Best of Beauty 2019

Burt's Bees

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ruszi, Módosítva: 2012. március 16.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Mézzel.

fancsmancs

2019. július 12.

Sokadszor veszem újra, nagyon szeretem. Nagyon jól ápol, szuper összetevői vannak. Felkenés után a mentától kicsit hűsíti az ajkakat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Luna1024

2019. május 22.

Rengeteget hallottam már róla, így legutóbbi Mülleres ámokfutásom során nem sokat gondolkodtam, megvegyem-e. :D Nekem alapvetően tetszik, annak ellenére, hogy a csoda-hatás elmaradt. Csak esténként használom, akkor viszont jó vastag rétegben. Reggelre a szám puha, hidratált, az ajkak barázdái kisimulnak, és ez a hatás elég tartós is. :) Igazából nem különösebben cserepesek az ajkaim, kivéve télen, de akkor katasztrófa tud lenni a helyzet, gondolom ez nem meglepő... Tavasztól őszig számomra megfelelő, igazán hidegben viszont lehet, hogy másra váltanék, mivel még intenzívebb hidratálást azért el tudnék viselni...
Amúgy elsőre nagyon meglepődtem, tiszta Carmex-utóérzet: ez is mentolos, ennél fogva picit csipkedi, hűsíti a bőrömet, és az illata is finom édes-mentolos. Negro cukorkára emlékeztet, én nagyon szeretem. :) Az állaguk más: a Carmex csúszós, ez inkább viaszosabb. Tetszenek a gyönyörű összetevők, és az, hogy kicsi, utazóbarát mérete ellenére nagyon sokáig elég: nekem 3-4 hét alatt, napi használattal alig fogyott belőle...
Az állaga elég nehéz, a színe viszont teljesen átlátszó, így vékony rétegben el tudom képzelni nappalra is, mondjuk egy matt rúzs alá.
A stiftes kiszerelést kifejezetten nem szeretem, ez az én egyéni hülyeségem... A tégelyesnél még mindig jobb, de preferálnám, ha inkább tubusos lenne.

Én összességében szeretem és elégedett vagyok, de nem győzött meg annyira, hogy a továbbiakban csak ezt vegyem újra, meg hát ajakápolók terén hajt a kíváncsiság... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

kingag

2019. április 15.

Felülmúlta a Carmexet! :) Kellemesebb az íze, amiért nem hagy mentolos, enyhén csípős érzetet az ajkakon, Az összetevői is egész jók. Még nem használom olyan régóta, de bízom benne, hogy ez nem az a fajta ajakápoló mint a labello és társai, hogy minél jobban kenem vele az ajkaimat, egy idő után annál szárazabb lesz...
Eddig megérdemelt az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Eddig megérdemelt az 5*!

Suncrown

2019. április 13.

Jo, tetszik. Engem a szaga nem zavar, kulonosebb izt sem erzek, onmagaban is jo, es tartos ruzsra felvive is szuper. Ruzshatas anelkul, hogy barkit is osszekennek a ruzsommal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

lauraszolloskei

2019. március 29.

Ajakápoló mániás lévén úgy éreztem ez kötelező darab, de kicsit csalódás volt. Nekem az állaga tetszik, szeretem a nehezebb ajakápolókat, viszont valóban nem hidratál olyan jól. Az illata viszont jó, nekem egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

adra

2019. március 26.

Csatlakozom az "utálkozókhoz" :D Szerettem volna szeretni, de nem megy, borzalmas ajakápoló. Gyógyszer miatt kiszáradt számra vettem, mert otthonhagytam a jó kis alverdás körömvirágos ajakápolót és hát... no comment. A mentolos kemény waxos szörnyedelem kiült a száraz részek tetejére és semmit sem ápolt, a borsmenta olaj pedig szerintem rontott is rajta.. Ennyi pénzért veszek 5 darab alverdéset, és boldogan élek, amíg a száraz cafatok le nem szakadnak a számról ..B O T R Á N Y

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

babyface

2019. március 14.

nem, nem és NEM! az egyik legrosszabb ajakápoló, amivel valaha is találkoztam. már azt is egy jelnek kellett volna tekintenem, hogy alig találtam meg a Müllerben (a bio részlegen volt ki gondolta volna...), de annyi szuper vélemény van itt róla, hogy gondoltam olyan nagyon nem lőhetek mellé. :D tévedtem. az állaga viaszos, nehezen kenhető, megül az ajkakon egy ilyen nehéz, fullasztó bevonatot képez a számon, ami olyan mentolos mint a veszedelem. :D mikor lecsókoltam a kedvest még ő is felháborodva jegyezte meg, hogy atttyavilág! milyen mentolos a kencéd. hidratálása is egy nagy nulla, kenegethetem égre földre ezt a testes matériát semmit nem hidratál... nagy duzzogva használgatom, mivel nem kevés pénzt adtam ki érte, de lehet előbb utóbb a kukában vagy anyukámnál végzi. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

slytherclaw

2019. február 1.

Az idei telem felfedezése és az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Van jól bevált ajakápolóm a Lushtól (Honey Trap), de azt csak reggel és este használom, mert nem akarok piszkos kézzel nyúlkálni bele, úgyhogy valami kabátzsebbe való kiszerelés után néztem. Nagyon jól hidratál, nem szárad a használata mellett cafatosra a szám napközben és még az illata/íze is finom. Nem kell folyton újrakenni, amit díjazok, elég naponta max. kétszer, akkor is, ha sokat vagyok kint. A hatásához mérten nem tartom drágának, szerintem érdemes beruházni rá, mert nem is fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

pinkyy

2019. január 31.

Méhecske-illatú és jól hidratálja az ajkakat :) Én szerettem, de hatásosságra továbbra is a carmex a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

haloittbarbi

2018. december 13.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. A Carmex mellé (hangsúlyozom mellé, mivel a Carmexet le nem cserélném másra) vásároltam. A mentolossága nagyon is tetszik benne, viszont a hidratáló képessége körülbelül a nullához közelít. Túl kemény, ezért úgy érzem hiába kenem vele a számat alig képez rajta réteget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.