Bübchen

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apokrif, Módosítva: 2015. november 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ajakbalzsam kamillával és mandulaolajjal.

Ancs

2016. augusztus 29.

Pont akkor vettem meg ezt a kis cukiságot mikor meg voltam fázva, tudom felnőtt vagyok nem nekem készült de vágytam valami egyszerű enyhén illatosított dologra, a lényeg az ajkaimon olajos érzetet hagyott de mikor hogy voltam vele valamikor nem zavart valamikor meg egy kicsit igen, meg nózira használtam el őt is, de nem volt rossz jól jött. Hamar elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopherol