Brut

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 870 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémh, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 870 Ft

Ár: 870 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

kgergely

2014. július 2.

Én imádtam a sárga és a kék BRUT deókat.
Nem tudom, hogy változtattak-e bármit is az illatukon, de nagyon szerettem őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Én imádtam a sárga és a kék BRUT deókat.

krémh

2013. augusztus 30.

Elég fura szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Elég fura szaga van.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol