Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegy: levendula, bergamot, fahéj

Szívjegy: mimóza, bőr

Alapjegy: opoponax, dohány, tölgymoha

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Rumcajsz

2021. január 20.

Fahéjas, fűszeres, téli-őszi-karácsonyi illat (és kizárólag téli-őszi! na jó talááán egy meghitt hűvösebb nyári estére még bevállalható). Az illat mindenképp eltér a mainstream férfi illatok többségétől, finom, meleg, meghitt illat. Kicsit fás (világos fás, ha ennek van értelme), füstös (elvégre burberry), bőrös illat. A nyitásban a legerősebb a levendula és fahéj. Valószínűleg nem venném újra, egy 100ml-s üvegem van belőle, de előszeretettel fújkodtam az elmúlt fél évben. A tartóssága annyira nem jó, ellenben nagyon olcsón be lehet szerezni Notinon például, tekintve, hogy egy meglehetősen régi parfümről van szó, szóval ha minden kötél szakad, nap közepén újrafújhatod magad. Egy tesztelést megér, vannak akik imádják. Szerintem jól áll minden korosztálynak. Mindenképp férfi illat elsősorban, de akár egy határozott nőn is el tudom képzelni. Régen én is imádtam, mostanra kicsit ráuntam, de talán a tavaszi-nyári szüneteltetése után megint lelkesebben nyúlok érte. Hogy el tudjátok képzelni: egy kötött pulcsis, stílusos, de szerény, jólelkű, fiú/férfi illata, akit egy fabútoros, meghitt kis kávézóban látsz novemberben, kint esik az eső, esernyős emberek rohannak az utcán, bent kellemes meleg van, jó illat és vidám beszélgetés hangja :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

lendvaijoci

2019. január 18.

Kellemes, fanyar dohányos illat egy kis levendulával és fahéjjal megbolondítva. Tipikus karácsonyi nyugtató illat és nagyon hozza hangulatot. Egy 100ml-es teszterem van belőle ( 2015-ös gyártású) a tartóssága viszont valami borzalom, az első 2-3 órában lehet csupán érezni, utána viszont jön a nagy büdös semmi. Nagyon bőr közeli illattá változik, amit körülbelül minden más illat elnyom. Többet biztos nem veszek, bár nagyon finom illat abban a pár órában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

chiba

2018. június 11.

Páromat most leptem meg vele!:) Szerintem nagyon finom illat, lehet nem a 30 fokra való, de a mai hűvös idő pont jó neki!
Finom fűszeres- édes indítása van, de nem gejl, egyáltalán! Tartós is, szóval bejövős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

Yeticica

2018. június 5.

Mivel igen eroteljesen mardos a lelkifurdalas az utobbi honapok kamikaze parfumvasarlasai miatt (sajat reszre), ma a drogeriaban a pasireszleget is tesztelgettem picit. Sorban allashoz idealis elfoglaltsag!
Hat nekem ez az illat A ferfi. Lelki szemeim elott Clive Owen , Jude Law es Michael Caine genjeibol tokeletesen kikevert ferfiesszenciaja jelent meg. Elegans, titokzatos, hanyag felmosollyal es tokeletes zakoban, pont kello magabiztossaggal de nem nagykepuen.
Az illatjegyeirol semmi okosat nem tudok mindani, fuszeresnek es klasszikusnak erzem (gyanutom, az ujsutetu levendula-rajongasom is besegitett), egyszeruen tokeletes. Papirra fujtam, vittem haza eletem parjanak. >> ez mi?! Ez budos.
Oooooohogyaza! Es fujkalja magara z Dulan Bluejat gondtalanul (amit hajszal hijan utalok). Raadasul egyparfumos pasi..... igy jartam 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Tkcsbrgtta

2018. január 24.

A noi verziojat imadommigy bizakodo voltam lehet hogy tul sokat vartam, ezert ekkora csalodas. Szamomra gyogynovenytea illata van...abbol sem a finomabb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Cocco

2018. január 22.

Elég régóta az egyik állandó illatom őszre, télre. Az adventi időszakban szinte csak ezt használom. Melegben viszont viselhetetlen. Kifújás után a levendula és a fahéj van előtérben, de azonnal érezni az alapban lévő jegyeket is. Rajtam legjobban a dohány érvényesül, őt veszi körbe a többi illat. A bőr egy picit jobban a háttérben van, de azért tisztán kivehető. Szépen el lehet különíteni a jegyeket, mégis kiad egy kerek egészt. Szolid elegancia a hidegebb napokra. Szerintem tökéletesen prezentálja a Burberry ház arculatát. Hatósugár átlagos, tartósság picit gyenge. 2-3 óra alatt egy kellemes bőr közeli illattá szelídül. Az ára viszont vicc. Remek illatnak tartom.

Update:
Most így megmértem és az alapot azért még 12 órával kifújás után is érezni. Az odatapad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Update:

dalma92

2018. január 10.

Nagyon tetszik! Nagyon őszi, melankólikus, nyugalmat árasztó, levendulás-gyógyfüves kezdet...nem húszas években hordható, na de nem magáért az évek száma miatt. Harminc fölött a férfiak nyugodtabbak, érettebbek, vonzóbbak (lehetnek). Kiforrottak, mint a London. Érdekelne mások véleménye, van itt valaki, aki nőként használja? Nekem nagyon izgatja a fantáziám a dolog.

Poros, sárgult, illatos könyvek sorakoznak a falon, levendulacsokor a sötétre pácolt tölgyfa asztalon. Tengermély nyugalom az erdő közepén.
Épp nincs semmi különös dolgom, sétálgatok tejfehér ködben, oldalamon barna vizsla kísér hűségesen. Eszembe jut valami. Leveleket morzsolgatok az ujjaim közt, mélyen beszívom. Tegnap este édes bort ittunk, betakaróztunk a kerti padon, történeteket mesélt, élveztem a hangját.
Szerelembe estem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Szerelembe estem.

random

2017. december 11.

Tiniként álmaim megtestesítője a Dior Poisonja volt, hogy olyan akarok lenni ha felnövök, és megengedhetem magamnak... Aztán megváltoztatták a receptúrát, és elveszett a varázs. Azt a dögöt végül ebben találtam meg (lány létemre). A bőrös alap nagyon kijön, kicsit olyan, mintha új autó lenne levendulás autóillatosítóval... ugyanakkor megvan még benne a karácsony illata is valahol, hóval, kandallóval, mindennel. De ha nem gondolkodom rajta, csak az összhatást élvezem, akkor csak simán dög. Kimondottan hideg időre vettem, nem hiszem hogy ez nyáron fejfájás nélkül hordható lenne, de addig is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

karakumsivatag

2017. október 20.

Bőr, dohány és fahéj. Karakteres, erős illat hidegebb időkre. Simán elmegy női illatnak. A női verzióhoz, nagy meglepetésemre, semmi köze nincs. Egyébként nekem a női verzió inkább pasis, de azt is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 20.

GNóri

2017. október 7.

A férjem születésnapjára többek között parfümöt is szeretnék venni, így rendeltem jó pár mintát. Az illatjegyek miatt őt vártam a leginkább, és most, hogy megillatoltam, komolyan elgondolkoztam azon, hogy inkább magamnak fogom megvenni. Bőrös alapon a levendula dominál, nagyon finom, meleg, lágy, enyhén fűszeres és gyógynövényes az összhatás. Az én ízlésemnek férfi illatnak túl édeskés, de nőként szívesen viselném, olyasmi illatvilág, mint TM Angel, Tesori Jasmin, Al Haramain Sultan EDP.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.