Bübchen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ivettlany

2016. május 10.

Azért vettem meg, mert egy ajánlás szerint az egyik legjobb, legkíméletesebb stb. fürdető a babáknak. El is használtunk belőle 1-2 flakonnal, amikor véletlenül elkezdtem olvasni az összetevőit. Mivel az ekcémára hajlamos kisfiamnak a bőrét egyáltalán nem bántotta, ezért nem 'haragudtam meg' rá, inkább én használom, neki pedig vettünk kíméletesebbet. Kipróbáltam a hajamon... olyan szép fényes lett tőle, mint már nagyon régen nem, illetve 1-2 nappal kitolta a két hajmosás közötti időt. Úgyhogy nem érdekes az a kis illat, meg szulfát ezek után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

senskin

2016. április 12.

Én szeretem. Egyszerű, de nagyszerű kamillás lemosó. Érzékeny bőrömre bevált. Semmi viszketés és szárítás sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Tory666

2013. november 1.

Nálunk nem jött be. Kislányom száradásra hajlamos, érzékeny bőrére próbáltam ki, hogy olcsóbb fürdetőt találjak, mint a Bioderma Atoderm. Hát ez egy kifejezetten rossz választás volt. Nem csak azért, mert mint kiderült, az összetevői nem is olyan szépek (pedig egy fürdető összehasonlító teszt a dobogósok közé sorolta, azonos pontszámmal), de szárítja a bőrt is, úgyhogy jelenleg a polcon porosodik, talán majd elhasználjuk folyékony szappannak. Drága kis szappan :) Az egyetlen pozitívum az illata...
Jah, és végülis a Babydream Extrasensitiv 2:1 , rossmann terméke lett a befutó, mind összetevőkben (szerintem a jelenlegi kínálatból a legveszélytelenebb) mind árban és hatásban magasan veri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

mikormi

2013. június 19.

Mi ezt használjuk a kisfiamnak, egész jó az illata és nem kell sok belőle!Nem a legolcsóbb de jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

Heléna

2013. május 15.

A Babylove kamillás tusija ezt simán lekörözi nálam, mind ár/mennyiség arányban, illatban és összetevőkben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 15.

timilla

2012. november 6.

Magamnak vettem már többször is - gyengéim a babafürdetők -, és nagyon szerettem: elég híg, nem habzik, gyengéden tisztít, egyáltalán nem szárít, pedig vacak egy bőröm van. És borzasztó jó az illata, enyhén kamillás csak, inkább olyan jó kis tiszta babaszag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

andrea.horvath79

2012. január 18.

Most ez a kedvenc, nagyon jó illatú és nem szükséges utána olajozni/ krémezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Most ez a kedvenc, nagyon jó illatú és nem szükséges utána olajozni/ krémezni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.