Best of Beauty 2019

Butterfly Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. október 31.

Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

cherry93

2017. október 11.

Több mint öt(!!!!!!) éve vettem belőle egy százforintosban. Natúr, világosbarnás árnyalat. És nem akarom elhinni, de még ma is ugyanolyan tökéletes állagú (talán kicsit folyósabb is a kelleténél), gyorsan száradó, szépen terülő, ragyogó finisű. Nem tudom mit tettek ebbe a körömlakkba, de ez egy csoda.
Remélem lehet még kapni valahol, mert akkor bevásárolok belőle :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Remélem lehet még kapni valahol, mert akkor bevásárolok belőle :D

7ot

2015. július 29.

Nagyon tetszik ez a kerámiás hatás, ha szembe jön velem, mindig kell egy belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

Lory

2014. július 13.

Véletlenül botlottam bele,egy vegyesboltban,csak hát körömlakknak ritkán tudok ellenállni,így jutottam egy mentazöld árnyalathoz :)Teljesen elégedett vagyok vele,tavaly nyáron vásároltam,azóta sem kezdett besűrűsödni,szép a színe,3 napig kopás nélkül a körmön marad és 269ft volt az ára.Egyszerre vettük a barátnőmmel aki egy neon rózsaszín árnyalat tulajdonosa lett és ugyanolyan elégedett vele mint én.:) A kupakja kocka alakú,az ecsete meg elég rövid,ez lehet hogy valakit zavar a felkenésnél,engem annyira nem zavart,hogy csillagot vonjak le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 34 Lake / CI 15880, Red 6 / CI 15850, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77492, CI 77491, CI 12085, CI 42090, CI 77499, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 45370, Red 27 / CI 45410, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 73015, Titanium Dioxide / CI 77891

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.