Burt's Bees

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ruszi, Módosítva: 2012. március 16.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Mézzel.

paalkinga

2021. március 9.

Nagyon nem tetszik, hogy szinte olvashatatlanul kis betűkkel írják rá a csomagolására, hogy borsmentaolajas, így amikor megvettem, én nem figyeltem erre és kellemetlen meglepetés volt. A rémesen erős mentolos íze nagyon csípte a számat, nekem sajnos ez nem jött be, sokkal agresszívabb, mint a Carmex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

sannabella

2021. január 23.

Valóban, hasonlít a Carmex-re, de ez nekem valahogy sokkal jobban bejön. Nem hagy maga után "csúszós" érzetet, nem olyan, mintha lenne egy réteg az ajkaimon. Tetszik, hogy a bőröm melege nem olvasztja meg, mivel a carmex-nél és a vazelinnál is észleltem, hogy hő hatására lefolyik az ajkamról.
A mentolos bizsergető érzés gyorsan elmúlik, utána véleményem szerint alig lehet észrevenni, hogy rajtam van. Jó sűrű az állaga, összességében nekem nagyon tetszik a termék.
Nem tudok sokat elmondani az ápoló hatásáról, mivel csak pár napja használom, szóval ha valaki gyors csodaszert szeretne, akkor ne ezt válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

rosiecheecks

2020. december 7.

Nem rossz, de ennyiert mar egy Carmex jobban megeri. Ez a mennyiseg nalam alig 3 honapig birja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

vivitrius

2020. november 10.

Alapvetően carmex-párti vagyok, de annyian dícsértétek, gondoltam kipróbálom. Hát mit mondjak, elmegy. Nem dobtam tőle hátast, nekem sokkal jobban bejött a carmex még úgy is, hogy annak utálom a szagát. Nagyon irritál a borsmentaolaj ebben a termékben, illetve teljesen mindegy, hány rétegben kenem, hamar lekopik. Szép tőle a szám, amikor fent van, azzal nincs gond. Ugyanakkor lekopás után már húzódik, feszül az ajkam. Nem mondom, hogy pénzkidobás, de nem újravevős. Nálam ettől még a labello-k is jobban funkcionáltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

borifeher

2020. szeptember 24.

Télen és nyáron is egyaránt használom; bevált: csodásan hidratál. Régebben carmex mániás voltam, de azt meguntam/nem találtam hatékonynak többé, így az összetevők láttán gondoltam teszek egy próbát és veszek egyet, megérte :) Azóta az original mellett beszereztem a kókuszos-körtés verziót is ami igazi szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

dkitti87

2020. július 9.

Wild Cherry illat van meg nekem, nagyon szeretem, iszonyatosan jól hidratálja az ajkaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

vikimaja

2020. június 2.

Télen a hidegebb időben végig használtam, nekem nagyon beválat az erősen cserepesedő ajkaimra, szépen puhává varázsolta őket. A mentol miatt néhány embernek kellemetlen lehet, de engem egyálatalán nem zavar. Biztosan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

amt54

2020. május 29.

Nekem a violet színű van ebből, a szájápolás alda és omegája. Én rúzs helyett is használom, vagy szájfény helyett vagy szájápoló helyett. Egyszerűen csoda amit az ajkakkal művel. A színe is pont passzol hozzám, jobbat nem találtam sosem (tél típusú vagyok). Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

nusmanna

2020. május 28.

Régóta nem használtam mást csak carmexet, de gondoltam, hogy teszek egy próbát és milyen jól tettem. Extra puha ajkakat varázsol. Allig várom, hogy a többit termékét is kiprobálhassam a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

alegria800

2020. május 13.

Évek ótahasználom és úgy néz ki ez marad, nem találok növényi alternatívát ami olcsó és jó is. (Nalunk csak kb masfel €... )
Egész évben használom az erősen cserepesedő ajkaimra és nagyon elégedett vagyok vele.
A mehecskek kizsákmányolása ellenére 6*. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

A mehecskek kizsákmányolása ellenére 6*. =)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.