014. január 10.

Nem mondom, hogy a kedvenc parfümöm, mert túl feltűnő és émelygős illat, az a fajta, amiből egy fújás elég, mert kettő már sok lenne :D ahogy pedig megy el az illata egyre kellemesebb.Szerintem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Heroina

2013. október 23.

Nagyon odavagyok az illatáért, minden vágyam hogy vehessek egyet... az ára kissé borsos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Babooca

2013. október 15.

Mintám volt belőle, de elajándékoztam. Egyszerűen utáltam. Olyan cukros és édes, hogy hányingert okozott első használatkor is már. Azóta ha megérzem, már menekülök. Szerintem teljesen felejthető illat, a tartóssága is a nullával egyenlő (nagy örömömre). Szerettem az About Woman illatát a BB-nak, de azóta egy sem üti meg annak a szintjét, és nagyon sajnálom, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Gina19

2013. október 15.

Én imádom ezt a gyümölcsös illatot, álomparfüm lenne számomra, ám azt rühellem, hogy mennyire nem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Pearl

2013. augusztus 2.

Tini koromban imádtam, tegnap megvettem, és már nem nyűgözött le annyira, mint régen. Édes, és kicsit tolakodó így nyárra, de talán 1x még megszeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

suxxx94

2013. július 16.

Hát Bruno Banani-tól jobbat vártam.Ráadásul ennyi pénzért.Az illata nem egy nagy durranás tipikus visszafogott gyümölcsös illat.Egyáltalán nem tartós nálam szerintem még 1 órát sem bírt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

WaterLily

2013. július 16.

Eleinte nagyon szerettem, de egyre inkább émelyítővé válik az illata :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Eleinte nagyon szerettem, de egyre inkább émelyítővé válik az illata :(

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.