Burt's Bees

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ruszi, Módosítva: 2012. március 16.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Mézzel.

Szotymoty

2022. március 23.

Régebben a gránátalmás verzióját használtam, azt rettentően szerettem. Most egy simát vettem, és vártam a mentolos hatást. Elég frissítő, és pont ezért nem szeretem elalvás előtt. A másik ok, amiért nem ajánlom, az az, hogy nekem az alapból puha ajkaimat szétszárította. Alapból a lanolint se bírja a bőröm, és a fitokozmetikumokat se. Nem is tudom, miért gondoltam, hogy majd pont a borsmentaolajat fogja tapsikolva fogadni. Szóval én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

bibi24

2022. március 21.

Ajándékba kaptam, nagyon kíváncsi voltam erre a termékre mert nagyon jókat hallottam a márkáról. Ez az ajakápoló szörnyen szárította az ajkamat úgy, hogy égett és pár hétig csontszáraz volt. A borsmenta olaj miatt lehet, száraz ajkakra nem ajánlanám ennyire nem csalódtam még termékben. Nem hogy nem használ, hanem rontott az ajkam állapotán :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

kabszi

2021. szeptember 8.

Elhasznaltam egy tubussal, de egyáltalán nem éreztem, hogy jobb lenne bármelyik másik ajakapolonal… nagyon rovid ideig hidratal

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

reny

2021. július 5.

Carmex függőként próbálok mindig más alternatívát keresni,de eddig talán ez a legborzalmasabb. Ez konkrétan büdös és nem is olyan ápoló hatású, mint a camex, nagyon hamar meg is romlott ,amitől még borzalmasabb szaga és íze lett. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

sannabella

2021. május 12.

UPDATE:
Elhasználtam az egészet, újra is vettem. Nagyon szuper, kényelmes, bevált, jár az 5 csillag.

Valóban, hasonlít a Carmex-re, de ez nekem valahogy sokkal jobban bejön. Nem hagy maga után "csúszós" érzetet, nem olyan, mintha lenne egy réteg az ajkaimon. Tetszik, hogy a bőröm melege nem olvasztja meg, mivel a carmex-nél és a vazelinnál is észleltem, hogy hő hatására lefolyik az ajkamról.
A mentolos bizsergető érzés gyorsan elmúlik, utána véleményem szerint alig lehet észrevenni, hogy rajtam van. Jó sűrű az állaga, összességében nekem nagyon tetszik a termék.
Nem tudok sokat elmondani az ápoló hatásáról, mivel csak pár napja használom, szóval ha valaki gyors csodaszert szeretne, akkor ne ezt válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

UPDATE:

sziku

2021. április 21.

Elsőre meghökkentő volt hogy borsmenta van benne, és egyáltalán nem tetszett, se az illata, se az hogy mentolos. Viszont egy pár nap után elkezdtem megkedvelni, mert imádom hogy ilyen sűrű az állaga és nem hagy ragacsos, fénylő réteget a számon mintha margarinnal kentem volna be. Nem kell félni hogy beleragad a hajam, vagy hogy rákenem az egészet a párnámra mert elég természetes érzete van. Tök szuperül hidratál, szépek tőle az ajkaim. A mentoltól még ki is pirosodik egy kicsit, amitől élettelivé válik az arc. Szóval nekem nagyon bejött. Legközelebb kettőt veszek belőle hogy táskámban és itthon is legyen egy. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

paalkinga

2021. március 9.

Nagyon nem tetszik, hogy szinte olvashatatlanul kis betűkkel írják rá a csomagolására, hogy borsmentaolajas, így amikor megvettem, én nem figyeltem erre és kellemetlen meglepetés volt. A rémesen erős mentolos íze nagyon csípte a számat, nekem sajnos ez nem jött be, sokkal agresszívabb, mint a Carmex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

rosiecheecks

2020. december 7.

Nem rossz, de ennyiert mar egy Carmex jobban megeri. Ez a mennyiseg nalam alig 3 honapig birja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

vivitrius

2020. november 10.

Alapvetően carmex-párti vagyok, de annyian dícsértétek, gondoltam kipróbálom. Hát mit mondjak, elmegy. Nem dobtam tőle hátast, nekem sokkal jobban bejött a carmex még úgy is, hogy annak utálom a szagát. Nagyon irritál a borsmentaolaj ebben a termékben, illetve teljesen mindegy, hány rétegben kenem, hamar lekopik. Szép tőle a szám, amikor fent van, azzal nincs gond. Ugyanakkor lekopás után már húzódik, feszül az ajkam. Nem mondom, hogy pénzkidobás, de nem újravevős. Nálam ettől még a labello-k is jobban funkcionáltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

borifeher

2020. szeptember 24.

Télen és nyáron is egyaránt használom; bevált: csodásan hidratál. Régebben carmex mániás voltam, de azt meguntam/nem találtam hatékonynak többé, így az összetevők láttán gondoltam teszek egy próbát és veszek egyet, megérte :) Azóta az original mellett beszereztem a kókuszos-körtés verziót is ami igazi szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.