Bvlgari

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Krisiun, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12990 Ft

Fej: gardénia, zöld tónusok
Szív: mandula, jázmin
Alap: édesgyökér, fa

Ár: 12990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 9999 csere lehetséges , Eladó: stallone46
Állapot: Képen látható mennyi van benne, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: posta, személyes átvétel
Ár: 8000 Ft -pk az árban! , Eladó: Kangaroo89
Állapot: Eredeti, pár fújás hiányzik belőle., Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsett, előre utalás után 1 napon belül postázom postán maradó ajánlott levélként, vagy foxpost-tal.
Phoenix19

2019. június 22.

Különleges helyet foglal el a kis gyűjteményemben, vagy inkább úgy mondom, hogy a kincsecskéim közt. Olyan szépséges illat, hogy nehéz szavakat találni. Volt egy tél, amikor olyan jó volt minden, minden olyan szép volt és szinte tökéletes, azon a télen használtam. Azóta minden télen befújom néha a csuklóm lefekvés előtt, hátha valami szépet álmodom. Igen, idealizáltam ezt a parfümöt. Nehéz megfogalmazni mi az, hogy boldogság, számomra az örömhöz társuló elégedettség és harmónia. Pedig ez az illat egy mesebeli sötét erdőbe vezet, ahol a jázminok aprócska lámpásként világítanak, utat mutatva az eltévedt vándornak. Mintha Dante erdejében járnék, az emberi élet erdejének járt és járatlan útjain, édes, illatos jázminok gyúlnak és kihúnynak az utat kereső Ember léptei nyomán. Reményt adó, otthont ígérő, lelki békét és megnyugvást hozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

elvanui

2019. május 27.

Meseszép poros szomorúságillat. Én tisztelem és szeretem őt, de ő valamiért kevésnek talál engem. Tisztán érezni, hogy nem jó neki az én bőrömön... Savanyú, éles, émelygős lesz. Nagyon sajnálom, mert ezt a szép, dohos-szürke bús jázminosságot nem találom meg sehol máshol, de nem futok olyan szekér után, ami nem akar felvenni. Messziről hagyja magát csodálni, ennél többet nem kérek tőle. Csak és kizárólag ezért vonok le egy csillagot, amúgy egy gyönyörű mestermű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

sailorluna

2019. január 29.

már tényleg nem gyártják? neeee! hisz ez egy ikonikus illat. olyan lágy, meleg, csábító, simogató, egyszerűen imádom sok-sok éve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

cintijjja

2019. január 2.

Egyszerűen imádom az illatát! Akármikor fújom magamra, mindenkitől ömlenek a bókok. 😊 Tartósságát tekintve én személy szerint elégedett vagyok, úgy nagyjából 4-5 órán keresztül érzem az illatát. Csak azt sajnálom, hogy nem tudok már hozzájutni. ☹

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

monika1974

2018. október 8.

Nincs kiút, ez az én illatom!!!! 8 éve használom, imádom!!!! Ez az az illat ami nélkül nem élhetek!!!! Bársonyosan édeskés,de nem gej, elegáns!!!! Tartós, nőies, szerintem nem tolakodó, és nincs töményen tele a helyiség, ahol vagyok, csak engem leng körül....szerintem!!! Ha 10 csillagot adhatnék, annyit adnék!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Luiselotte

2018. szeptember 27.

Ez nekem tiszta Passage d’ enfer .
Először szomorú lettem az illattól nem tudom miért aztán meg vidám , mert rájöttem mire hasonlít. Árban majdnem azonosak ha neten veszem , csak ennek sokkal jobb a tartóssága , reggel fújtam rá az Aquolina Vanilia - jázmin testápolómra és még mindig tart rajtam az illat, ellentétben a L ‘ Artisannal ami 2 óra alatt eltűnik.
Vacilálok, hogy ezt vagy a megszokott Crystal Noir EDP - t vegyem - e őszre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Ez nekem tiszta Passage d’ enfer .
Vacilálok, hogy ezt vagy a megszokott Crystal Noir EDP - t vegyem - e őszre.

Timkeee

2018. augusztus 3.

Imádooooom! Régóta a legkedvencebb kedvenc, sajnos ezt már tényleg nem lehet kapni. Tartós, szexi dögös illat. Rengetegen kérdezték, hogy mi ez az illat rajtam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Cintia04

2018. június 25.

Gyönyörű feketeség! Tényleg van benne egy földöntúli mélység és az elmúlás érzése is de az én olvasatomban ez egyáltalán nem negatív töltetű.Nem akarok túlságosan nagy mélységekbe és elemzésekbe menni egyszerűen csak amikor végre elmúlik minden ami rossz ... amikor a rossz, nem működő mintákat végleg elhagyjuk amikor minden és mindenki a helyére kerül, ahol nincs dráma, rosszindulat, megfelelési kényszer csak elfogadás, béke, megértés és ahol végre igazán ott van a szeretet is. Nekem ekkor lépett az életembe ismét ez a gyönyörűség és működik...helyére került ő is és vele is megérkeztünk.:) Elmúltak végre a rossz idők és ott vagyok ahol kell és azokkal akik megmutatták, hogy létezik az az IGAZI, tiszta szeretet. A Jasmin noir is ilyen elmúlást közvetít számomra ami helyébe egy sokkal jobb jön és én is sokkal tapasztaltabb lettem ezáltal...gyönyörű jegyekkel rendelkezik ami most az én bőrömön olyan mérnöki pontossággal törnek elő ahogy az elő van írva. Az eleje gardéniával nyit ami kicsit zöldes, éles, erős, nagyon határozott majd a jázmin érzékenysége és ereje is megmutatkozik, megjelenik egy csipetnyi mandula amitől nem mondanám, hogy édes lesz inkább simulékonyabbá válik, talán így tudnám jellemezni és végül ahogy lecsitul előtörnek a fás jegyek amitől karakteresebb lesz mégis melegséget és védelmet ad. Nagyon megszerettem. Tartóssága is jó több órán át kitart és velem van. Rajtam nem erős, nem tolakodó éppen pont jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Timi01

2018. május 25.

Annyi szépet írtatok erről a parfümről, hogy tettem vele egy (több) próbát. Biztosan velem van baj, de rajtam sajnos nem működik. Jázmin sehol, és a többi illatjegy sem mutatkozik meg. Csak egy füstös illatot érzek a legelső pillanattól kezdve, ami sehová nem akar alakulni. Ráadásul 2 óra múlva már nem is lehetett érezni. Megkértem anyukámat, hogy szagolja meg a csuklómat de ő sem érzett semmit. Nagyon sajnálom mert biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül van róla ennyi pozitív vélemény de mi nem jövünk ki egymással. (Kipróbáltam a többi változatot is és azok sem bírták rajtam 2 óránál tovább, nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka :/ ).

Update: máris módosítanom kell. Ma érkezett meg egy rendelésem és kértem belőle is mintákat. Az eddigi nem túl jó tapasztalataim miatt az asztal szélére száműztem őket, hogy ne is kelljen rájuk néznem de nem bírtam ki és a kézfejemre húztam egy kis csíkot. Most picit zavarban vagyok mert a füstösség szinte ugyanúgy rögtön megjelenik de sokat szelidül, nem érzem annyira erőszakosnak és tolakodónak mint eddig. Egy kicsit alakul is ééés... 5 óra elteltével még mindig érzem az illatot. Nem tudom, hogy később mennyire leszünk jóban.
Természetesen több csillagot kap mert amit eddig próbáltam az valószínűleg régi volt. Még barátkozunk.

A tavalyi kis fújós még mindig megvan, néha megszimatoltam és mindig megállapítottam hogy nem én vagyok. Pedig szerettem volna megszeretni de egyszerűen nem megy. Az illat nagyszerűségét attól függetlenül elismerem, hogy rajtam szomorú kis jázminocskává válik. Ma reggel a szokás szerinti rohanásban mellényúltam és véletlenül őt fújtam magamra. Nem volt mit tenni, mire észrevettem már késő volt. Tavaly télen vettem meg, akkor írtam is, hogy milyen gyorsan eltűnik de ma! Már több mint 14 órája fújtam és még mindig érzem. Úgy látszik, nálam melegben jobban tartja magát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

raczrenike

2018. május 11.

Tízen pár évesen kaptam belőle egy mintát. Uristen nem most volt. Akkor meg nem volt ra pénzen , nagyon spóroltam vele. Most van egy 100ml-esem belőle. És a varázs meg mindig nem múlt el. Egy hosszú át bulizott éjszaka után, tusolas után, reggel felebredek és meg mindig érzem. Tökéletes❤️ Számomra 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Isoeugenol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol