Butter London

Ár:   $13.4   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   $13.4
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Butter London cég ikonikos 3 Free Nail Laquer körömlakkja. A cég termékei nem tartalmaznak formaldehidet, toluolt és DBP-t.

babajaga

2019. február 24.

Felejtos. Itt nalam nem olyan draga, de a minosege semmivel nem jobb, mint a sima bolti olcso lakke. Revlon, Loreal stb... siman birja tovabb, mint ez. Pattogzik a kormom vegerol mar masnap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

bara89

2015. november 25.

All hail the queen árnyalat van meg. Csodaszép, fed két rétegben, viszont drága, és egy nap után moshatom is le, mert egyáltalán nem tartós. Nem tudom, hogy az én példányommal van-e a baj, de biztos, hogy nem vásárolok több terméket a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

martissima

2014. július 29.

Nagyon jó kis körömlakk! Csodaszép színekben kapható :) A Toff árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, nagyon szépen fed 2 rétegben. Az állaga picit sűrű, ennek ellenére szépen terül, az ecsete pedig a hozzám hasonló, kevésbé ügyes versenyzőknek is megkönnyíti a dolgát.
Az ára elég húzós, viszont tartós, mennyiségileg is korrekt és az összetevő listája is megnyugtató.
Nekem ebayről sikerült beszereznem, szállítási költséggel együtt 3500 pénzért vesztegették..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

hajnalka39

2014. április 9.

Szerintem fantasztikus, nekem az "alapozó" annyira nem jött be,de "la moss" teljesen meggyőzött a márkával kapcsolatban. Nem találtam ennél tökéletesebb bordó színt,gyorsan szárad nagyon egyszerű vele dolgozni,még nekem is (rettenetesen remeg a kezem). Tényleg ódákat lehetne zengeni róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 9.

Erzsi73

2013. szeptember 18.

Színenként eléggé változó a minősége, 3 lakkom van a márkából, 2 tökéletes, viszont a 3. ami egy glitteres, hamar pattogzani kezdett.
Ami mellette szól, vannak nagyon különleges színe, főleg a glitteres körömlakkoknál szemmel látható a különbség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

ashley216

2013. április 19.

Elégedett vagyok vele nekem egy sárga és egy rózsaszín van belőle,de nagyon tartós egy rétegben és jól fed,gyorsan szárad,és úgy hallottam természetes anyagokat tartalmaz egy elég nagy kiszerelésű üvegben lehet kapni.Magyarországon azt hiszem nincsen.Színekben is nagy a választék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

knifeofdreams

2012. augusztus 13.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a lakkal. Színenként eltérő a fedése, de amiket én birtoklok (Wallis és Trout Pout) már 2 rétegben tökéletesen fednek. Gyorsan szárad, tartós,és nagyon divatos színválasztékban kapható. Az ára egy kicsit húzós, de hatalmas, kiadós adagot kap érte az ember, és nagyon pozitívuma, hogy 3 karcinogén anyagtól mentes. Az ára miatt azért nem valószínű, hogy csak úgy lecserélném a körömlakk készletemet erre a típusra, de én gyakorlatilag az év 365 napját körömlakkot hordok, úgyhogy a leggyakrabban használt színekből lehet, hogy beszerzek 1-1 darabot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology