Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Bársonyosan gazdag, teljesen természetes kézkrém.

Aloe Vera és E-vitamin tartalma révén hidratálja, a méhviasz pedig kondicionálja a bőrt.

Trópusi banán illattal.

nyuszo

2018. december 2.

Ez egy fantasztikus krém.... csak nem kézre! Nekem kézen nagyon zsíros, nem szívódik be. A lábaimmal viszont csodát művelt, konkrétabban a sarkammal! Heti 1-2 használat, éjszakára bekenem (nagyon kevés elég belőle!), zoknit húzok rá, reggelre olyan puha a sarkam, mint a babáké! Kb. fél éve használom, azóta nem volt szükség sarokreszelőre! Finom az illata, nagyon kiadós, elsőre drágának tűnhet, de szerintem megtérül....

Update! Pontosan 1 évig volt elég ez a kis tégely a teljeskörű lábápolásomra! Ezidő alatt semmi mást nem használtam a lábaimra, értendő ezalatt :
NO sarokreszelő
NO hámlasztókrémek
NO lábradír
NO lábápolókrémek!
Ez alapján ki merem jelenteni, hogy ennél olcsóbb és hatékonyabb lábápoló nem létezik!
Beruházok a következő évre is!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 2.

NO sarokreszelő
NO hámlasztókrémek
NO lábradír
NO lábápolókrémek!
Beruházok a következő évre is!!! :)

kataveronika

2016. október 27.

Mint kézkrém, nagyszerű hatása van, de nagyon lassan szívódik fel; így inkább a lábfejemre használom, ha szükséges - éjjelente. Ott is remekül működik. Én az ebay-en vettem, ott is drága volt, de megéri, mert már másfél éve használom, és még mindig van belőle. Az illata fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

karli

Korcsoport: < 18
2016. február 7.

Kipróbáltam a Müllerben, szerintem isteni az illata, és a hatása is. Nagyon keveset kentem a kezemre, az állaga mint a vaj, mégis gyorsan beszívódik. Először tényleg érezni a banánt, felkenve eltűnik, de nekem így is tetszik az illata, hasonló mint a mandula tejes változaté. Kár, hogy olyan drága, lehet majd a 15%-os szombaton beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 7.

N0emi

2016. január 19.

A legjobb kézápoló, amit valaha használtam. Nagyon kellemes az illata, az állaga pedig jó sűrű, nem is krém, hanem balzsam vagy kenőcs inkább. Felkenéskor elég zsíros, bár nekem pár perc alatt beissza a kezem most a hideg időkben.Beszívódás után is hidratáltak maradnak a kezeim, a hatása 2-3 kézmosást is kibír :)
Az egyetlen negatívum nyilván az ára (soha nem adtam még ennyit kézkrémért...). Nekem elég gyorsan fogy, mert napközben is használom(akár többször is a száraz részekre főleg). A téli hónapokra viszont megéri beruházni rá szerintem. Én is a feelunique-ról rendeltem, az ára talán ott a legkedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

horzso

2015. március 16.

Hihetetlen banános illata van, mint egy jó adag banánturmix, ami egy darabig a felvitel után meg is marad. :) Éjszakára használom, mert annyira sűrű és kiadós, kissé lassabban szívódik fel, mint én nappal szeretem. A hatása tökéletes, táplál, puhít, bársonyossá teszi a kéz bőrét. A kis tégely egyszerűen csak imádnivaló. :)
Én a Müllerben nem találtam, az ebay-ről rendeltem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 16.

Én a Müllerben nem találtam, az ebay-ről rendeltem meg.

Tvylvis

2014. február 23.

Ha már feltöltöttem, értékelem is :-)
Hatásában ugyanolyan jó, mint a mandulás-tejes testvére. Nagyon sűrű krém, ami remekül hidratál, ápolja a kiszáradt kezeket. Viszont ezt sem nagyon javasolt napközben használni, mert annyira testes, hogy nem szívja be az ember bőre, és utána ragad minden. Viszont éjszakai kiválóan alkalmazható. Kifejezetten erős banánillata van, ha valaki nem állja, akkor ne vegye meg. A csomagolása pedig ennek is nagyon helyes.
Tápláló éjszakai kézkrémnek kiváló.

Update: Nem olcsó, de rettentő kiadós. Már pár hete használom minden este, de nagyon nem fogyott belőle, pedig jól bekenem vele a kezem. És észrevettem, hogy az apró sebek (pl kis vágás, kiszáradt körömbőr) gyorsabban gyógyulnak...

Update 2: Mindennapos - és nem spórolós - esti használat mellett három hónap alatt fogyott el. Szerintem így az árát is nagyon megéri, jövő télre biztosan újraveszem (most még van a mandulásból). Egyértelműen marad az öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

Ha már feltöltöttem, értékelem is :-)
Tápláló éjszakai kézkrémnek kiváló.

encimokus

2014. január 19.

A tégelyben olyan illata van, mint egy a banánturmixnak, de felkenve sajnos nálam eltűnik, és savanykás illat marad. Maga a krém testes, nagyon tömény krém, este használom. Kevés kell belőle, sokáig elég egy üvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glucose

Kaolin 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.