Bvlgari

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. december 4.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamot, narancs, cukor, pink bors,

Szívjegyek: jázmin, tubarózsa, mandula,

Alapjegyek: gyanta, pézsma,

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

angelina69

2017. december 22.

Szeretem a Bvlgari illatokat, mert számomra elegánsak és visszafogottak. Kíváncsi voltam a Jasmin Noir sorozatra, így beszereztem néhány mintát. Ez az illat volt az egyik, ami elvarázsolt. Amúgy is szeretem a gyantás, enyhén fűszeres illatokat, azonban ez tényleg egy elixír, méghozzá a lelkemnek elixírje. Felmelegít, lüktet, parázslik. Nagyon szépen érvényesül rajtam. Komolyan, még a szavam is elakadt. Karakteres illat és határozott, de nem tolakodó, rajtam nem. Én lágyan fűszeres, enyhén édeskés, alig virágos illatot érzek. Szívem szerint befújnám vele magam még a melóhelyen is, de azért oda nem való. Bár néha tényleg megvillantanám. Jaj, de otthon... csak úgy módjával, mert fürdeni tilos benne, szereti a mértéket. Szerintem alkalomra ideális, főleg így a hidegben. Végre ismét valami, ami tetszik elejétől a végéig. Mellesleg nem is értem időnként az olyan leírásokat, hogy majd összebarátkozom az illattal, meg kell még egy kis idő, hogy megszokjam, meg az első fél óra borzalmas, aztán egész jó, majd megszokom stb. Lehet, hogy bennem van a hiba, de ha engem valami kettő max. három próba után nem vesz le az orromról, az elejétől a végéig, akkor az az illat nem kell, mert nem érzem a magaménak. Persze mások vagyunk, így színes a világ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 22.

galagonyanya

2017. március 15.

Néhány hónapja történt, hogy megrendeltem őt lelkesen, mert vonzott a különleges fújókája, meg az illatára is kíváncsi voltam, plusz imádom a feketét. Megérkezett. Már akkor elment a kedvem tőle, amikor alig bírtam kioperálni a süllyesztett kis tartókájából, ami pont olyan volt, mint amilyenbe a "Made in China" feliratú dísztárgyakat szokták csomagolni. Aztán, mikor próbáltam némi illatanyagot kisajtolni az üvegből, ismét akadályba ütköztem, mert nem akarta az igazságot. Na, itt már kezdtem erősen megbánni, hogy erre a lóra tettem. Amikor végül sikerült, a folyadék oly bágyadt sugárban jött elő, mint egy vizelési nehézségekkel küzdő férfiegyén tömlőjéből a pisi. A kézi pumpa kifejezetten gagyi! Az illat pedig ugyanaz a depressziós, sötét jázmin, mint az anyaillat Jasmin Noir-nál, melyet néha szeretek, néha messziről kerülök. Én különösebb különbséget nem vélek felfedezni, bár bevallom, többfordulós, aprólékos elemzéshez már sem kedvem, sem türelmem nem maradt. Visszaküldtem a cuccot, mert szerintem abszolút nem éri meg az árát. Akinek sima Jasmin Noir-ja van, örüljön neki, az teljesen megfelelő, és legalább a pumpája normálisan működik.

És valaki, legyen szíves, javítsa a termék nevét az adatlapon! Tényleg ez nem a Mon Jasmin Noir Elixir...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Cintia04

2016. július 5.

Ebben a melegben rajtam nagyon a borsos jegyek dominálnak így erre az időszakra nem szívesen viselem. Szerintem ez egy igazán karakteres hidegekre való bájital. Egyik nap kicsit hűvösebb éjszakánk volt ilyen igazi nyári kis hűvös és magamra fújtam ezt a ki szépséget és igen...teljesen más előkerült a jázmin és a virágos jegyek és érződött a mandula édessége de éppen csak egy leheletnyit amennyi jól is esik. Szerintem mindenképpen megvárom vele az igazi hideget és kiváncsi leszek mi fog akkor kibontakozni belőle.:) Sajnos nem sokáig érzem magamon de ezt is egyenlőre még betudom a melegnek.:) Majd még jövök ha beköszönt a hideg és a tapasztalatokkal.:) Addig kap 3 csillagot mert maga az illat nagyon fincsi csak még úgy érzem valamiért rajtam nem akar még kibontakozni de türelmes leszek vele.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Benzoate, Coumarin, Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.