Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2013. február 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 8000 Ft+posta/foxpost , Eladó: Mariann1984
Állapot: Hasznalt, Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalást követően szem.atadas,postan maradó csomag v. Foxpost
Burberry The Beat EDP teszter
Ár: 3500 , Eladó: kjancsa67
Állapot: használt, Helyszín: Budapest 3. vagy 13. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy előreutalás után posta/Foxpost, a szállítási ktg a vevőt terheli

Qwerty

2020. június 23.

Update. Ha nem olvasom az előző véleményt, eszembe nem jut magamra fújni ezt az illatot melegben. Télen megkívántam, de annyira émelyítőnek tartottam, hogy azóta is a kamrapolcon egy dobozban töltötte száműzetését. Az edt-je viszont nagy kedvencem, na az tényleg friss, citromos fűszeres tea. De visszatérve az edp-hez, most éreztem ki belőle a sokat emlegetett mosóporosságot, tisztaságillatot. Sajnos rajtam még mindig túl marcipános, és kevésbé citrusos. A poros púderessége megvan, inkább fűszeresen, mint tisztán, egy kicsit szurkál is, de ennyi még belefér. Meg fogom próbálni melegebb időben is, mert határozottan szerethető darab, annak ellenére, hogy nekem még most is túl édes.

Eddig az egyetlen Burberry, ami nem változik szörnnyé rajtam, édes-krémes-fűszeres meleg illat marad. Nekem kicsit túl édes is és rajtam valami rettenetesen erős. Néha megszagolom a dobozban, de meg kell várnom a télikabátos időt, hogy karácsonyi sütit csináljon belőlem. Nem tudom milyen perverz okból vágyom az élményre, de túl sokat kerülgetem mostanában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

KissSzilvi

2020. június 23.

Update:
Hűvösebb időben csak megvolt az az édesen púderes illata amiről korábban írtam. Viszont most, így huszon fokban használva, egyáltalán nem jön elő. Most egy roppant kellemes, számomra nagyon szerethető, kifejezetten teás illata van. Semmi vattacukor, semmi citrusos beütés, semmi tisztaságillat, csak fűszeresen teás. A tartóssága ebben a hőfokban is jónak mondható. Szeretem. Így méginkább szeretem....és ezt az oldalát mutatva...csak jól emlékeztem, hogy őt illatoztam annó a dm-ben. :) Érdekes mennyire eltérő illata lehet ugyanannak a parfümnek különböző hőfokban.

Néhány éve, nyáron illatoztam meg dm-ben, legalábbis úgy emlékeztem, hogy őt. Ez alapján és az illatösszetevői alapján vásároltam meg. Tegnap délután érkezett meg, és első próbálkozásra nagyon megíjesztett. Egy elképesztően édes púderes illata volt. Egy hatalmas rágógumi illatú vattacukor lettem tőle. Ma fürdés után újra próbálkoztam, és most a mások által említett citrusos tisztaságillatot kaptam. Gondolom tegnap még a bőrömön volt a reggel felfújt édes illat, és én hiába nem éreztem, keveredett azzal. Tehát a mai tapasztalat alapján, egy enyhén citrusos, fűszeres, konfortos tisztaságillat. Ha ez a valódi oldala, és az édes vattacukor csak egy tévedés volt, akkor szeretni fogom. A tartóssága szerintem egész jó, még most este is meg-meg csap amit dél körül magamra fújtam. hatósugara nem egy hatalmas, de van akkora, amekkora diszkréten kell. Nem tőled fog áradozni a helyiség, de a melletted álló szerintem megérzi. Nem lesz a kedvenc illatom, de ha nem vágyok semmi különösre, csak egy felszabadult hétvége, családi program, fagyizás...arra tökéletes ez az illat. Rég keresek már egy nyugodt, semmit nem közvetítő, konfortos illatot, és ha a púderes vattacukor nem jön vissza, akkor talán meg is találtam. 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 23.

Update:

emitaylor23

2020. február 6.

Érdekes viszonyom van a Burberry illatokkal, egyszer azt mondom, méltatlanul hanyagolt, egytől-egyig érdekes, izgalmas illatok, aztán megszerzek egyet és mégsem kattanok rá. Életem elsője, a körtés-füstös for women volt, alig vártam, hogy újra beszerezzem, mégis ritkán nyúlok utána. A beat-et egy szép nyári napon próbáltam ki, többen is megkérdezték, mi ez a harapnivaló csoda. Tényleg fincsi és valami régi illat ugrik be róla, gyerekkorom messzeringó világa, talán dezodor, vagy Magdi dadus néni arckréme. Tartós is, valami mégis hiányzik részemről a katarzishoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

Mantra

2020. január 4.

Ez egy nagyon-nagyon szerethető komfortillat, ami sosem fog fejbe vágni vagy a tömegből kiemelni, de nagyon hűségesen elkísér a mindennapokban és halványan körbeleng. Nyitásként rajtam jól dominálnak a citrusos összetevők, a kissé fanyar tea. Viszonylag gyorsan érkezik a púderes édesség, ami sokáig megmarad. Kellemes, tiszta illat hétköznapokra. Kíváncsi vagyok melegebb időben mit produkál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Nenuka

2019. december 11.

Kókuszos, édes illat. A burberry elég alábecsült cég illatok terén, pedig szinte csak nagyszerű illatai vannak... A London, a Body, A her, a Brit mind zseniális! Hétköznapokra mindenképp, némelyik alkalmakra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Nushi

2019. október 8.

Édeskés mosószer illat. Sajnos a teát egyáltalán nem érzem. Nem rossz illat de gyanítom egy teljes nap után már idegesítene, hogy milyen egysíkú. Az üvege nagyon cuki.Aki kedveli az egyszerűbb édes illatokat kedvenc lehet. Brutálisan erős a tegnapi fél fújást még Guerlainék kis fekete ruhája mellett is érzem pedig már kétszer is fürödtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Kusika

2019. szeptember 21.

Nekem valahogy nem igazán jött be olyan 12 egy tucat illata volt édes púder és de semmi csavar ¡ kényszeredve elfújkáltam
de alig várom ,hogy elfogyjon.Tartóssága,intenzitása jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

de alig várom ,hogy elfogyjon.Tartóssága,intenzitása jó.

wildrose

2019. augusztus 5.

Kifújáskor fűszeres-citrusos, aztán friss teát érezni, leszáradáskor pedig puha pézsmás. Könnyű, friss, szellős komfortillat, cseppet sem tolakodó, de rajtam szinte nem is érezni, a tartóssága pedig kifejezetten gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Micike68

2019. július 18.

Évekig elkerültem a burberry illatokat, mert dohosnak, szárazvirágosnak naftalinosnak éreztem őket. Aztán egyszer egy akció során tesztcsík híján az egyiket a bőrömre fújtam, és teljesen el voltam ájulva tőle. Köszönő viszonyban sem volt az ott kibontakozó illat az addig papíron érzettekkel. Azóta már több burberry illatom is van itthon, köztük a The beat is. Nagyon kellemes, púderes-citrusos illattá válik a bőrömön. Nem nyomja el az embert, de érzi a környezetem. Mindennapi használatra, munkába kitűnő választás. A tartóssága azonban rajtam közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

flobianti

2019. április 26.

Nem régen érkezett, kellemes illat, olyan kis komfortillat. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)