Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: grapefruit, calabriai bergamot, kaktusz

Szívjegy: fehér frézia, guatemalai kardamom, borostyán

Alapjegy: Haiti vetiver, Laoese benzoin, Balsa fa

Bvlgari Man Extreme szett díszdobozban
Ár: 15000 Ft + posta , Eladó: vasmacs
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Átutalás után postázom vagy foxpost is lehet!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bearsorry

2018. december 13.

Komoly, úriemberes illat.
Nem bírom, ha egy férfiból árad a parfüm szag, de ezt el tudom viselni. Páromnak vettem meg, egy drogériában választottam ki. Édeskés, férfias téli illat. Pont ahogy szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Komoly, úriemberes illat.

monika1974

2018. október 10.

Titeket olvastalak, pontosabban a véleményeket, az alapján és a BVLGARI szeretetem alapján (férfiben BVL AQUA sok évi használat után ) rendeltem meg ezt a parfümöt! Telitalálat lett!!! Köszönöm szépen!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

nyuszo

2018. szeptember 3.

A Man In Black nagy kedvenc, így ezt kíváncsiságból próbáltam ki....kirobbanóan citrusos a kezdés, szinte összefut a nyál az ember szájában! Igazi nyári, kánikula-illat (míg az előző inkább őszi-téli rumos-bőrös finomság)
Az egyik legjobb (ha, nem a legjobb!) férfi illat, amit idén nyáron szimatoltam!
Egyszerű, üdítő, letisztult....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Egyszerű, üdítő, letisztult....

gazelle

2018. január 6.

Az üvege szép, az illata kellemes, elég erőteljes a citrusossága. Jó, de inkbb hétköznapi illat, nem túl feltűnő, nem tolakodó, de azért kellemesen körbelengi a használóját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

Mirácska09

2016. június 2.

Páromat ajándékoztam meg vele karácsonyra, látatlanba vettem meg, jól tettem. :) Neki is nagyon tetszik, nekem is. Sokáig érzem rajta. Nagyon finom illat, az üvege egyszerű, de nekem az is bejön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

kov.barb

2014. november 15.

Hűvös illat, de mégse annyira, mint a sima MAN. Megvan benne az a plusz, ami abból hiányzott. A párom kedvence lett. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 15.

senskin

2014. szeptember 27.

Nagyon jól sikerült ez az illat! Érettebb, karakteres, komoly férfiaknak való!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Nagyon jól sikerült ez az illat! Érettebb, karakteres, komoly férfiaknak való!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.