Bvlgari

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 3.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: citrusos-vizes

Fej: mandarin

Szív: neroli

Alap: pacsuli, fenyőtömjén

Bvlgari Aqva Amara for Men
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Bvlgari Aqua Amara for Men 100ml tester
Ár: 20000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Teli, 100ml-es tester, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., XIII. kerületekben, vagy foxpost.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mariasoros

2020. szeptember 7.

Nyárra simán hordható nőként is. Fantasztikusan friss, üde illat, simán uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Jolti

2020. augusztus 10.

Abszolút ár / érték bajnok!
Ennyi pénzért hihetetlen jó minőségű parfümöt kapunk!
Egy picit tényleg szintetikus, főleg az eleje, de valahogy az egészet nézve mégsem zavaró egyáltalán!
Tél kivételével szerintem mindig hordható.
Egy keserűnarancsos., picit citrusos különleges illat.
Tartósság kiváló, simán 7-8 óra.
Projekciója 3 óra körül van, aztán elcsendesedik és egy szép auraként lebeg körülötted, néha még-meg csapva az orrodat!
Folyamatosan változik picit az illata.
Imádom!
Kár, hogy csak a 30 ml-s vettem, így jövő nyárra vennem kell egy 50 ml-es üveggel, hogy az Atlantiqve tesó ne árválkodjon a gyűjteményben!
Ja igen!
A design az gyönyörű és különleges!
Jó kézben tartani ezeket a kis kavicsokat'!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Abszolút ár / érték bajnok!
Ennyi pénzért hihetetlen jó minőségű parfümöt kapunk!
Tél kivételével szerintem mindig hordható.
Egy keserűnarancsos., picit citrusos különleges illat.
Tartósság kiváló, simán 7-8 óra.
Folyamatosan változik picit az illata.
Imádom!
Ja igen!
A design az gyönyörű és különleges!
Jó kézben tartani ezeket a kis kavicsokat'!

Edwin

2020. február 26.

Egész őszinte leszek, erről mérföldekről érződik, hogy szintetikus. Elképesztően mű mandarinos vizes illat, mégis tiszteletlenség lenne alul értékelni ezt a terméket, sőt.
Egyrészt úgy kell nekem, hogy így érzi az orrom,
másrészt ár-érték arányban az egyik legkellemesebb csalódás a nyári parfümök világában. Niche parfümöket megszégyenítő tartósságával és vetítésével vívja ki magának a tiszteletet és az elismerést ez az illat. Az én bőrömön egy könnyed 7, esetenként 8 óra + 2-3 órán át tartó projekció (kb. 80-100 cm).
Friss és üdítő. 20-25 fok felett tökéletes partner, kicsit unisex is, de sportosan elegáns - elegáns viselettel kifejezetten maszkulinnak is tud hatni.

Az erősen érződő szintetikussága miatt 3,5 csillagot adnék, de ár-érték aránya és tartóssága okán megérdemli az 5-öt, mert kategóriája egyik kiemelkedő parfümje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Egyrészt úgy kell nekem, hogy így érzi az orrom,

Rhodesian Ridgeback

2020. február 2.

Szinte kivétel nélkül tetszenek a BVLGARI AQUA sorozat darabjai, de állítom, ez (volt) az egyetlen az Atlantiqve mellett, ami meg is érte az árát. Egyedül ennek volt tartóssága (7-8 óra), projekciója (3-4 óra). Sajnos ennél a darabnál is elkövették azt a hibát, hogy csak limitált ideig volt elérhető. Nagy nehezen még rá lehet akadni 1-1 darabra. Januárban ezt a parfümöt szereztem be. Sajnos, nem sajnos, de be kellett látnom, parfum addictként vannak kiemelt kedvenceim, de nem nagyon van signature illatom; mert (most jön a lényeg) gyűjtő vagyok! Hogy ne menjek tönkre anyagilag, eldöntöttem, hogy havi egy (max. 2) illatot szerzek be. Örülök, hogy ezt beszereztem. Majd tavasszal és nyáron gyakran fogom használni. Ár-érték bajnok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

geucsa

2020. január 13.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc illatom. Minden napszakban más az illata. Szerintem pont úgy változik a nap folyamán, ahogy kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

elvanui

2019. január 19.

Én is imádom nőként:). Keserűnarancsos, fás, tengeri sós illat, olyan jó volt nyáron. Megkockáztatom, hogy nőkön talán még jobb is, bár örülök, ha megérzem egy férfin, mert legalább nem a Pákót viseli a delikvens, de én az enyémet nem adom:)! Rajtam rettentő sokáig bírja, és brutál szillázsa van, nem szabad túltolni, mert akkor ötmétres körzetben mindenki orrszőrzetét lepörköli:). Magabiztosan kísér, nagyon frissítő, nagyon hűvös, nagyon jó. Az üvege külön öt csillag, álomszép és simogatnivaló kis kavics.
Ott vannak ezek a Bvlgarik, szépen metszett (ehhe) darabok, a Femme, a Jasmin Noir, a Divina, a Black, a Thé Rouge, az Omnia, a Notte, húh, de jók voltak a régiek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

nyuszo

2018. október 8.

Amikor kifújtam, egy jellegzetes, olajosan édes illat csapta meg az orromat, amit mintha már éreztem volna valahol....
(Az Oriflame Amber Elixir Crystal parfümjének van nagyon hasonló illata...)
Bvlgariéktól nem ő lesz a kedvec férfi illatom, az már biztos! Kicsit émelyítőnek találom amiatt a fura olajos jegy miatt...
Az üvege viszont gyönyörű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

(Az Oriflame Amber Elixir Crystal parfümjének van nagyon hasonló illata...)
Az üvege viszont gyönyörű!

Romano

2018. július 2.

Befújtam az ingem úját vele a rossmannban, kb egy hete, es azóta érezhető benne az illat.
Ma a második mosás után is.
Kellemes, és intenzív illat.
Fel tettem a fogasra az ingem a nappaliban és egész nap beragyogta ez az illat a szobát.
Nekem ez a parfüm nagy kedvencem, a Roma Uomo, és a Versace The Dreamer, és a diesel plus masculine mellett.
Egy két helyen túl van árazva.De kis figyelmességgel, megbízható online shopokból, töredék áron hozzá lehet jutni.
Én biztos hogy nagyon betárazok belőle.
Különleges olasz kifinomult izléses elegancia.
Nagyon kellemes illat.
Maximális pontszám********

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Ma a második mosás után is.
Kellemes, és intenzív illat.
Én biztos hogy nagyon betárazok belőle.
Különleges olasz kifinomult izléses elegancia.
Nagyon kellemes illat.
Maximális pontszám********

GeoNautic

2018. március 5.

Én is a női parfümök között akadtam rá, kipróbáltam és beleszerettem. Többször futottam már bele spontán rendelésekbe, amiket később megbántam, úgyhogy gondoltam, előbb elolvasom itt a véleményeket. Totál megdöbbentett, hogy ez egy férfiaknak szánt parfüm, én nő létemre simán kompatibilisnek érzem magam vele, bár hozzáteszem, alapjáraton könnyen békülök az uniszex darabokkal is (Hermés, CK One stb.). Szóval újra bebizonyosodott, hogy érdemes próbálni, ismerkedni, érezni kategorizálás helyett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

jodocus

2018. március 1.

Kellemes, tengeri, citrusos-calabriai mandarin-illat, szikràzik nyáron. Télen nem történet.
Valszleg. 45-55 között nem nyomul az illat, mint pl. A L`air du Temps, de a középkorúak nyári szerelmi-illatvilágába bőven belefér... Aggszűzek kizárva! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.