Bvlgari

Ár:   111 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   111 300 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: napraforgó, ibolya, levendula

Kedi81

2018. február 7.

Nem szeretem a Bvlgari illatokat,valahogy olyan semmilyenek számomra vagy túl virágosak,Őrá viszont nagyon kíváncsi voltam a levendula-napraforgó összetevők miatt,úgy gondoltam biztos nagyon különleges illat,már az ára alapján is...meg,hogy még senki se véleményezte:-))

Hála Móninak-ezúton is köszönöm-enyém lehetett egy kis fújós belőle,tényleg különleges,egyedi illat,viszont nagyon virágos az én ízlésemnek,amin a levendula enyhít kicsit,de nem édeskéssé teszi,ahogy elképzeltem,hanem kesernyéssé,egyenlőre még tesztelgetem,ha már enyém lehetett ez a kis "kincs",de nem hiszem,hogy összebarátkozunk,ez a kesernyés vonal annyira nem tetszik,de majd meglátjuk....

Szép az üvege,tartós,nem egy hétköznapi illat,emiatt szerintem megérdemli a négy csillagot:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.