Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 szeptemberében megjelenő orientális-virágos női illat.

A Goldea-sorozat új tagjaként Alberto Morillas egy olyan illatot szeretett volna létrehozni, ami egyszerre testesíti meg az erőteljes szexuális vonzerőt és az "arany istennő" romantikus eszméjét. A kampány arca Bella Hadid (a híres modell, Gigi Hadid húga), aki a következőképp jellemezte az illatot: „nagyon maszkulin, ugyanakkor nőies is. Arra emlékeztet, mintha édesapám kölnijét egyesítették volna anya legnőiesebb parfümjével. Nagyon szexi illat.”

Fejjegyek: bergamott, fekete bors, szeder

Szívjegyek: fekete bazsarózsa, éjjeli jázmin, rózsa, tubarózsa

Alapjegyek: pacsuli, fekete pézsma, vetiver, moha

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP FÚJÓSBAN!
Ár: 5 ml 1400 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: saját, eredeti parfümömből frissen fújva 5/10 ml-es parfümszóróba, Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm
ÜVEGÉBEN Bvlgari Goldea The Roman Night EDP
Ár: 6800 , Eladó: RekaKrem
Állapot: 30 ml tele, Helyszín: PÉCS, fizetés: posta, foxpost
lacrymosa88

2019. augusztus 1.

Mintha édesapám régi tubusos borotválkozó krémje lenne. Idővel édeskés virágillat is vegyül hozzá, de az sem segít rajta. Ahhoz képest, hogy márkás és drága, egy közönséges 100 Ft-os bolt kölnijére hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Timi8

2019. július 21.

Update 3.: Igen! Talán melegben még jobb, még tartòsabb, és minél melegebb az idő annál jobban elkrémesedik a bőrön. Hát, ez marhajòl sikerült kis darab. Csillagos 5.!

Update 2.: Felpontozva!!!
Tegnapi vizsgaillatomnak Őt választottam, és hála az égnek még szerencsét is hozott a kis magabiztosság mellé (amit utòlag csakis ennek az illatnak tulajdonìtok). Pont kellemesen legngett körbe, és eppen annyi pluszt adott amennyire szükségem volt. Igazibòl két "nagyvadam" ellen nyert tegnap mert vagy Coco Noire-t vagy pedig Miss Dior edt-t (2013-ast) terveztem ciccenteni (Ők a magabiztos, céltudatos "okos nőci" illataim), de bizony a CN-t kissé tùlzòan elegánsnak, "tùlöltözöttnek" éreztem a szituhoz meg a tegnapi "szürke egér," mivoltomhoz, mìg a MD-t pedig nagyon arcbamászòsnak, kiabálòsnak tűnt , és inkább kihìvònak éreztem volna magam tőle mintsem magabiztosnak... Tehát vmi más kellett, ami magabiztos, elegáns is picit, de semmiképp sem tùlzò, ìgy jött képbe Őfeketesége! Annyira de jò volt Vele! Szerencsére semmi negatìv képzettársìtásom nem lett, (sőt), ìgy el is határoztam, többször fogom hordani! Simán egyébként Chanel-Dior vonalvezetés (CM edt, CN, MD edt...) viszont sokkal visszafogottabb náluk. Egyébként most rajtam is kijött (de kifejezetten a bőrömön csak, ruhán annyira nem kivehetően) az az érdekes vajas/sòs-vajas?! jegy amit Pomme is emlìtett, de nekem korábbròl fel sem tűnt benne. Fogalmam sincs, melyik illatjegy okozhatja, nagyon érdekes, egyedi és kellemes. Sem a tartòssága, sem az intenzitása nem egetrengető de ezzel együtt finom, harmonikus illat. Jò kis parfüm ez! Megszerettem.

Update: még mindìg a sima arany Goldea a kedvenc Bvlgari-m de ezt a kis feketét ezennel felpontozom. Első véleményem òta többször is kerülgettem a parfümériában, de addig-addig, hogy idén tavasszal megtetszett, nemrég pedig alkalmam nyìlt egy kis 15ml-s üvegcsét beszerezni. Tetszik. Nem lesz maszkulin (ettől nagyon tartottam), finoma édesedik. 5 csillagot a tartòssága miatt nem kap, ott picit turbòzhattak volna még rajta.

Sikerült végre kipròbálnom! Mondanom sem kell, hatalmas elvárásaim voltak vele kapcsolatban mert a "sima" Goldea-t imádom. Ezt nem fogom beszerezni, nem sikerült olyan jòl mint vártam. Az arany változat marad továbbra is a kedvenc Bvlgari-m!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Update 2.: Felpontozva!!!

csakmoni

2019. július 20.

Ebben a melegben ez rajtam finom! Igen, sok mindenre hasonlít, nekem leginkább a Gres L.Noir jut eszembe róla, de azt gagyinak éreztem. Van benne egy kis citrusos-pacsulis frissítés, talán ezért a CM utánérzés, de a leszáradása finom, édeske, de épp csak, puhán, olyan CM Intense Light-szerű. Jó ez, a kicsi üvegben helyes lehet, a 100 ml-s bumszli:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

pomme

2019. április 4.

Amikor először kifújtam, majdnem le is írtam azonnal, hogy jajjbazz, annyi ilyen van, de annyi ilyen, minek még egy? Nekem leginkább a Coco Mademoiselle és a Gres Lumiere Noir-ra hasonlít, vagy a Gres Gold-ra vagy a Miss Dior EDT-re, vagy igazából BÁRMIRE ami egy hangyányit is emlékeztet a CM-re. Idővel szépen csillapodik ez a "vótmá" vonal, és előjönnek a gyümölcsös jegyek, és most ott tartok, hogy hmm, hát azért csak kellene egy ilyen is :D Férj szerint közönséges, szerintem inkább csak nyanyás kicsit, de nem ezért kap 4 csillagot, hanem az ötlettelenség miatt. Ettől függetlenül KELL :D

Update: most valahogy nem is a CM illatjegyek jönnek elő, hanem valami (sós?)vajas finomság. Megnéztem Fragin és mások is érzik ezt a vajas illatot, szóval nem csak én vagyok bolond :D Felhúzni mégsem tudom, mert hiába szeretem egyre jobban, hiába tudnám hordani minden nap, de még mindig nem elég egyedi és tartós az 5 csillaghoz. Olyan "ha van jó, ha nem, az is jó" parfüm.

Up2: Szuper meleg van, a parfüm meg frankón édes-vajas lett <3. Tényleg van benne valami olaszos feeling, pedig én nem szeretem az ilyesmit, de ez nagyon ott van. Meleg, édes, elegáns, meg ugye a "vótmá" miatt a klasszikus rész is befigyel, de valahogy titokzatos is. Meg gyönyörűen visszafogott az olasz mivolta ellenére is :) Simán illik az itteni mediterrán koranyári éjszakába. Amennyire "not impressed" voltam az elején, most annyira szeretem. Ritka az ilyen :D Sosem gondoltam, hogy ezt 20+ fokban kell használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

szeliger

2018. december 2.

Ez is a parfümmintás dobozomból került ma elő, hopp, fújjunk valami édesebbet, sötétebbet, lássuk. milyen lesz. Semmilyen. Olyannyira, hogy amikor ma anyukámnál ebédeltünk és egy mülleres újság akadt a kezembe, elkezdtem lapozgatni. Mindjárt a belső borítón ott volt a parfüm reklám (most vonatkoztassunk el attól, hogy az absolute változat is a képre került a sima mellett). Szóval ott volt ez a reklám és belőlem kicsúszott, hogy ez is milyen vacak. Kérdezi anyukám, hogy mi, hol? - Itt az újságban, meg itt rajtam is, húsz perce fújtam újra abban a rmeményben, hogy valamit érezni is lehessen belőle. Mire anyukám: - Nem érzek semmit, pedig meg szoktam érezni, amikor új illatot fújsz. - Hát ez az, én sem érzek belőle semmit.
Összefoglalva egy hordható bazsarózsás-pacsulis-pézsmás illat lenne (ezt onnan tudom, hogy a csuklómra is ráfújtam és onnan ezt éreztem az első öt percben), ha valami mérhető tartóssággal rendelkezve. Ez van, a bőröm elutasítja, így mese nincs, én is lepontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 2.

kvin

2018. június 30.

Miért ilyen rossz csillag-arány? Meg kell védjem.
Csak beleolvasgattam az eddigiekbe, de inkább hagytam. És nem is ismerem a sima Goldot sem, kifejezetten a feketére hajtottam.
Amibe többször beleakadt a szemem, az a "maszkulin" kifejezés. Nos, én nem érzem maszkulinnak, sőt, nagyon is domináns a kétféle rózsa, és pont emiatt valahogy nekem nem elég fekete. Hiába van ott a feketeszeder vagy eperfa és a pézsma, az egyik adná a mély fanyarságát, a másik a bújós puhaságot, rajtam szimplán virágos jellegű. A merészebb illatjegyek nem tudnak érvényesülni a virágok árnyékában. Nagyon sajnálom ezt, mert egyébként csupa olyan illatjegy, amitől szeretnem kellene (a vetiver, moha, a bors és a pacsuli), de nem elég bevállalós, túl kommersznek érzem, pedig lehetne ez jobb is. Éppen csak mutatóban vannak. Órákkal később sejlenek fel, de ez kevés.
Akit éppen ezek az illatjegyek tántorítanak el - amire én éppen vágytam - , az bátran próbálja ki.
Egyébként egy komfortos, kellemes női illat, ami idővel kissé mogyorós hatású, bőrös illat lesz, de semmiképp sem az a nagy dög FEKETE, amit sugall.
Legalábbis rajtam. Aki kacérkodik vele, biztos elolvassa a többi véleményt is, és majd levonja a maga következtetését.
Nem maxos, inkább 3-4 között, de sokkal kommerszebb illatokra adtam már hármast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Miért ilyen rossz csillag-arány? Meg kell védjem.

nyuszo

2018. június 8.

Rajtam finoman, gyümölcsösen édes... a szeder szinte végig érezhető. Csak annyira maszkulin, hogy valamelyest kordában tartsa az édes jegyeket, és olyan egyensúlyt hozzon létre, ami könnyen viselhetővé teszi bármely korosztály számára, szinte bármilyen alkalommal... szerintem délutáni illatnak is kiváló, nem csak estinek... kifújáskor különösen finom, zamatos, nagyon jól passzol a bőrömhöz is! A sok megosztó vélemény után nekem Ő kellemes meglepetés....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

mglilla

2018. május 21.

Ezaz elso Bvlgari illat, ami a boromre fujva is valoban tetszik es harmonizal velem.
Rajtam egy az egyben Chanel-Coco M. csak sokkal jobb tartossaggal, nagyon megtetszett, ha marad a rajongas, biztosan beszerzek egy nagyobb uveggel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Cintia04

2018. március 28.

Lényegesen tompítottak az eredeti sárga üveges édességén ebben a kompozícióban. Nem túl édes, virágos is, pacsulis is, kicsit maszkulin is olyan kis élvezhető ...lenne...ha nem tűnne el fél-egy óra múlva rólam. Tetszene mert nem rossz vagy hivalkodó és nem arcba mászó... de ennyi pénzért nekem kicsit drága ez a testpermet. :( Anno a Bvlgari márka mozdított meg bennem valamit illatok terén és kezdtem el komolyabban érdeklődni az illatok iránt innen került ki az első komolyabb illatom ( Bvlgari Crystalline edt) és mai napig tartom, hogy a Bvlgari a maga módján a hétköznapi eleganciát testesíti meg...de ennek csak a külseje "Night" a belseje csak az akarna lenni. Inkább egy Hugo Boss Jour Pour femme üvegcse illett volna hozzá vagy valami kis fehér esetleg halvány hamuszürke de semmi esetre sem a FEKETE szín. Mindegy, így is túl sokat írtam már róla, nem nekem való megyek is tovább és meghagyom ezt az éjszakai románcot másnak.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Merlotwine

2018. március 21.

Ajándék volt, nagyon örültem neki, nekem nagyon tetszik az üvege, viszont más illat, mint amiket én szeretek.
Ezzel meg is tudnék barátkozni, mert olyan erőt sugárzó nő képe ugrik be róla -én nem vagyok ilyen, de alkalmakra szeretem használni.
Tényleg elég maszkulin illat.
Ami viszont szörnyű, az a tartóssága. :( Ahhoz képest, hogy milyen drága parfüm, semmedig nem tart az illat. SEMEDDIG. Egy testpermet vagy fújós dezodor is tartósabb ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Tényleg elég maszkulin illat.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.