Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2013. február 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 1500 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Sopron, fizetés: --
Ár: 8000 Ft+posta/foxpost , Eladó: Mariann1984
Állapot: Hasznalt, Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalást követően szem.atadas,postan maradó csomag v. Foxpost
Nichoca

2019. október 9.

Kellemes kis illat. 2 éve használtam,most újra megvettem. Olyan az illata,mint a B.U. Heartbeat-nek szerintem némi Cacharel-Amor amor beütéssel. Aki szereti a púderes illatot,nyugodtan vegye meg mert tartós is. Az Amor amort pl. évekig használtam. :) Ez is egy készletben maradó illat lesz. Persze T.M. Alien a kedvenc de kell egy ilyen is.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Nushi

2019. október 8.

Édeskés mosószer illat. Sajnos a teát egyáltalán nem érzem. Nem rossz illat de gyanítom egy teljes nap után már idegesítene, hogy milyen egysíkú. Az üvege nagyon cuki.Aki kedveli az egyszerűbb édes illatokat kedvenc lehet. Brutálisan erős a tegnapi fél fújást még Guerlainék kis fekete ruhája mellett is érzem pedig már kétszer is fürödtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Kusika

2019. szeptember 21.

Nekem valahogy nem igazán jött be olyan 12 egy tucat illata volt édes púder és de semmi csavar ¡ kényszeredve elfújkáltam
de alig várom ,hogy elfogyjon.Tartóssága,intenzitása jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

de alig várom ,hogy elfogyjon.Tartóssága,intenzitása jó.

Qwerty

2019. szeptember 11.

Eddig az egyetlen Burberry, ami nem változik szörnnyé rajtam, édes-krémes-fűszeres meleg illat marad. Nekem kicsit túl édes is és rajtam valami rettenetesen erős. Néha megszagolom a dobozban, de meg kell várnom a télikabátos időt, hogy karácsonyi sütit csináljon belőlem. Nem tudom milyen perverz okból vágyom az élményre, de túl sokat kerülgetem mostanában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

wildrose

2019. augusztus 5.

Kifújáskor fűszeres-citrusos, aztán friss teát érezni, leszáradáskor pedig puha pézsmás. Könnyű, friss, szellős komfortillat, cseppet sem tolakodó, de rajtam szinte nem is érezni, a tartóssága pedig kifejezetten gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Micike68

2019. július 18.

Évekig elkerültem a burberry illatokat, mert dohosnak, szárazvirágosnak naftalinosnak éreztem őket. Aztán egyszer egy akció során tesztcsík híján az egyiket a bőrömre fújtam, és teljesen el voltam ájulva tőle. Köszönő viszonyban sem volt az ott kibontakozó illat az addig papíron érzettekkel. Azóta már több burberry illatom is van itthon, köztük a The beat is. Nagyon kellemes, púderes-citrusos illattá válik a bőrömön. Nem nyomja el az embert, de érzi a környezetem. Mindennapi használatra, munkába kitűnő választás. A tartóssága azonban rajtam közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

flobianti

2019. április 26.

Nem régen érkezett, kellemes illat, olyan kis komfortillat. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Redrosebunch

2019. április 6.

Ez az egyik kedvenc hétköznapi illatom. Nem tolakodó, irodába is tökéletes. Én ajánlásra próbáltam ki és nem lett szerelem első szaglásra. Szép lassan történt, hogy már nem tudnék lemondani róla. Már a harmadik üveget tervezem megvenni. Alapdarab lett nálam. Nagyon érdekes hatása van, mert a citrusossága mellett púderes, igazi tisztaság érzetet kelt, de nem úgy, mintha mondjuk tusfürdő lenne. Kifinomultan. Nem véletlen, hogy ilyen régóta népszerű. Diszkrét, mégis mindenki megdícséri. Szerintem nagyon jó befektetés, ha egy nőies hétköznapra használandó parfümöt szeretnél!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

yudiger

2019. április 2.

A Notino leírása szerint fás-virágos illat, az én orrom szerint inkább citrusos-púderes. Egy barátnőmön éreztem először, nagyon tetszett rajta. Magamon mintha nem mutatna olyan jól, de kellemes, irodai viseletre mindennapi használatra kiváló illat. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

zsofiaa96

2019. március 18.

Karácsonyra kaptam ajándékba ezt a parfümöt és azonnal beleszerettem. Mikor megkaptam egyet fújtam a levegőbe, akkor is kellemesnek találtam, úgy gondoltam egynek jó lesz. Aztán amióta először befújtam vele magamat, azóta imádom. Friss,különleges és édeskés. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 14700

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)