Bvlgari

Ár:   13790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13790 Ft

A Bvlgari 130 éves fennállását és elindulását ünnepli a Bvlgari In Black illattal, ami egy változata az eredeti 2010-es Bvlgari Man-nek. Az illat a merészséget és karizmát hirdeti, a vulkán születésének mítosza által inspirálva, a modern férfinak megfelelve.

A Bvlgari In Black intenzív kompozíciója a borostyánnak, bőrnek, fűszereknek és fáknak. A természetes rum és értékes fűszerek akkordjaival nyit, a tubarózsa, írisz és bőr pedig az illat magját képezik, alapjául pedig a benzoin, tonkabab és guajac fa szolgálnak.

Illatcsalád: fás-bőrös

Fej jegyek: Rum, Fűszerek

Szív jegyek: Bőr, Tubarózsa, Írisz

Alap jegyek: Guajac fa, Benzoin, Tonkabab

Ár: 13790 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Bvlgari Man In Black EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Bvlgari Man In Black EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szabicso

2021. szeptember 4.

Nagyon különleges, férfias illat. A páromnak vettem, ő is nagyon szereti. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Nagyon különleges, férfias illat. A páromnak vettem, ő is nagyon szereti. 5*

Luna1024

2021. május 19.

Először üzletben próbáltam (papírcsíkon), ahol egyáltalán nem tetszett, nem is értettem, hogy lehet ekkora bestseller.
Aztán pár hónap múlva kaptam belőle ajándék gyári mintát egy vásárlás mellé.

A barátomnak szerettem volna adni, de Ő anozmiás, nem érez semmilyen szagot, illatot, ezért nem szeret parfümöt használni, mivel nem érzi, jó-e a bőrén, vagy sem.

Szóval ott álltam a kis mintámmal, és akkor eszembe jutott, hogy sok helyen hallottam, miszerint ez az illat uniszex.
Soha életemben nem viseltem még nőként férfi parfümöt, és szerintem ezután se fogok, de ha mégis így tennék, ez lenne az. :) Ugyanis hiába a mélyfekete szín, a hiperférfias üveg, a névválasztás, és minden egyéb... Tényleg 100 %-ban uniszex, nőként se éreztem furcsának vagy túl maszkulinnak, sőt!

A kifújást követő 3-4 perc nem tetszik: mind üvegből, mind gyári mintából fújva nagyon hasonlít Tom Ford Black Orchid-jához, amivel sajnos abszolút nem passzolunk, szóval ennek nem örültem. Tudom, tudom, fura, és ahogy nézem, sehol senki nem említette még, de én bizony a Black Orchid-ot vélem felfedezni benne... Aztán pár perc múlva eltűnik a hasonlóság, és amit innentől egészen a leszáradásig érzek, az nagyon finom fűszeres, szegfűszeges, mézes tea (!) illat, méghozzá az egyik legélethűbb, amivel találkoztam! :) Ne kérdezzétek, nem tudom, mi okozza, mert se méz, se tea nincs benne, nekem mégis totál ilyen érzést kelt.

Az egyetlen oka, hogy nem veszek belőle nagy kiszerelést - és nem ajánlom próba nélküli megvételét sem -, az, hogy a tartóssága és a hatósugara rajtam botrány... 3-4 fújást 2-3 óra múlva már alig éreztem... Persze a Bvlgari sose a tartós illatairól volt híres, de azért na... Továbbá rajtam ez egy intim illat, kis hatósugárral: csak az érzi, aki a közvetlen közelembe jön.

Nagyon kíváncsi lennék, hogy férfibőrön milyen, jobban/szebben muzsikál-e, mint az enyémen, de megengedem magamnak a feltételezést, hogy férfiakon is szuper lehet.

A (nem-létező) tartósság-szillázs miatt vonok le egy pontot, egyébként fantasztikus illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Aztán pár hónap múlva kaptam belőle ajándék gyári mintát egy vásárlás mellé.

laregina

2021. január 31.

Nagyon ferfias es kulonleges parfum, imadom a baratomon, ez a kedvencem az osszes parfumje kozul :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

HelloSziaIvett

2020. május 29.

Elképesztően különleges rózsás édes fűszeres férfi illat. Imádom, nem találkoztam még hasonlóval. Ruhán és bőrön is egyaránt nagyon tartós, cirka két nap.
Annyira jó, hogy néha kölcsön veszem és magamra fújom, számomra már-már uniszex.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

szyvyke

2020. május 12.

A páromnak vettem már többször ajándékba ezt a parfümöt. Az illata isteni olyan füstös szexis módon. Nagyon tartós. Az üveg is nagyon jól néz ki. Fekete arany. Az ára kicsit borsos de megéri. Ő is én is imádjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

lacee4

2019. november 16.

Egyike a kedvenc parfümömnek, nagyon jó az illata, a lányok is szeretik. Ősszel-télen szinte csak ezt használom, tökéletes. Sportosan elegéns a stílusom, ez a parfüm nagyon jól teljessé teszi. Nagyon hosszan tartó, bőrön is, ruhán meg különösen sokáig érezni, mégha persze nem is oda fújtam. És nagyon lassan fogy. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Babooca

2019. augusztus 23.

Az exem kapott ebből anno egy mintát, nagyon szerettem az illatát, de neki nem állt jól, ezt ő maga is tudta, nem is szerezte be később. Ha lenne olyan férfi, aki karakán, a személyisége pedig lehengerlő biztosan ajánlanám neki, hogy tegyen vele egy próbát. Szerintem nagyon finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

debreceniflorentina

2019. július 10.

Minden téren jó választás volt 😍 Vakvásárlás következtében leptem meg vele a párom, de nagyon megérte. Akciós volt, extrán... nem tudtam otthagyni. Féltem egy kicsit, de kár volt. Tartós, kellemes, férfias illat... fürdés után, másnap reggel is érezhető. Ár érték arányban szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Boby90

2018. december 18.

Egyet értek az előttem szólóhoz. Ezek a férfi Bvlgari parfümök isteniek! Nyilván nem minden bőrön áll jól, de amit párom eddig kipróbált az mind fantasztikus volt. Ez pedig tényleg édeskés kicsit, de pont a megfelelő arányban! És ami meglepett, hogy iszonyatosan tartós, úszás után is éreztem páromon. Abszolút minőségi parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

VickyV

2018. szeptember 25.

Van valami ezekben a Bulgari pasi parfümökben, ami annyira szexivé varázsolja a viselőjét, hogy hihetetlen. Korábban, ha valaki azt mondja, hogy egy alapvetően édesebb parfüm lehet igazi dög, lehet, hogy nem tudom, mire gondol, de itt a rumos fűszeres összetevők ezt tökéletessé varázsolják. Épp annyira édes, amennyire kell, igazán férfias darab. Nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.