Bruno Banani

Ár:   4680 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Illatösszetevők: barack, ibolya, írisz, tea, málna, vizes jegyek, borostyán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Oraculum

2012. október 28.

Finom, édes virágillattal, Én nagyon szeretem, bár nem túl figyelemfelkeltő, inkább elegáns nőies,de nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Fóka

2012. október 19.

Friss, édes illata van, lehet hogy nem túl tartós, de én nagyon szeretem. Hétköznapi illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

csikita

2012. augusztus 27.

Nekem egyáltalán nem jött be az illata, de mivel a páromtól kaptam ajándékba nem volt szívem neki megmondani. A bőrömön már az első használat utána sok apró pici viszkető kiütés jelentkezett így én csak a ruhámra fújtam, de igen nagy mennyiséggel hogy gyorsan fogyjon:D Az illata hálistennek gyorsan elment:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

rekaaa

2012. augusztus 18.

Nagyon kellemes illata van, csak egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Nagyon kellemes illata van, csak egyáltalán nem tartós.

Schildi

2012. április 9.

Szerintem túl édes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 9.

Szerintem túl édes!

javgke

2012. április 9.

Egyszer hirtelen döntést követően megvettem, és azóta ő a kedvencem az összes Bruno Banani közül. Édeskés, gyümölcsös, de nem túl erős, nem émelyítő, hanem friss. Átlagosan tartós illat. 4-6 havonta akciós a rossmannban vagy dm-ben, akkor szoktam megvenni. Az ajándék karkötő hozzá nagyon kis gagyi szerintem, de az illatát egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

csillagbogár

2012. március 28.

nem elég tartós, túl édes, émelyítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

nem elég tartós, túl édes, émelyítő.

77troli

2012. február 28.

Az illata finom, viszont a fújást követően is alig érezni és egyátalán nem tartós még ez a kevéske sem. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

maros97

2012. február 22.

Egyszerűen imádom !!! Nagyon szeretem elég édes illata van , de akkor is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

csaksimanhena

2012. február 9.

Hányingerem van tőle,fojtogató,túl intenziv illata van,viszont nagyon,nagyon hamar eltűnik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.