Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2013. február 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 4000 Ft , Eladó: Fkrisztike
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Dunaújváros , fizetés: Banki utalással, Posta, Foxpost

radioaktiva

2021. november 6.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Ősztől tavaszig mindig a kezem ügyében van, mert ha gyorsan kell valami finom, akkor mindig utána nyúlok. A Burberry illatai amúgy is nagy kedvenceim, így ő sem hiányozhat. Szeretem az elején a frissességét és szeretem, ahogy átváltozik egy puha, körbeölelős, meleg illattá. Rajtam elég tartós is, szóval tényleg remek. Nem ő az első számú kedvenc, de bőven benn van az első ötben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 6.

Copacabana

2021. november 6.

Nem tudom, hogy szeressem, vagy ne. Mondjuk néha, egy villanásnyira a legendás Spice Girls Impulse spray-re emlékeztet, amit nagyon szerettem és jó emlékeket idéz. Más is van ezzel így?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

Key4U

2021. augusztus 14.

Otthonos illat, elég jó tartóssággal és hatósugárral. A meleg időt nem szerette, hűvösben esett jól. Adott egyfajta tartást.
@sheila, rájöttem, mire emlékeztet az illata a leszáradás után: a túl forró vasalóval kivasalt, enyhén öblítős ruha illata ez.
Szerettem viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Szerettem viselni.

Isla

2021. június 27.

Kellemes citrusos-krémes illat, de sosem tudtam igazán megszeretni. Se nem hideg, se nem meleg - nem karakteres, nem feltűnő, nem tartós. 30ml bőven elég volt belőle. A bőrszíjas üvegcse szerintem jópofa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

drzhczk

2020. november 15.

egyszerűen imádom, semmi túlzás, nőies, kifinomult illat, bár nálam ez szinte az összes Burberryre érvényes.
amit viszont nagyon sajnálok, hogy a többihez hasonlóan, ez sem tartós. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

amit viszont nagyon sajnálok, hogy a többihez hasonlóan, ez sem tartós. :(

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Burberry-s korszakomat élem, az összeset parfümjüket akarom :)
Ezt is látatlanba vettem, leírás alapján, hááát másra számítottam, annyira nem jön be és nem is tartós :(
Számomra/ rajtam nagyon édes furcsa fűszeres lesz, amit nehéz elviselnem, valahogy a "La vie est belle"-re emlékeztet a púderessége miatt, de míg azt szeretem, ezt sajnos nagyon nem. Adok neki még egy esélyt a hidegebb időben is, ha akkorsem bizonyít, akkor polcdísz marad vagy majd elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Burberry-s korszakomat élem, az összeset parfümjüket akarom :)

kicsitbator

2020. szeptember 17.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Mióta megjelent folyamatosan van készleten. Mondhatnám azt is, hogy signature illatom. Ő a biztonsági illat, semmi túlzás, semmi feltűnősködés, csak egyszerűen tiszta és szép. Amiért különösen szeretem, hogy nagyon klasszul beszívják a ruhák, különösen a pulcsik. Olyan jó utána beléjük bújni újra. Arról nem is beszélek, hogy nem egy vagyon megvenni. Én nyáron az EDT-t. ősszel pedig az EDP-t használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Qwerty

2020. szeptember 1.

Update. Ha nem olvasom az előző véleményt, eszembe nem jut magamra fújni ezt az illatot melegben. Télen megkívántam, de annyira émelyítőnek tartottam, hogy azóta is a kamrapolcon egy dobozban töltötte száműzetését. Az edt-je viszont nagy kedvencem, na az tényleg friss, citromos fűszeres tea. De visszatérve az edp-hez, most éreztem ki belőle a sokat emlegetett mosóporosságot, tisztaságillatot. Sajnos rajtam még mindig túl marcipános, és kevésbé citrusos. A poros púderessége megvan, inkább fűszeresen, mint tisztán, egy kicsit szurkál is, de ennyi még belefér. Meg fogom próbálni melegebb időben is, mert határozottan szerethető darab, annak ellenére, hogy nekem még most is túl édes.
Up2.: Nem szeret ez engem. Szerencsére találtam egy hasonlót, ami viszont együttműködőbb a bőrömmel, így megválok tőle.

Eddig az egyetlen Burberry, ami nem változik szörnnyé rajtam, édes-krémes-fűszeres meleg illat marad. Nekem kicsit túl édes is és rajtam valami rettenetesen erős. Néha megszagolom a dobozban, de meg kell várnom a télikabátos időt, hogy karácsonyi sütit csináljon belőlem. Nem tudom milyen perverz okból vágyom az élményre, de túl sokat kerülgetem mostanában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

enci89

2020. július 15.

Nagyon szeretem. Púderes, lágy, puha illat. Visszafogott, kedves és szelíd. Nem édes, nem szúrós nem férfias. Igaz, hogy nagyon komfortillat, de ez nem feltétlenül jelent rosszat, ettől nem lesz unalmas. Én már meguntam a nehéz, túl karakteres illatokat, nem szeretnék már a végzet asszonya illatfelhőbe burkolózni. A tartóssága sajnos lehetne jobb, rajtam olyan 10/6.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

KissSzilvi

2020. június 23.

Update:
Hűvösebb időben csak megvolt az az édesen púderes illata amiről korábban írtam. Viszont most, így huszon fokban használva, egyáltalán nem jön elő. Most egy roppant kellemes, számomra nagyon szerethető, kifejezetten teás illata van. Semmi vattacukor, semmi citrusos beütés, semmi tisztaságillat, csak fűszeresen teás. A tartóssága ebben a hőfokban is jónak mondható. Szeretem. Így méginkább szeretem....és ezt az oldalát mutatva...csak jól emlékeztem, hogy őt illatoztam annó a dm-ben. :) Érdekes mennyire eltérő illata lehet ugyanannak a parfümnek különböző hőfokban.

Néhány éve, nyáron illatoztam meg dm-ben, legalábbis úgy emlékeztem, hogy őt. Ez alapján és az illatösszetevői alapján vásároltam meg. Tegnap délután érkezett meg, és első próbálkozásra nagyon megíjesztett. Egy elképesztően édes púderes illata volt. Egy hatalmas rágógumi illatú vattacukor lettem tőle. Ma fürdés után újra próbálkoztam, és most a mások által említett citrusos tisztaságillatot kaptam. Gondolom tegnap még a bőrömön volt a reggel felfújt édes illat, és én hiába nem éreztem, keveredett azzal. Tehát a mai tapasztalat alapján, egy enyhén citrusos, fűszeres, konfortos tisztaságillat. Ha ez a valódi oldala, és az édes vattacukor csak egy tévedés volt, akkor szeretni fogom. A tartóssága szerintem egész jó, még most este is meg-meg csap amit dél körül magamra fújtam. hatósugara nem egy hatalmas, de van akkora, amekkora diszkréten kell. Nem tőled fog áradozni a helyiség, de a melletted álló szerintem megérzi. Nem lesz a kedvenc illatom, de ha nem vágyok semmi különösre, csak egy felszabadult hétvége, családi program, fagyizás...arra tökéletes ez az illat. Rég keresek már egy nyugodt, semmit nem közvetítő, konfortos illatot, és ha a púderes vattacukor nem jön vissza, akkor talán meg is találtam. 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 23.

Update:

Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)