Bulgarian Rose

Ár:   680 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2016. december 7.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Szappanok

Dús habjával és a bolgár rózsa illatával e hámlasztó szappan-szivacs gyengéden masszírozza a bőrt. Természetes rózsavizet tartalmaz, mely hidratálja és puhítja a bőrt. Mindennapi használatra alkalmas, minden bőrtípus számára megfelelő.

kivike

2019. június 1.

Tetszik az illata meg a habja, nem szárítja a bőröm, de ennél rosszabb konstrukciót ki sem találhattak volna 😮 A szivacsot nem lehet kicsavarni a szappan miatt, így pang benne a víz, ami nem túl higiénikus. Nobel-díjat nem érdemelne a kitalálója, az biztos. Nem véletlen, hogy nem túl sok ilyen termék van a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

Luna11

2018. május 13.

Ajándékba kaptam, de nem hiszem, hogy újra fogom venni. Azt kifejezetten szerettem, hogy a szivacs része jól radíroz, az illata is finom, bár én éreztem egy kis mellékillatot fürdés közben, de nem volt különösebben zavaró és jól habzik. Viszont a bőrömet nagyon kiszárította a szappan, két napnál tovább nem is használtam egy huzamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

ancsi97

2018. február 8.

Bulgáriában a márkától több féle illatban is lehet kapni(pl: aloe vera,mindenféle gyömölcsök,különböző virágok) és mindegyik nagyon jó. Nekem kifejezetten tetszett,hogy durva a szivacs része :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Bradshaw

2017. október 17.

húúúúúúú imádom! már a negyediket nyúzom. Én arcradírozásra használom. Először kicsit durva, de meg lehet szokni. Amikor először kibontottam a nagy dobozt (több terméket is rendeltem a márkától) megcsapott a csodás rózsa illat. Nézegettem a szappan szivacsot, mit is kezdjek vele.... Meleg vízzel felhabosítottam, és a szivacs részével átmostam az arcomat. Nagyon szépen leradírozta a bőröm. Szeretem a szappanos részét is, mert tisztítja a zsíros bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Hanna83

2017. február 19.

Nekem nem tetszik a rózsa illat kozmetikumokban, így ennek a szivacsnak az illatát sem igazán szerettem meg. Durva a szivacs része, hidratáló hatása nincs, gyorsan elfogy. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Veee

2017. január 26.

Előtte még nem is hallottam ilyen szappan-szivacsról. :) Nem igazán szeretem a rózsás illatú kozmetikumokat, de ennek nem az a tipikus "mamás" rózsa illata volt. Talán kicsit sok időbe telik mire elkezdett habozni és elég gyosan el is fogyott sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

katpro

2016. december 20.

Nagyon szeretem! Nagyon tetszik, hogy tényleg rózsa illata van.
Első használatkor eléggé durva, de be kell törni a kicsikét.
Többszöri alkalom után már nincs probléma. :)
Nagyon jól radíroz, puha, selymes lesz tőle a bőröm.
A csomagolással nem vagyok kibékülve, mivel használat után nehéz vissza tenni a zacskójába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Nagyon szeretem! Nagyon tetszik, hogy tényleg rózsa illata van.
Első használatkor eléggé durva, de be kell törni a kicsikét.
Többszöri alkalom után már nincs probléma. :)
Nagyon jól radíroz, puha, selymes lesz tőle a bőröm.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

Lauric Acid ti I eu 4 1