Bvlgari

Ár:   13790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13790 Ft

A Bvlgari 130 éves fennállását és elindulását ünnepli a Bvlgari In Black illattal, ami egy változata az eredeti 2010-es Bvlgari Man-nek. Az illat a merészséget és karizmát hirdeti, a vulkán születésének mítosza által inspirálva, a modern férfinak megfelelve.

A Bvlgari In Black intenzív kompozíciója a borostyánnak, bőrnek, fűszereknek és fáknak. A természetes rum és értékes fűszerek akkordjaival nyit, a tubarózsa, írisz és bőr pedig az illat magját képezik, alapjául pedig a benzoin, tonkabab és guajac fa szolgálnak.

Illatcsalád: fás-bőrös

Fej jegyek: Rum, Fűszerek

Szív jegyek: Bőr, Tubarózsa, Írisz

Alap jegyek: Guajac fa, Benzoin, Tonkabab

Ár: 13790 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
5*5 NOIR fújós ffi illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Babooca

2019. augusztus 23.

Az exem kapott ebből anno egy mintát, nagyon szerettem az illatát, de neki nem állt jól, ezt ő maga is tudta, nem is szerezte be később. Ha lenne olyan férfi, aki karakán, a személyisége pedig lehengerlő biztosan ajánlanám neki, hogy tegyen vele egy próbát. Szerintem nagyon finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

debreceniflorentina

2019. július 10.

Minden téren jó választás volt 😍 Vakvásárlás következtében leptem meg vele a párom, de nagyon megérte. Akciós volt, extrán... nem tudtam otthagyni. Féltem egy kicsit, de kár volt. Tartós, kellemes, férfias illat... fürdés után, másnap reggel is érezhető. Ár érték arányban szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Boby90

2018. december 18.

Egyet értek az előttem szólóhoz. Ezek a férfi Bvlgari parfümök isteniek! Nyilván nem minden bőrön áll jól, de amit párom eddig kipróbált az mind fantasztikus volt. Ez pedig tényleg édeskés kicsit, de pont a megfelelő arányban! És ami meglepett, hogy iszonyatosan tartós, úszás után is éreztem páromon. Abszolút minőségi parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

VickyV

2018. szeptember 25.

Van valami ezekben a Bulgari pasi parfümökben, ami annyira szexivé varázsolja a viselőjét, hogy hihetetlen. Korábban, ha valaki azt mondja, hogy egy alapvetően édesebb parfüm lehet igazi dög, lehet, hogy nem tudom, mire gondol, de itt a rumos fűszeres összetevők ezt tökéletessé varázsolják. Épp annyira édes, amennyire kell, igazán férfias darab. Nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Adam0108

2018. augusztus 21.

Egy barátom büszkélkedett vele mennyire jó is ez milyen férfias stbstb . Éppen náluk sütögettünk és akkor mutatta meg ,nemtudtam mi a
Büdösebb ez vagy a füstszagú ruhám . Nekem nagyon nem sajnos ,szokták mondani túl fiatal vagy hozzá hát szerintem ehez se fiatalnak se öregnek nem kell lenni,egyszerűen nem jó ! Persze ez saját véleményem !
Másnak lehet kedvence azokat nem akarom megsérteni de nálam ez botrány parfüm !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Másnak lehet kedvence azokat nem akarom megsérteni de nálam ez botrány parfüm !

nyuszo

2018. június 8.

Kifújáskor rum és fűszerek.... hú de megkívántam egy whiskys lattét :)) olyan jó kis kávéházi hangulata van... leszáradáskor szép lassan elkezd hasonlítani valamire... és akkor beugrik - Tom Ford Fucking Fabulous !!! Épp a minap próbáltam, még friss az élmény, úgyhogy arra is emlékszem, az sokkal bőrösebb volt.... az érzés, amit kivált, mégis ugyanaz nekem, egy finomabb verzióban! Nem szerettem volna, hogy az orrom félrevezessen, ezért megnéztem az összetevőket, és hát nem véletlen a hasonlóság... Írisz, bőr, tonka!!! Szóval ez tényleg egy kib@szottul mesés illat, a Tom Ford árának töredékéért :))
(van itthon, ezután én is fogom használni :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

(van itthon, ezután én is fogom használni :))

albertinablogg

2018. április 9.

Ez lenne az etalon férfi parfüm, amitől csak úgy repkednek a bugyik?! Sok parfümöt szagoltam már, többnyire bármelyiket felidézem az emlékezeteimben, de nem túlzok, ha azt állítom, hogy szerintem egyike, ha nem az egyetlen olyan férfi illat, ami rendkívül orrfacsaró és jellegtelen számomra. Ettől már csak a vizes-citrusos és dohány-fűszer tucat parfümök rosszabbak. Látszik, hogy aki ajánlotta nekem, az illető nagy bagós, mert másképp érzékeli a fűszeres és nehéz illatokat, mint én, aki nem vagyok az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Strombolana

2018. február 6.

Én nem tudom,hogy a rum vagy a fűszerek bolondítják meg ezt a parfümöt,de ez valami fantasztikus illat.Kicsit félve vettem meg a férjemnek,mert eddig inkább friss illatot használt.Eddig!Ez letarolt mindent!Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 6.

Cocco

2018. január 20.

Azt gondolom az egyik legjobb illat ami valaha a kezeim között járt. Az első 30-40 percben csodálatos a rum a fűszerekkel keveredve. A leszáradásban pedig a fás jegyek alkotnak harmóniát, melyek nálam 10-12 órán át érezhetőek a bőrömön. 3-4 óráig a hatósugár is kiváló. Az üveg kifogástalan. A zárható fújó ötletes. Nagyon szépen le van kerekítve az illat, nem lóg ki semmi belőle, illetve nekem semmi zavaró jegy nincs benne. Nyilván a hidegebb hónapokban optimális, de nálam volt nem egy példa, hogy jól megválasztott nyári estén is nagyon működött, 5-6 ember kérdezte meg mit viselek. A Spicebomb nálam a közelébe nem ér a Man In Black-nek. Alapdarab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

tizesh

2017. december 18.

Elegáns, tartós illat! Nagyon de nagyon hasonlít a Spicebombra!!!!!
Inkább alkalmi illatnak mondanám én is. Hétköznapokra sokadik napra már sok... Természetesen 5 csillag maga az illat és a tartóssága is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Elegáns, tartós illat! Nagyon de nagyon hasonlít a Spicebombra!!!!!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.