Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2012. április 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: narancs, rózsaszín bors, bergamot
Szívjegyek: füge, tea
Alapjegyek: pézsma, gyanta, dió

Ár: 1500 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ferita

2019. június 18.

Nagyon szeretem a teás illatokat. Először mintát próbáltam és azonnal tudtam,hogy kell nekem egy kicsit több is belőle. Nagyon finom nőies,kicsit fűszeres illata van. Én a sima Omniához tudnám hasonlítani.
Remélem sokáig kapható marad,mert ha elfogy újraveszem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Remélem sokáig kapható marad,mert ha elfogy újraveszem 🙂

Szofi1101

2019. április 30.

A valaha volt legkedvencebb illatom. Külföldről kaptam nagyon sok évvel ezelőtt, kb 12, és akkor még kerek gömb (olyan klasszikus bvgaris) csomagolása volt. Egy időben nem lehetett kapni, most néztem és online lehet kapni éppen. Egyszer úgyis újraveszem, akármennyibe is kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

nyuszo

2019. február 1.

Teás.
Füstös.
Fanyar.
(Kifújáskor emlékeztet Lady Gaga Eau de Gaga-ra, csak kicsit gyümisebb, és kevésbé füstös...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Teás.
Füstös.
Fanyar.

Renike77

2019. január 12.

Szuper illat, rajtam erős, virágos jellegű. Úgy találtam rá, hogy valakit megkérdeztem az utcán, mert akkor is egy különleges, nőcis virágillatot éreztem. Ebből következik, hogy annyira jó, hogy azonnal meg kellett tudnom, mi ez, egy leszólítás sem riasztott vissza :-). Utána meglepődve láttam a különleges összetevőket. Most már érzem benne a teát, stb. De továbbra is isteni, virágos jellegű rajtam.
Akkor ár-érték arányban nevetségesen olcsó volt, több üveggel elhasználtam örömömben :-)).
Aztán jött a reformkor: az illat maradt (legalább ezt nem rontották el), az ára megnégyszereződött.... Eau de Cologne, de ez a tartósságát nem rontja le érdekes módon.
Rengeteg unisex illatot ismerek, de ezt kivételesen csak csajokon tudom elképzelni. Szerintem nagyon jó illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

annama

2017. november 22.

Többen írjátok, hogy már nem kapható. Én tegnap próbáltam a douglasban, és online is sok helyen kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

elvanui

2017. november 12.

Haajj, de nagyon imádtam! Rajtam fűszeres- aszalt gyümôlcsös diós volt, nem sok roiboost éreztem benne ( pedig szeretem nagyon, más teát nem is ihatok mondjuk:P). Jó volt ősszel, jó volt nyáron, télire is volt elég test benne... Egy korszak illata. Ilyet sokévente egyszer sikerül létrehozni, lett is kultusza rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Kacus

2017. július 29.

Kedves Agigi!

Én sem tudok kapcsolatba lépni Veled, ezért itt írok. Van egy szinte teli 100 ml-es üvegem, de sajnos fogalmam sincs mikor kaptam (években mérhető). Félretettem, hátha később lesz köztünk valami, de még mindig semmi. :) Nem az én illatom. Ha valakinek örömet okozok vele, szívesen átadom.

Üdv:
Kata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Kedves Agigi!

Üdv:
Kata

szeliger

2017. január 20.

Szeretem a teákat, mármint a valódi teákat, nap nem múlhat el legalább egy csésze tea nélkül. Nem szeretem a rooibost, de hát az nem is igazi tea. Így aztán azt mondhatom, hogy a tearajongó énemnek csalódás ez a parfüm. A kifújást követő első pillanatokban nagyon intenzív teás illat, valószínűleg az emlékképek előhívásában az élénkebb bergamotos jegy is felelős. Az én bőrömön aztán hamarosan fűszeres gyantássá válik, a teás jegy ( ami amúgy sem az én teám) teljesen eltűnik és az összbenyomás inkább férfias lesz, mintsem női parfümöt idéz. Bőrközeli, komfortos hatósugarú illat, amibe szívesen bele-beleszippantgatok, de nem szívesen viselném. Nekem nem fog hiányozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 20.

Agigi

2017. január 16.

Teljes szerelem.. es egyben totalis csalodas is, mert nem gyartjak, erthetetlen modon... felfoghatatlan, hogy egy ilyen kulonleges parfumot hogy lehet megszuntetni ???
Most rendeltem 1 utanzatot, gondolvan, h hatha vmennyire emlekeztet a voros szerelmemre..de sajnos az elso fujas utan kb fel oraval vmi teljesen mas illat jon ki belole, a kifutasa pedig nulla, nem marad szinte semmi a boron belole par ora mulva...
Ha valakinel lapul meg 1 eredeti uvegcse, aki annyira nincs oda ezert az illatert, attol szivesen atveszem :)
Koszi !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Koszi !!

Sisszy

2016. december 31.

Nagyon karakteres illat, nem gondolom, hogy azonnal mindenkinek a kedvence lesz. Az illata sokáig megmarad, azonban az én bőrömön veszít az "erősségéből" és nagyon kellemes, meleg illattá szelídül, így később már csak a teás-fügés jegyek dominálnak. Egy idő után azonban már sok volt nekem és nem tudtam sokáig egyfolytában használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Octyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Citral, Citronellol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.