Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: kardamom, szantálfa

Szívjegyek: boróka, gyömbér, galanga

Alapjegyek: teakfa, dohányvirág, zöld jegyek

5 ml fújós Bvlgari BLV Pour Homme
Ár: 1500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

Jolti

2020. március 15.

A felfújás utáni első fél óra nagyon tetszik! Izgalmas gyömbéres, friss illat.
Azután eltűnik belőle ez a frissesség és izgalom és egy rendkívül nyugodt, tiszta púder illat marad hátra.
Maga az illat nagyon hosszan, 6-8 órát érződik, de nagyon bőrközeli.
Nagyon finom illat, de nem hoz lázba. Túl púderes. Olyan érzésem van vele, mint a Prada Amber-el, ott is túl van benne tolva a szappan illat, ebben meg a púder illat. Mondjuk, ha a kettő közül kellene választanom, akkor 100x inkább a Bvlgari BLV!
Olyan, mint amikor fürdetés-púderezés-öltözés után nyomsz egy puszit a pici babátok mellkasára / pocijára és beszívod azt a gyönyörű baba illatot!
Tiszta, púderes, imádatos illat! ( A legszebb illat a világon, amit egy apa, vagy egy anya érezhet! )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 15.

A felfújás utáni első fél óra nagyon tetszik! Izgalmas gyömbéres, friss illat.
Maga az illat nagyon hosszan, 6-8 órát érződik, de nagyon bőrközeli.

csakmoni

2018. január 15.

Kisfújóst vettem, mert üzletben már nem látom.A fejillata a gyömbérrel nagyon tetszik, sajnos, ez a frissesség hamar elmúlik a bőrömön, és egy nagyon enyhe kissé fűszeres alap marad, nem nevezném púderesnek vagy szappanosnak. Nagyon bőrközeli, nyugodt, ápolt illat.. A férjem bőrén jobb, mint rajtam.
Teljesen oda vagyok az üvegéért, a női párjáért is, üresen is vennék, írjatok bátran, ha akad valakinél felesleges:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 15.

karakumsivatag

2017. október 20.

Mivel a női BLV-t már nem lehet kapni, ezért gondoltam, hogy egy minta erejéig teszek vele egy próbát. A női változat picivel púderesebb, de nőként ezt is szívesen hordanám. Elsőre nagyon érzem benne a gyömbért, aztán átmegy tisztaságillatba. Nyárra ideális lehet. Még nem tudom, hogy mintán kívül üvegeset is beszerzek-e, mivel hasonlóan friss Morillas illatom van már nőiben:) Jár neki az ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 20.

ALettah

2017. március 9.

Ez számomra a tökéletes férfiillat, nyugodt, férfias de mégis gyengéd és valami bohókás kacsintást is adnak neki a fűszerek. A párom illata, naná!
Leginkább a gyömbért és a kardamont érzem ki, és az egésznek van egy lágy, picit szappanos, tiszta alapja. A Fragrantikás illatjegyekből nem tudok rájönni, hogy mi lehet az, talán az egésznek a keveréke.
Alberto Morillas illat, akár az Omnia sorozat vagy a Goldea és Rose Goldea, amiért szintén rajongok, nem is beszélve a szívemcsücske Versace Bright Chrystalról. De a CK One-t is ő alkotta - na, ezért nem rajongok, de kétségtelenül az egyik legismertebb illat a világon.
A párom azt mondta, hogy ő ezennel be is fejezte a keresgélést az illatok terén, megtalálta az igazit. Én pedig örülök neki. A 100 ml-es adaggal szerintem nyugdíjba is mehet, egy cseppet szokott hinteni a nyaktájékra reggel, és este még érződik. Tartósság, minőség is 5 csillag, ehhez képest az ára sem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Gabicc

2016. június 10.

Sajnos nagyon rossz vagyok illatok leírásában de megpróbálom körülírni. :D Fiatalos friss illat, viszont kicsit sem citrusos, amit imádok benne. Én férfiakon sokkal jobban szeretem ezeket a visszafogott, kicsit sem erős, tolakodó illatokat. Nem túl erősen fűszeres illat, hanem a kellemes fajta. Nekem telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Diana82

2015. október 7.

Szerintem isteni illata van, és az üveg színe sem utolsó. Hűvös, modern, férfias, fűszeres illat. Alig várom, hogy megajándékozzam a páromat vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.